Hryzie pri zaspávaní

témy o dojčení starších detí

Hryzie pri zaspávaní

Neprečítaný príspevokod Norika » 28 Júl 2011, 21:41

Už som to sem písala niekde, ale keďže máme povolené mať každá vlastnú tému, tak zakladám...

Už od dvoch mesiacov sa dojčíme na 98% po ležiačky. Je mi jasné a priznávam, že malý nie je vždy ukážkovo prisatý, ale nikdy sme nemali väčší problém, až doteraz...
Chcem vedieť, či sa nájde aj niekto iný, kto mal takýto problém a ako ho riešil...

Asi tak posledné 3 týždne max, keď uspím malého pekne, má prsník v puse, ale ten mu vypadáva...a on ho hneď aj chytá naspäť a vždy ma pri tom uhryzne, nie silno, ale keď to zopakuje aj 4x po sebe, tak mám dosť. Potom s ním bojujem, neviem, či mu ho držať, keď ani to moc vypadáva, alebo sa snažiť prsník vytiahnuť.

Prešlo to až do takého štádia, že mam Candidu na prsníkoch a malý to furt robí....na začiatku sa môže dobre prisať, ale do konca je už skĺznutý,,,

Navyše, asi týždeň dozadu začal čudne sať na jednej strane. Proste sať a hrýzť zároveň, nie je to ani pravé hryzenie, ale stláča zúbky, keď saje, a mám dojem, že aj to mi ničí bradavky...

Tak prosím o všetky cenné rady...

nepomáha ani stláčanie prsníka....
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 2 dni

Späť na 6 a viac mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia

cron