Odstavenie dieťaťa - 16m

témy o dojčení starších detí

Re: Odstavenie dieťaťa - 16m

Neprečítaný príspevokod TIA » 09 Jan 2012, 15:40

Chilli píše:... A vcera tu v telke davali o tom ...ale zaciatok som nevila... Ale balo tam mamicky ktora po 2 och rokov odstavovala dvojicky a celkom hladko to islo .... Potom ukazali jednu maminu co kojila este 8 rocnu dceru a ta panikovala lebo stracala schopnost cucat a obvynovala mamu ze ona cosi urobila ze uz nema mlieko lebo jej nejde ked taha.... No nakoniec to vzdala.... A potom ukazovali ako zeny v anglick bojuju proti predsudkom a za to aby stat zaviedol nieco aby zeny mohli kojit dlho...lebo zavreli vraj nejaku lebo kojila na verejnosti.... Tak si dali stretko a kojili v supermarkete...isiel chlapik s kocikom a ze jeho dieta je na flasy a je zdrave ako bujak...nato mu zienka odpovedala vy davate dietatu kravske mlieko tak z neho vychovavate tela ja mu dama materinske a tak zneho vychovavam inteligentneho cloveka ...nieco na ten zmSel...dobre sa do seba pustili...no riadne to bolo....ale sa mi to pacilo...tiez bola zienka co mala chlapca kt. Kojila aadoptovala si dievcatko v cine a snazila sa ju naucit tahat ....len som nevidela koniec ci sa jej to podarilo...


Ten dokument sa vola Extraordinery breastfeeding a da sa pozriet na youtube, link som davala do temy zaujimave videa..
TIA
 
Príspevky: 422
Registrovaný: 07 Aug 2011, 22:12
Počet detí: 1

Predchádzajúci

Späť na 6 a viac mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

cron