Alergia na mliecnu bielkovinu?

O dojčení malých bábätiek

Alergia na mliecnu bielkovinu?

Neprečítaný príspevokod Lubkanz » 26 Apr 2011, 16:59

Ahojte,
moja krpata mala skoro od zaciatku strasne castu stolicu. v nemocnici mi povedali, ze take male deti mozu kakat do kazdej plienky, ale aj raz do tyzdna, takze som to nejak neriesila, ze mala kaka stale. problem bol vsak v tom, ze velakrat ma doslova "poliala" cerstvou stolicou. ked som jej pri prebalovani utierala zadocek, tak som jej to asi podrazdila a nastal prud a vzdy som to schytala a aj polka izby :? mala priberala dobre, az moc :D tak som to neriesila a snazila sa preckat toto obdobie. aj ked mi vadilo, ze som ju velakrat musela prezliekat a nie vzdy sa mi veci vyprali dobre :cry:
tak som skusila spravit maly pokus. 2 dni som nejedla nic mliecne a stolica bola zrazu len raz za den... potom som si dala tvarohovy kolac a zapila poharom mlieka. mala mala celu noc bolesti a kakala do kazdej plienky. stolica bola zas vystrelovacia a spenena. spenena bola vsak aj predtym, myslela som si, ze to bolo asi zlym prisatim, aj ked som si bola ista, ze je ok. ked som bola na poradni u pediatricky, hovorila som jej o mojom "pokuse" a povedala mi, ze malu posleme na vysetrenie, ale vyzera to na alergiu na mliecnu kyselinu... tak som sa rozhodla, ze na ziadne vysetrenie nepoje, kedze tam treba odobrat vela krvi :? takze mlieko som vysadila, ale teraz neviem, co mozem z mliecnych veci. jem tavene syry, tvrde syry a obycajne maslo a zatial je vsetko ok. co este mozem? troska ma vsak zarazilo, ze dr. hovorila, ze priznakom alergie je aj suchsia pokozka, ale mala ju ma ok. alergiu na laktozu vylucila, kedze stolica je vzdy zlta... dakujem za nazory ;)
Lubkanz
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 22 Mar 2011, 00:27
Počet detí: 1
1. dieťa: Bianka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 5 dní

Späť na Novorodenec - 6 mesiacov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron