Ked dieta nemoze spat v spolocnej posteli

diskusia o spaní a uspávaní bábätiek

Re: Ked dieta nemoze spat v spolocnej posteli

Neprečítaný príspevokod charlie » 06 Okt 2011, 10:32

Ludka, presne tak to robim, len niekedy mam vycitky, ze ju zbytocne budim, ked sa mozno len chcela pretocit nabok a dalej spat a ja jej hned supnem prsnik do ust...

Akdarka, ked pridem z prace, tak som s nou vkuse. Ona nechce byt v ziadnom nosici, ked bola mladsia, tak este ako-tak, ale len na manzelovi a teraz uz nechce skoro vobec. Takze mame fazy -hranie, nosenie na rukach a obzeranie bytu a dojcenie a tak az dovecera a ked stiham, tak pomedzi to s nou idem aj von.
charlie
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 18 Máj 2011, 09:30
Počet detí: 2

Re: Ked dieta nemoze spat v spolocnej posteli

Neprečítaný príspevokod Ludka » 06 Okt 2011, 13:08

charlie píše:Ludka, presne tak to robim, len niekedy mam vycitky, ze ju zbytocne budim, ked sa mozno len chcela pretocit nabok a dalej spat a ja jej hned supnem prsnik do ust...



Ona by sa sama prebudila, a mozno viac az do placu. Je lepsie ak sa neprebudi a je len v stave aktivneho bdenia, vtedy sa deticky lepsie dojcia :) a rychlejsie sa uspia.
Obrázok užívateľa
Ludka
 
Príspevky: 298
Registrovaný: 22 Mar 2011, 00:06
Bydlisko: Košice
Počet detí: 3
1. dieťa: 8
2. dieťa: 3
3. dieťa: 14 dní
Môj status: ...aby dojčené dieťa bolo normou...

Re: Ked dieta nemoze spat v spolocnej posteli

Neprečítaný príspevokod charlie » 08 Okt 2011, 11:03

Tak mi dnes v noci napadlo. Moze byt hladna? Lebo ona napr. zakazdym pije, aj po kazdej hodinke. Dokonca sa mi zda, ze viac, ako cez den. Nikdy neostane len pri dudlani a to skoro vzdy aj musim vystriedat oba prsniky.
charlie
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 18 Máj 2011, 09:30
Počet detí: 2

Re: Ked dieta nemoze spat v spolocnej posteli

Neprečítaný príspevokod Ludka » 08 Okt 2011, 22:31

nie hladna nie, materske mlieko sa rychlo travi....a spakovy cyklus trva priblizne hodinu.
Skor si myslim ze ju nieco trapi, mozno zub?? mne sa to vacsinou to potvrdilo, nejakym problemom ktory si prave riesila....
Obrázok užívateľa
Ludka
 
Príspevky: 298
Registrovaný: 22 Mar 2011, 00:06
Bydlisko: Košice
Počet detí: 3
1. dieťa: 8
2. dieťa: 3
3. dieťa: 14 dní
Môj status: ...aby dojčené dieťa bolo normou...

Predchádzajúci

Späť na Keď nespí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron