Tandem a dalsie tehotenstvo

témy o dojčení detí rôzneho veku, dojčení dvojčiat či počas nového tehotenstva

Tandem a dalsie tehotenstvo

Neprečítaný príspevokod barbora82 » 07 Jún 2016, 21:47

Dobry vecer,

neviem, ci tu uz bola podobna tema, nenasla som, preto sa chcem spytat, ci ma niektora taku skusenost...tandemovo dojcim dve dcerky (3 r. a 16 mesacnu) a premyslame s manzelom nad tretim babätkom...teda vzdy sme chceli väcsiu rodinu...na jednej strane by som si chcel teraz tak viac uzit toto obdobie bez rannych nevolnosti, mladsia dcerka uz vie chodit, takze je jednoduchsie cestovat...obe tehotenstva som musela väcsinu casu prelezat s vylozenymi nohami, kedze sa mi skoro zacal skracovat krcok a tak by som chcela s dalsim tehotenstvom este chvilku pockat, na druhej strane mam 34 rokov a rodit v 40-tke velmi nechcem...neviem si vsak predstavit jednu vec - tandem a dalsie tehotenstvo...da sa to zvladnut? a potom dojcit 3 deti??? neviem si to totiz velmi predstavit...ma s tym niekto skusenost? zazil to niekto? dakujem :)
barbora82
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 09 Apr 2014, 18:02
Bydlisko: Vrbové
Počet detí: 2
1. dieťa: Terezka
Rokov: 10 rokov, 10 mesiacov, 24 dní
2. dieťa: Agátka
Rokov: 9 rokov, 1 mesiac, 18 dní

Re: Tandem a dalsie tehotenstvo

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 12 Jún 2016, 01:15

so 3-4 rocnym dietatkom sa uz da velmi dobre dohodnut na pravidlach. Ak to bude nevyhnutne, 4 rocnemu by mohlo postacit vecerne dojcenie, pripadne uplne odstavenie (zalezi na tvojej pohode). Viac diskusie si ale uzije dnes uz na FB - odporucam skupinu Vnimavi a kontaktni rodicia. Ak by bol problem s prijatim, napis, vybavim.
A super, ze sa dari :dojcenie: :goodjob:
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: Tandem a dalsie tehotenstvo

Neprečítaný príspevokod snežienka » 07 Júl 2016, 23:18

Ja by som pockala, hlavne kvoli dozasobeniu sa tela, aby mal buduci zivot co najviac zivin.
Na zamyslenie:
http://vyzivujicitradice.cz/2011/08/09/ ... eprodukce/
Obrázok užívateľa
snežienka
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 01 Júl 2013, 21:20
Počet detí: 1
1. dieťa: Láska
Rokov: 11 rokov, 5 mesiacov, 19 dní
Môj status: So whatever you want your child to become, be.


Späť na Dojčenie v tehotenstve , tandemové dojčenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron