Daju sa nosit aj dvojicky?

všetko o nosení a šatkách, vakoch, nosičoch

Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod venus » 16 Aug 2011, 13:15

Len tak uvazujem ci sa to vobec da....pretoze by som raz velmi rada nosila, kojila, spala s babom v jednej posteli, no bola som vysmiata ze staci aby som zostala tehotna s dvojickami a vsetky tieto plany su razom zmarene... s kojenim a spanim to nieje az take blede...to sa da, no ako je to s nosenim? robi to vobec niekto?
venus
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:40

Re: Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod Klemka » 16 Aug 2011, 13:34

Venus, blahoželám k bábätkám, dá sa nosiť aj dvojičky (okrem toho, že dojčenie dvojičiek takisto ide, ale potrebuješ naozaj dobrý začiatok a kvalitnú prípravu už v tehotenstve). Osobne by som Ti odporučila skontaktovať sa s mamičkou dvojičiek, ktorá prevádzkuje túto stránku http://nosenie.sk/, dvojičky (pri dvoch starších deťoch) nosí a dojčí. Viem, že existujú aj špeciálne nosiče pre dvojičky. S kvalitnou prípravou to podľa mňa pôjde. Držím palce!
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod venus » 16 Aug 2011, 14:13

:D ja etse nemam babatka....ale ideme na IVFko a tam je vyssia pravdepodobnost ze budu dvojicky...tak preto to prislo na pretras... :D ze ak nahodou miesto jedneho sa podaria obidve tak.... ale bodaj by si o 3 mesiace mohla blahozelat naozaj
venus
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:40

Re: Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod shira » 16 Aug 2011, 14:32

venus strašne moc ti držím palce, nám vyšlo iui, ivf bolo síce dalším krokom, čo už našťastie nebolo treba. tiež "hrozili" dvojičky, pri stimulácii sa mi vytvorilo viac vajíčok a tam sa nedá potom ovplyvniť, kolko sa oplodní (ak vôbec nejaké) ale máme jedno :D :D pri ivf si môžeš vybrať, či jedno, alebo viac,nie? každopádne, snáď budeme blahoželať ;)
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 6 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod Klemka » 16 Aug 2011, 14:44

Jaj, sorry, Venus :)
Budem Ti veľmi držať palce!!! Verím, že Vám to vyjde!
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: Daju sa nosit aj dvojicky?

Neprečítaný príspevokod venus » 16 Aug 2011, 15:21

dakujem babulky, zlate ste... :) budeme dufat..... vkladaju sa dve embrijka pretoze je potom vacsia sanca ze sa aspon jedno uchyti...tri davaju len vynimocne pri vacsich problemoch a mensej pravdepodobnosti ze sa podari a jedno davaju vtedy ak si rodicia nezelaju ani nahodou dvojicky a je vysoka pravdepodobnost uspechu (ked je napr. problem len na strane muza) my mame problem obaja a IUI nam nedoporucili.... teraz cakame na poistovnu a ked dobre ratam tak niekedy koncom oktobra uz by sme aj mohli vediet ci sa podarilo....ja budem stastna a vdacna nech sa podari kolkokolvek...ale pri dvojickach sa budem uricte viac bat donosenia....ale to predbieham.....tak nam drzte palce a dufam, ze sa tu potom uspesne zaradim medzi dojciace a nosiace.. :)
venus
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:40


Späť na Nosenie detí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron