ako casto cikaju vasi drobci cez den?

BKM, látkovanie , jednorázové ...

ako casto cikaju vasi drobci cez den?

Neprečítaný príspevokod estterka » 06 Jún 2011, 00:47

ahojte,prosim vas,ako casto vasi drobci cez den cikaju,ake maju v cikani prestavky? nasa odkedy pouzivame latkovky zadrziava aj 4 a viac hodin a nevieme,ci je to ok,alebo nie :-| :? maminky,ktore "bezplienkujete" mozno budete mat prehlad.
estterka
 
Príspevky: 555
Registrovaný: 24 Mar 2011, 08:57
Počet detí: 1
1. dieťa: Hannah
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní

Re: ako casto cikaju vasi drobci cez den?

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 06 Jún 2011, 08:49

Ja bezplienkujem druhy tyzden, ale mne cika dost vela, kazdu hodinu-dve na nocnik, a k tomu mam aj zacikane plienky, ale musim povedat, ze Samko papa aj kazdu pol hodinku a cez den viac ako hodinu nepospi...v noci tiez taha kazde 2h minimalne, takze ma velky prijem a tym aj velky vydaj.
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: ako casto cikaju vasi drobci cez den?

Neprečítaný príspevokod katka » 06 Jún 2011, 09:47

Esterka my sme ciastocne na BKM, (kakame mimo plienku). V noci a rano mame poriadne tazke dve plienky a pocas dna tak tri. Ked ratam nas den od siedmej rano do siedmej vecer co je 12 h, tak priblizne jedna plienka za 4 hodiny. Takze tak ako u vas, ale moj maly necika velke davky, ale castejsie mensie mnozstva. Asi to suvisi s tym ako pije, pretoze on vypije tak max 70ml, ale pyta si castejsie aj kazdu hodinu niekedy.
Podla mna take male dieta nedokaze zadrziavat moc, pri odkloneni pozornosti, napr. pri hre sa vycika urcite. Ak cikate viac a menej casto, bud ma babo vacsiu kapacitu moc. mechura alebo skor pije menej tekutin a mohla by viac.
Ak chces vediet kolko cca vypije skus povazit vsetky plienky co cez den pocika, minus vaha plienok samozrejme a dostanes priblizny prijem tekutin, (nieco dietatko aj vypoti, a slinky sa tiez rataju, takze je to iba priblizne mnozstvo).
Ja mam pocit ze aj moj maly by mal pit viac ako pije, kedze nechce nic okrem mm, davam mu obed formou riedkej polievky, aj kasu ked mu robim tak taku tekutejsiu.
katka
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 02 Apr 2011, 19:17
Počet detí: 2
1. dieťa: zelenoocko
Rokov: 20 rokov, 24 dní
2. dieťa: modroocko
Rokov: 13 rokov, 10 mesiacov, 9 dní
Môj status: Ja si tady sednu a uz se ani nehnu!

Re: ako casto cikaju vasi drobci cez den?

Neprečítaný príspevokod etnicka » 10 Jún 2011, 12:37

My bezplienkujeme skoro od narodenia, teraz moj syncek cika vacsinou len do nocnika, aj si ho pekne pyta a ako casto to je, sa mi tazko odhaduje. Obcas strajkuje, lebo sa mu nepaci, ze chodim do prace, ale uz len zriedka.
Obrázok užívateľa
etnicka
 
Príspevky: 326
Registrovaný: 23 Mar 2011, 00:23
Bydlisko: Sazdice
Počet detí: 1
Rokov: 14 rokov, 11 mesiacov, 28 dní
Môj status: Kazdy si vytvara svoju realitu


Späť na S plienkami a bez plienok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron