Vyhadzane licka

Vyhadzane licka

Neprečítaný príspevokod katrin » 30 Mar 2011, 11:54

Ahojte.
Mam 5-mesacneho synceka, ktory ma uz od prveho mesiaca vyhadzane licka, je plne dojceny. Od narodenia maleho nejem stare zname alergeny (jahody, citrusy, orechy, atd.) Pediatricka mi zakazala jest dalsie alergeny (ceresne, visne, pikantne jedla, paradajky, atd.), neskor aj mliecne vyrobky. Moj jedalnicek je kvoli tomu obmedzeny a nemam z toho dobry pocit. Maly pribera mesacne 800 gramov, nema ani koliky, ani hnacky, ani teploty, nevracia, proste pribera a ma sa k svetu. Az na tie licka. Gastroendokrynologicka nam predpisala liek Nalcrom, ktory sa ma pouzivat az od 2 rokov, takze s manzelom zatial vahame, ci ho mame nasadit.
Podla krvnych testov by maly nemal byt alergik, s manzelom nie sme alergici, v nasich rodinach nemame alergikov.

Ma niekto z vas s tym skusenosti a vie poradit co s tym?
Maly je vyhadzany len na lickach.

Dakujem vam velmi peken za rady.
katrin
 

Re: Vyhadzane licka

Neprečítaný príspevokod luly13 » 30 Mar 2011, 16:21

kamoska mala takyto problem s malym. riesila ho pediatricka a nic nevyriesila. raz ho zobrala k svojej gynekologicke, ked sla na prehliadku a ta ked ho videla, hned jej dala robit rozbor mliecka. a zistili jej nejakeho streptokoka. po jej prelieceni sa mu licka krasne upravili. inak aj moja mama mala streptokoka v mliecku a tiez som s tym mala vraj kozne problemy.
luly13
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:11

Re: Vyhadzane licka

Neprečítaný príspevokod katrin » 30 Mar 2011, 16:53

To je tiez moj pripad :) Robili mi rozbor materskeho mliecka a mam streptokoka, bola som aj preliecena antibiotikami, ale bacil je v materskom mliecku stale.
Gastroendokrynologicke sme to tiez spomenuli, ale nebrala to na vedomie.
katrin
 

Re: Vyhadzane licka

Neprečítaný príspevokod shira » 01 Apr 2011, 18:02

nám pomohol Holtov krém...
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)


Späť na Dojčenie a ochorenia, boľavé prsníky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron