nosenie bábätka

všetko o nosení a šatkách, vakoch, nosičoch

Re: nosenie bábätka

Neprečítaný príspevokod snežienka » 17 Jún 2014, 11:57

quaxi, ja som si najprv na tvar nastriekala ruzovu vodu, aby mi plet zvlhla a "vsiakla" olej, potom to bolo fajn, moja plet na to reagovala ako na krem. Cize ziadny extra mastny pocit. Testovala som to len na tvari zatial, ktoru mam citlivu.
Tiez som originalne "plazovity" typ, ako pisala shira, ba priam "spongia na slnko a teplo", ale zial moja pokozka toto slnko uz nezvlada :( Dost rychlo ma boda akoby ihlou, urobi sa mi fialove pidibodka, ktora potom casom zhnedne. Takze preferujem tien a vecerne uz len "teple" slnko :)
Obrázok užívateľa
snežienka
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 01 Júl 2013, 21:20
Počet detí: 1
1. dieťa: Láska
Rokov: 11 rokov, 5 mesiacov, 10 dní
Môj status: So whatever you want your child to become, be.

Re: nosenie bábätka

Neprečítaný príspevokod Mamamima » 18 Jún 2014, 09:37

Na plet pouzivam uz nejaku dobu len pletovu vodu z citronovnika a na to arganovy olej rano a vecer. Niekolko minut je to mastnejsie, ale pomerne rychlo sa to meni na prijemny pocit, nezostava plet mastna a mam lepsi dojem ako po akomkolvek kreme, co som doteraz mala. Aj na tom je napisane, ze chrani proti UV, ale zatial som to cielene neskusala. Ale ked hovorite, ze tie maliny su overene, skusim.
Mamamima
 
Príspevky: 499
Registrovaný: 03 Jún 2012, 23:02
Počet detí: 3
Rokov: 15 rokov, 9 mesiacov, 8 dní
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac

Re: nosenie bábätka

Neprečítaný príspevokod shira » 18 Jún 2014, 23:05

k avelánovému sa píše, že má mať ochranný faktor 8, no ja nie som vhodná reprezentačná vzorka, kedže možem fungovať aj bez faktora. neviem preto posúdiť. aj tak je ťažko subjektívne odhadnúť, do akej miery funguje to, čo je uvádzané na obale... musí sa to odskúšať doslova na vlastnej koži.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace, 25 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 18 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Predchádzajúci

Späť na Nosenie detí

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron