Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

úspešné dojčenie sa začína už v tehotenstve

Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod mimuka » 11 Jún 2015, 22:09

Ahojte, potrebovala by som celkom súrne poradiť ako dosiahnuť čo najprirodzenejší pôrod v Bratislave, najlepšie na Kramároch...neviete odporučiť (nemáte skúsenosť) či je tam nejaký doktor naklonený prirodzeným pôrodom?? vďaka moc
Obrázok užívateľa
mimuka
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 10 Feb 2012, 12:08
Počet detí: 1
1. dieťa: Sára
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 8 dní

Re: Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 12 Jún 2015, 22:41

Odporucam oslovit nejaku dulu z Bratislavy alebo aspon poradkynu co robi pripravu na porod. S jej pomocou vypracovat porodny plan a podla moznosti zobrat dulu so sebou k porodu. Ta je schopna dohliadnut na to, aby bol plan dodrzany.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod quaxi » 13 Jún 2015, 13:28

Ak ti na niektorych ukonoch velmi zalezi, nespoliehaj sa na porodny plan. Je nezavazny a personal na Kramaroch ho ma na haku, vratane zaplatenych lekarov. Dula ma nulove kompetencie a akonahle sa zacne viac ozyvat, vyzenu ju prec. Takisto manzel. Okrem toho tam je velmi casto problem so sprevadzajucimi osobami, nepustia ich hned, az na finale ked su ti nanic. Napis reverz, ze s danym zakrokom nesuhlasis, napis to do informovaneho suhlasu, ked ti ho daju podpisat. Boja sa toho ako cert kriza. Nesmies sa nechat zmanipulovat ich reakciou a mas vyhrate.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní

Re: Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod mia » 13 Jún 2015, 23:22

mne moja dula hovorila, ze najnovsie na kramare nechcu uz vobec ziadne duly k porodu ani pustit... a ked som sa jej opytala na prirodzeny porod v BA, tak povedala, ze ak chcem naozaj prirodzeny porod, tak mam ist do brna alebo hainburgu, v bratislave este ako tak koch, ale ani jedna z nemocnic... rodila som v decembri na antolskej, vybrala som si porodnicku, ktora mala v tomto smere dobre referencie u bab a dopadlo to cele zle (teda porod dopadol dobre, ale o prirodzenom porode nemohlo byt ani reci, ale tak ciastocne to bola samozrejme aj moja chyba...)
mia
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 26 Apr 2011, 19:40
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 21 dní
Rokov: 9 rokov, 3 mesiace, 18 dní

Re: Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod artemis » 24 Jún 2015, 11:03

mimuka píše:Ahojte, potrebovala by som celkom súrne poradiť ako dosiahnuť čo najprirodzenejší pôrod v Bratislave, najlepšie na Kramároch...neviete odporučiť (nemáte skúsenosť) či je tam nejaký doktor naklonený prirodzeným pôrodom?? vďaka moc


To je rovnaka iluzia ako chciet urobit garden party na patologii. Chod do Hainburgu a zaplat si, mozno Ta to vyjde lacnejsie nez uplatit (a bez zaruky) vsetkych tych na Kramaroch dokopy.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: Prirodzený pôrod v Bratislavských pôrodniciach

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 24 Jún 2015, 20:54

To je realita dnesnych dni - Hainburg alebo Brno, alebo nieco ine na Morave. Poradia na zenskekruhy.sk alebo ich FB.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt


Späť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron