Dojcenie po injekcii a atb od zubara

témy o dojčení starších detí

Dojcenie po injekcii a atb od zubara

Neprečítaný príspevokod flower » 28 Dec 2011, 11:08

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Mam rocni dcerku, ktora je dojcena na poziadanie a pije naozaj casto- niekedy aj kazdu hodinu, alebo si aj castejsie cucne, s cim nemam ziaden problem a chcem jej to umoznit aj preto, ze s prikrmami sa dost trapime. Dnes som vsak bola u zubara a kedze ma zub strasne bolel a predchadzajuce osetrenia nepomohli, musel mi vytiahnut nerv a preto mi pichol aj injekciu na umrtvenie a lokalne antibiotika. Vedel, ze dojcim a chcel, aby som dcerku potom 3 hodiny nedojcila, no vravela som mu, ze to moze byt problem, tak mi dal mensiu davku tej injekcie a povedal, ze nech skusim cas najblizsieho dojcenia trochu natiahnut,ale ak bude velmi chciet, nech jej dam. Tak som ju po 2 hodinach od tej injekcie, ked uz bola ozaj mrzuta, nadojcila, no rozmyslam, ci to bolo v poriadku a mozem ju dojcit nadalej normalne ako bude chciet. Neviem presne aku injuekciu od bolesti mi pichol ani nazov tych antibiotik, len mi napadlo, ze aky to ma celkovo vyznam, ze je nedojcit nejaky cas, ked to mliecko, do ktoreho ta injekcia prenikla sa aj tak vytvorila aspapa ho mala , iba neskor. Mam si mlieko radsej odsat a kedy ju uz spokojne mozem nadojcit? Nechcem dcerke ublizit, no ani ju nechcem zbytocne odopierat mliecko...Dakujem velmi pekne za odpoved.
flower
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 03 Apr 2011, 22:14
Počet detí: 0

Re: Dojcenie po injekcii a atb od zubara

Neprečítaný príspevokod Norika » 28 Dec 2011, 11:16

AHOJ, vklude mozes dojcit aj po silnejsej injekcii, atb..nemusis trapit malu, mozes ju dojcit aj hned po zakroku, ja som to tu uz pytala...
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 2 dni

Re: Dojcenie po injekcii a atb od zubara

Neprečítaný príspevokod flower » 28 Dec 2011, 14:05

Norika, dakujem veeelmi pekne za rychlu odpoved:-) Super... Pekny den prajem:-)
flower
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 03 Apr 2011, 22:14
Počet detí: 0


Späť na 6 a viac mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

cron