Ako davat detom lieky?

diskusia o zdraví, chorobách, raste a vývoji bábätka

Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod estterka » 10 Okt 2011, 10:50

Ahojte,viac hlav snad aj vic napadov..kupile sme hannah na tu nasu nestastu stale sa zhorsujucu anemiu super bomba prirodny sirup,ktory je uplne nechutny a ona ho,cuduj sa svet, nechce..ked dame striekackou,hned vypluje,alebo ak aj vypije,strasne ale starsne pri tom place..lyzickou nie je sanca. do jedla zamiesat neviem,lebo neje ziadne kase ani nic lyzickove,mame obdobie,ze vsetko sa je len rukou a aj ked som skusala do kase,citila to v tom a nezjedla,chuti strasne zelezito s b vitaminmi,takze fakt nie je chutny. vcera som to miesala s citronovou stavou a tiez nic. muz jej nechce drzat ruky,ako jej ho davam,lebo ze sa zadrhne ako place s tym. lenze musim to pit. ako by ste to risili vy?
estterka
 
Príspevky: 555
Registrovaný: 24 Mar 2011, 08:57
Počet detí: 1
1. dieťa: Hannah
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod Norika » 10 Okt 2011, 11:36

bohuzial,neporadim ti, ja len ze u nas to je presne takto,ak sme chceli davat malemu lieky... :-(
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod zfidorka » 10 Okt 2011, 23:15

estterka - neskusala si si odsat mliecko a zamiesat ten sirup don a tak dat malej vypit?
zfidorka
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 22 Mar 2011, 13:15

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 11 Okt 2011, 00:19

Skus podat na prste.

Zaroven tiez mozes podat nejakemu plysakovi, ktoremu to bude akoze chutit (druha veriz, ze to sice chutit velmi nebude, ale ochotne to napriek tomu zje). Na zvysenie atraktivity moze plysak malej sirupcek akoze brat a tvarit sa, ze jej ho nechce dat. Kazdopadne sa snaz ju nenutit - ak nebude chciet, tvar sa akoze ti to nevadi, vsak to ma kto spapat. AK to nevyjde na prvy pokus, skus druhy az za nejaku chvilu. Mala by pochopit, ze prosocialne spravanie je papat liek.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod estterka » 29 Okt 2011, 01:18

ahojte,tak pijeme sirup kazdy vecer. no ona pri tom strasne vrestala,ale aj tak sme jej ho davali a po tyzdni asi cca ho vypije uz bez placu a kriku. ako netvari sa nadsene,ale vypije.
estterka
 
Príspevky: 555
Registrovaný: 24 Mar 2011, 08:57
Počet detí: 1
1. dieťa: Hannah
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod shira » 29 Okt 2011, 10:47

no super, že ste sa polepšili, my sme mali maltofer, to sú nechutné hnedooranžové kvapky. za nič na svete nechcel, vypluval, držal to v puse aj dlhší čas a ked sme si mysleli, že prehltol, šup von :mrgreen: navyše to išlo ťažko vyprat no nervy.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Ako davat detom lieky?

Neprečítaný príspevokod estterka » 06 Nov 2011, 13:10

shira,no toto je este vacsi humus,lebo to ma aj b vitaminy,nuz ale ked musi,tak musi..

deti su neuveritelne..ona ten sirup vcera vypila a usmiala sa na mna,ze mnam,mnam :D
estterka
 
Príspevky: 555
Registrovaný: 24 Mar 2011, 08:57
Počet detí: 1
1. dieťa: Hannah
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní


Späť na Rast a zdravie bábätka

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron