B1 a B12 pri dojceni

B1 a B12 pri dojceni

Neprečítaný príspevokod tanya32 » 23 Okt 2011, 16:10

Ahojte,
viete mi prosim niekto poradit ohladne vitaminovych injekcii pri dojceni. Doktorka mi predpisala vit B1 a B12 v injekciach,, kvoli bolestiam krizov, dostala som ich celkovo asi 11, najskor kazdy den(prvych 5) a potom kazdy druhy den. Na letakoch nepise kojenie ako kontraindikacia, no dcera sa mi zdala nejaka cudna. Bola velmi uplakana, v kociku velmi plakavala, co inokedy vzdy po par minutach zaspala. Ked som ju zobrala na ruky, tak sa celkom ukludnila, no niekdy sa hadzala do zadu. Mala som posledne injekcie vo stvrtok, dnes je uz dcera zda sa mi konecne uplne v poriadku. Aj v kociku nerobila taky cirkus, hned zaspinkala. Mohli ju nejak tie injekcie ovplyvnit? Alebo proste mohla len mat take obdobie...a uz je dobre? MOhlo to len suvisiet s tym, ze mozno aj ja som bola nervozna, ze mi nie je celkom dobre? Dost sa znepokojujem, ci nemoze mat z tych prehnanych davok vitaminov, ktore davali mne, a zrejme sa aj jej v mliecku dostalo, nejake problemy. Dakujem
Tana
tanya32
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 21 Okt 2011, 08:16

Re: B1 a B12 pri dojceni

Neprečítaný príspevokod Klemka » 23 Okt 2011, 16:22

Táto liečba je plne kompatibilná s dojčením a keby sa do budúcna problémy s chrbticou nedajbože opakovali, dojčiaca matka môže podstúpiť aj iné formy liečby - rôzne lieky, obstreky, vyšetrenia, zákroky. Veľa zdravíčka!
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1


Späť na Dojčenie a ochorenia, boľavé prsníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron