poradkyňa - Martin

O dojčení malých bábätiek

poradkyňa - Martin

Neprečítaný príspevokod kinsi » 13 Jún 2012, 09:32

Mojej kamarátke sa včera rano narodilo dieťatko v Martinskej nemocnici, vyvolavany porod. Má problémy s dojčením, veľmi ju bolia bradavky, "nemá mlieko", stále si to "kontroluje a stláča", ale nemá a malá je hladná.....Ona je taký ten tichý a nepriebojný typ, navyše na izbe má inú babu, čo "tiež nemá mlieko" a musia kŕmiť fľaškou. Ja som v Brne, nemožem za ňou v najbližších dňoch zájsť a tak by som jej aspoň akútne potrebovala dohodnúť nejakú poradkyňu, čo by bola ochotná tam za ňou do nemocnice zájsť. Prosím, nemáte niekto typ na konkrétnu martinskú poradkyňu? Moc ďakujem.
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 22 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 17 dní

Re: poradkyňa - Martin

Neprečítaný príspevokod Klemka » 13 Jún 2012, 10:57

Kinsi nemám konkrétny tip, tu je oficiálny zoznam poradkýň, v ktorom sú aj poradkyne pre Martin http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyn ... jceni/#kza
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: poradkyňa - Martin

Neprečítaný príspevokod kinsi » 13 Jún 2012, 15:24

ďakujem Klemka, zoznam som našla, ale predsa by som rada vybrať niekoho s dobrými referenciami. teraz som s kamoškou hovorila, dohodli sme sa , že počkáme do zajtra. keď sa nikto iný neozve, pojdem v zozname asi po poradí a uvidím, či niekto bude ochotný za ňou zájsť do nemocnice.
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 22 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 17 dní

Re: poradkyňa - Martin

Neprečítaný príspevokod matja » 14 Jún 2012, 13:05

priamo na detskom oddelení na pôrodnici robí jedna veľmi milá poradkyňa, len som zabudla meno, tuším je to Katka, už si nepamätám presne. Je veľmi milá a ochotná, určite pomôže. Keď má službu, sama chodí k mamičkám a bábätkám a pýta sa, či sú nejaké problémy. Poznám aj Andreu a Martinku, sú to fajn osôbky, držím palce, nech sa podarí rozbehnnúť dojčenie.
matja
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 25 Mar 2011, 09:04
Počet detí: 2
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac, 10 dní
Rokov: 12 rokov, 4 mesiace, 27 dní


Späť na Novorodenec - 6 mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron