Bolesť a hrčky v prsníku

Bolesť a hrčky v prsníku

Neprečítaný príspevokod miamia » 08 Aug 2012, 09:17

Už druhý deň mám hrčky v prsníku ako keď sú naliate mliekom ale ani po dojceni sa uplne nestratia a prsník je citlivý na dotyk a jemné pichanie v ňom cítim. Žiadne iné problémy nemám, ani teplotu. Dojčím už deviaty mesiac, doteraz som sa s niečím takým nestretla, akurát na začiatku sa mi stávalo v noci, keď boli preplnené, že som v nich mala hrčky, ale pri dojčení sa to vždy uvoľnilo. Môže ísť o nejaký zápal? Predvčerom som už nevydržala tie horúčavy a osprchovala som sa studenou vodou, žeby to bolo tým? :x
miamia
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 04 Jún 2012, 22:14

Re: Bolesť a hrčky v prsníku

Neprečítaný príspevokod Norika » 08 Aug 2012, 14:14

Podla mna to nebude zo studenej vody :) , ale najlepšie by bolo kontaktovat LP, takto musis cakat, kym si tvoju spravu nejaka precita, a nikto nevidi, ako tvoj problem vyzera....
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: Bolesť a hrčky v prsníku

Neprečítaný príspevokod miamia » 09 Aug 2012, 08:13

dakujem, Norika, kontaktovala som LP, hovorila, zeby to mohol byt zacinajuci zapal, poradila spravne prisatie a masirovat hrcky pri dojceni, aby si to maly vytiahol, po dojceni obklad z tvarohu studeneho. a zda sa ze pomohlo, lebo dnes som sa zobudila bez hrciek a uz ani bolest necitim, tak snad je to na dobrej ceste :)
miamia
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 04 Jún 2012, 22:14

Re: Bolesť a hrčky v prsníku

Neprečítaný príspevokod Norika » 09 Aug 2012, 08:57

tak som rada, ze ti niekto poradil :)
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni


Späť na Dojčenie a ochorenia, boľavé prsníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron