Propagácia nosenia v médiách?

všetko o nosení a šatkách, vakoch, nosičoch

Re: Propagácia nosenia v médiách?

Neprečítaný príspevokod janka » 27 Jún 2012, 21:24

Tak sa hlasim s pokrokmi v noseni. Kolisku uz neviazem, uz sa to podobalo tyraniu Adelku tam uviazat, tak som ju zacala na spanok viazat nazvislo do ksk. Mimochodom, to video poznam, davala to sem tusim JankaMich to temy o noseni a dojceni, ja som viazala v podstate to iste, akurat za bdela. Skusala som aj take, ze som ju uspala, pockala kym tvrdo zaspi a potom previazala do kolisky, no velmi sa nedarilo, vzdy ju to prebralo, tak velmi neznasala viazanie do toho uvazu. Spociatku v ksk spavala len tak polhodinu, no teraz mi tam uz vydrzi aj dve hodiny (nie vzdy, samozrejme). Oproti Miske je ona nastastie uzasny spac. Uz zopar tyzdnov sa mi darilo ju po uspati polozit a spala sama pol hodinu, Miska cosi take zvladala az po polroku. A dnes som ju spiacu polozila von do kocika a spala tam sama pekne vyse hodiny, normalne som cumela, takze som sa mohla venovat Miske a nejakej robote, ktora sa mi s Adelkou na bruchu robit neda. V ksk ju zatial nedojcim, ale nechala som sa inspirovat tym poslednym obrazkom, co si sem dala, Ivula, ked sa dieta dojci v satke posadene oproti matke: ked ju uspavam a nejde to, tak rozviazem uvaz, posadim sa s nou, ze je satkou obalena, akurat uviazana nie je, nadojci sa a potom dotiahnem a uviazem, je to menej kyvania s dietatom, nerozrusi ju to tak, raz mi dokonca pri takom dojceni aj zaspala, uz som ju spiacu uviazala na seba.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Propagácia nosenia v médiách?

Neprečítaný príspevokod Ivula » 28 Jún 2012, 08:14

Janka, tak sa strašne teším s Tebou, že ste si našli spôsob viazania, ktorý najlepšie vyhovuje. Sama vieš, je to často o skúšaní a Adelka zrejme prešla ďalšou vývojovou etapou, keďže už kolískové polohy nie sú vhodné. Tak už len, aby sa vám obom darilo takto krásne spinkať čo najčastejšie ;)
Ivula
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 13 Jún 2012, 19:32

Predchádzajúci

Späť na Nosenie detí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron