Vnakúšik z pamäťovej peny proti preležaniu

O dojčení malých bábätiek

Vnakúšik z pamäťovej peny proti preležaniu

Neprečítaný príspevokod kavomanka » 06 Mar 2015, 15:01

Ahojte...pozerala som darček pre kamarátku, má prvé bábo a ideme k nej na návštevu. Bábo je malinké, tak som pozerala nejaké veci praktické, čo by som jej kúpila. Je to ale ťažké, pretože veci si nakúpila už dopredu, tak neviem, či jej niečo vyslovene chýba, preto hladam niečo nezvyčajné, nejaký zlepšovák. Natrafila som na nete na vankúšik proti preležaniu hlavičky, taký z pamäťovej peny, čo sa pre bábetko hodí. Ale chcem vedieť, či to nieje somarina, máte ho niekto? oplatí sa do toho investovat? dakujem
kavomanka
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 25 Aug 2014, 14:08

Re: Vnakúšik z pamäťovej peny proti preležaniu

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 07 Mar 2015, 12:32

Pri noseni dietatka sa hlavicka neprelezi. Kamaratku treba podporovat v noseni :goodjob: .

Skusim nejake tipy:
- latkove plienky, napr. kapsove znacky BumGenius (1ks stoji cca 20eur). Hoci jednu, aby mala sancu si to odskusat
- podlozka na prebalovanie http://www.latkoveplienky.sk/obchod/kat ... e-podlozky (od 7eur)
- topanocky Liliputi (od 20eur). Nevadi, ze teraz to nosit nebude. Nemusi dostat vsetko na toto obdobie, aj nieco vacsie, aj vacsie oblecenie
- tricko, bluzka na dojcenie

Ja som minule kamoske co ma vsetko potrebne, dala kokosovy olej. Bola potesena, nepoznala to.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: Vnakúšik z pamäťovej peny proti preležaniu

Neprečítaný príspevokod olsenka » 20 Apr 2015, 23:37

Moja sestra si to kúpila v detskom obchode, sa mi zdá, že majú aj eshop, ale ja mám ich facebook https://www.facebook.com/babybabosk/pho ... =3&theater -tam nájdeš viac info :)
olsenka
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 10 Mar 2015, 19:49
Bydlisko: Košice
Počet detí: 0
1. dieťa: Emma
Rokov: 10 rokov, 7 mesiacov, 13 dní
Môj status: Si to, na čo myslíš :)

Re: Vnakúšik z pamäťovej peny proti preležaniu

Neprečítaný príspevokod Dotty74 » 18 Jún 2015, 08:22

olsenka ďakujem za tip, hľadala som niečo podobné už dlhšie, ale nedarilo sa mi, minule som to tu našla, oslovila som ich priamo cez facebook a od včera mi na tom už maličká vylihuje :-) nenechávam jej to celý čas, ale cez deň, keď leží, tak sa jej to veľmi páči, vidí, čo robím... inak v eshope to nemajú, len v predajni, ale bolo takí zlatí, že mi to predsa len poslali, ušetrila som 100km 8-)
Obrázok užívateľa
Dotty74
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 23 Sep 2014, 14:35


Späť na Novorodenec - 6 mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron