Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

diskusia o spaní a uspávaní bábätiek

Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod Norika » 04 Máj 2011, 22:19

Casto mame taky problem, ze mam v oboch prsnikoch vela mlieka, ktore vadi malemu, Bud je uz prejedeny, a uz nevladze jest, tak ak zaciti mlieko, odtrhne sa. Odmieta prsnik, alebo mlieko strieka, a takisto sa odtahuje, lebo ho to len prebudza, ten rychly tok.....coo mam vtedy robit?? ked mlieko v obidvoch prsnikoch a dieta chce naozaj spat, ale nevie ako :-(
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 2 dni

Re: Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod shira » 04 Máj 2011, 22:50

ja som to mala tiež, museli sme ho položiť na hojdacie lehátko a hojdať do zblbnutia :twisted: teraz si to asi vynahrádza ked mám niekedy menej mliečka a dudká si aj hodinu...inak je sranda, že sa naučil riešiť tento stav dosť divným spôsobom: napije sa kolko chce, potom zostane prisatý uplne slabúčko, dudká si, tak sa uspí, a mlieko necháva vytekať kútikom z úst :lol: :lol: tečie mi to kade tade neviem či sa niekto stretol s takýmto prístupom :o
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 4 mesiace, 4 dni
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 26 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 05 Máj 2011, 12:08

ahoj Norika tak to presne viem o čom hovoríš... a neviem ani ja.. :-((
v posledné dni som si všimla, že sa malý prisaje... pije až mu oči vyliezajú :dojcenie: :D a potom sa začne púšťať, naťahuje bradavku a tečie mu z pusinky a mne kvapká z bradavky... tak to by nebol až taký problém... lebo sme to vždy nejak za deň rozchodili, ja som ho rýchlo nejak zabavila.. a začala uspávať inak. Ale aspoň raz za deň, hlavne večer som mu chcela dopriať dudlovať... ale nedalo sa, lebo mu stále tieklo a hneval sa na to.
tak som včera a dnes v noci na radu mojej LP dojčila 2-3 x iba z jedného prsníka aby som si znížila trocha produkciu.
A chcete vedieť výsledok.... od rána cicky ako vechtíky... a malý by bol na nich celý deň.... teraz sa usmievam keď toto píšem lebo som malého šupla do šatky a presvedčila ho po 2 hodinách dudlovania, že treba aj spinkať... lebo teraz sa mi zdá, že sa hnevá, že nič netečie netečie... ale dnes je hororový deň. Včera striekalo a dnes netečie....
Na sebe som vypozorovala, že akonáhle si začnem niečo všímať a pitvať to a analyzovať a riešiť.... tak si to vždy len skomplikujem. Akonáhle nechám veci tak, netrápim sa pre ne tak sa všetko vyrieši samé. Podľa mňa je to tým, že som zavretá doma.... muž v robote a potom mi to udiera trocha na mozgy... hehe ani volať sestre nemôžem lebo som mala fak, že 100 EUR... (sestra kojila 25 mesiacov.. a nikdy si z ničoho nič nerobila a ani skoro žiaden problém nemala ) :cry:

shira: heh tvoj malý je salámista... poradil si s tým aj sám... rozumne to vyriešil aj za teba. Možno by sa to vyriešilo aj u nás nejak.. keby som nebola špekulovala. Je pravda, že dnes možno aj preto nemám mlieko po včerajších stresoch... veľmi citlivo na to reaguje mliečko a ešte citlivejšie malý.... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 14 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 30 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod Norika » 05 Máj 2011, 13:15

nj. shira, musim pockat, kym aj moj sa nauci :-D
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 2 dni

Re: Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod shira » 05 Máj 2011, 18:38

gabika78 ja som z tohoto dôvodu neriešila nadprodukciu, lebo potrebujem mať pocit, že mám dosť mlieka a ten pocit ma upokojuje. ak mi malý štrajkuje 1 deň a urobí si dlhšie pauzy, okamžite sa to prejaví a na druhý deň žmýkam aj posledné kvapky a malého mám stále prisatého a nespokojného. toto zase znamená, že na druhý deň bude zase nadprodukcia a malý si urobí dlhšie pauzy. stále dokola.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 4 mesiace, 4 dni
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 26 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Ako uspat dieta, ked mam vela mlieka?

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 06 Máj 2011, 10:56

shira: súhlasím s tebou... budem si musieť dať nabudúce pozor na takéto experimenty.. nečakala som, že moje telo zareaguje tak pohotovo... a tiež mi je po psychickej stránke lepšie keď je mlieka dosť ako žmýkať posledné.... aj dnes mi malý visí na :dojcenie: , pôjdeme sa asi vyvenčiť :mrgreen:
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 14 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 30 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA


Späť na Keď nespí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

cron