Uspavate svoje dieti "nasilu"?

diskusia o spaní a uspávaní bábätiek

Re: Uspavate svoje dieti "nasilu"?

Neprečítaný príspevokod Lucifera » 05 Jún 2012, 23:04

A clovek nieco vymysli, co funguje, potesi sa a o mesiac to uz nie je pravda :)
Obrázok užívateľa
Lucifera
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 18 Mar 2012, 22:31
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Dominik
Rokov: 12 rokov, 3 mesiace, 8 dní

Re: Uspavate svoje dieti "nasilu"?

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 05 Jún 2012, 23:14

Baby, chcem Vas potesit, ze niekedy aj nespavci zacnu spat, mne kym Samko mal dva spanky, tak boli vacsinou na mne v satke alebo manduce, 30min az hodina max, odkedy presiel asi pred mesiacov na jeden spanok a som s nim doma, tak mi spi zakazdym 2,5-3h!!! Ked sme vonku, tak spi na mne tak max hodinku - hodinku a pol. Samozrejme ze spanok nie je v kuse, tak 2-3 sa nacucne, ale spi dalej...akurat nocny spanok sa nam o hodinku presunul na pol deviatu.
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: Uspavate svoje dieti "nasilu"?

Neprečítaný príspevokod luciole » 06 Jún 2012, 11:06

jaaaj, dakujem baby, ale ja som to myslela pozitivne :D prave je to super, ziadne vyslovene uspavanie, ked vidim, ze uz to na nu ide - nic ju nebavi, drzi sa ma ako kliest a kazde 3 minuty sa nacucava, tak ju zoberiem do manducy na chrbat a idem cistit zeleninu na obed, zvesiavat pradlo, alebo co uz prave treba spravit a po chvili zalomi. Potom ju zlozim na postel a mam 1-2,5 hodiny pre seba 8-) Prave preto ju davam do manducy a nie do mojej milovanej satky, lebo v manduce ju viem zlozit. Hanka uz dlho toleruje zlozenie na postel po uspati, az mam niekedy pocit, ze na to caka :) sice cakam, kym hlboko zaspi, ale aj tak ako si klaknem na postel, trochu sa pomrvi, povzdycha si a ked ju vymotam zo satky, alebo zlozim s manducou, spi dalej
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Uspavate svoje dieti "nasilu"?

Neprečítaný príspevokod miriam » 06 Jún 2012, 11:25

luciole, tak to sa skvelo cita. my sme akurat s mensim tiez uz par dni presli na spinkanie na chrbte. potiahne mi tam aj dve hodiny, co uz pri spani na bruchu davno nebolo..lenze o niakom skladani na postel zatial ani nechyrujem- ked uz obaja spia, tak si to radsej vydupkam postojacky, upracem, navarim, cosi si precitam...pravda je, ze sa to meni kazdu chvilu, tak uvidim, mozno aj ja budem casom patrit medzi stastne mamy odlozenia moznych deti :)
miriam
 
Príspevky: 251
Registrovaný: 23 Mar 2011, 11:18
Počet detí: 2
1. dieťa: *1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 4 dni
2. dieťa: *2
Rokov: 12 rokov, 6 mesiacov, 2 dni
3. dieťa: *3
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 15 dní

Re: Uspavate svoje dieti "nasilu"?

Neprečítaný príspevokod Lucifera » 06 Jún 2012, 14:10

Ja mozem Domca zlozit na postel, akurat, kym ho udrncam, tak je to niekedy boj, tetaz sme mali 2 dobre dni, tak to hadam vydrzi. Inak som skusala tu kolisku, ale tak sa vzpieral, ze som ho tam nenaskladala :(
Obrázok užívateľa
Lucifera
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 18 Mar 2012, 22:31
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Dominik
Rokov: 12 rokov, 3 mesiace, 8 dní

Predchádzajúci

Späť na Keď nespí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron