Nechce byt na chrbte...

všetko o nosení a šatkách, vakoch, nosičoch

Nechce byt na chrbte...

Neprečítaný príspevokod tinka33 » 11 Jún 2011, 13:43

Ahojte,

prosim poradte mi...dcerku (teraz ma rok) nosim v ergonomickom nosici - Manduca, od jej troch mesiacoch. Doteraz vylucne na bruchu, aj mi tak vzdy zaspi pri dojceni. Lenze teraz ked uz vie chodit a jej zvedavost nepozna hranic :) je to velmi obtiazne pretoze okrem spanku nechce v manduke vobec byt. Na bruchu chvilu ale na chrbte ani 5 sekund ...zjavne sa jej tam nepaci. Neviem preco...Ci to tak bude stale. Verila som v to, ze ked ju budem mat na chrbte, vela veci si porobim, ale dcerka o tom nechce ani pocut. V ohradke uz nechce byt, a pre mna sa stava komplikovane aj obycajne varenie. Musim ju mat na boku v babyvaku a jednou rukou vsetko robit...nosenie na chrbte by mi velmi pomohlo. Tiez som sa tesila, ze budeme chodit na dlhe prechadzky ale na tie si asi budem musiet pockat kym pojde po vlastnych :)

Dakujem za rady :)
tinka33
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 23 Mar 2011, 09:09
Počet detí: 1

Re: Nechce byt na chrbte...

Neprečítaný príspevokod etnicka » 11 Jún 2011, 18:43

Tinka a mohol by Ti niekto skontrolovat, ci je v dobrej polohe? Vidi? Nesteklia ju napriklad Tvoje vlasy? Moze to mat rozne priciny. Nosenie na boku je super, ak Ti nevyhovuje babyvak, existuju pohodlne uvazy na bok, mas doma satku? Inak aj v nosici mei tai sa da nosit na boku.
Obrázok užívateľa
etnicka
 
Príspevky: 326
Registrovaný: 23 Mar 2011, 00:23
Bydlisko: Sazdice
Počet detí: 1
Rokov: 15 rokov
Môj status: Kazdy si vytvara svoju realitu

Re: Nechce byt na chrbte...

Neprečítaný príspevokod tinka33 » 12 Jún 2011, 10:54

vzdy som dcerku kontrolovala v zrkadle, myslim si ze bola v dobrej polohe. vlasy mam kratke urcite ju nesteklia,skor sa za nimi nacahuje a chvilu sa s nimi hra. Len vzdy ju to po chvili prestane bavit a zacne plakat. aj v manduke sa da nosit na boku, este som velmi neskusala, vyskusam. Satku zial nemam...
tinka33
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 23 Mar 2011, 09:09
Počet detí: 1

Re: Nechce byt na chrbte...

Neprečítaný príspevokod etnicka » 12 Jún 2011, 10:58

aha, to so nevedela, ze v manduke sa da nosit aj na boku.
Obrázok užívateľa
etnicka
 
Príspevky: 326
Registrovaný: 23 Mar 2011, 00:23
Bydlisko: Sazdice
Počet detí: 1
Rokov: 15 rokov
Môj status: Kazdy si vytvara svoju realitu


Späť na Nosenie detí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron