Astma - zivot s atmatikom - dieta od 1r.

diskusia o zdraví, chorobách, raste a vývoji bábätka

Astma - zivot s atmatikom - dieta od 1r.

Neprečítaný príspevokod krakulka » 27 Jún 2011, 09:15

Ahojte mamicky, chcela by som vas poprosit o rady, vase postrehy a vsetko co by nam mohlo pomoct. Vizera to, ze Andrejko je astmatik. Ma 16 mes. Dr. imuno-alergologicky zatial kompl. vysledky nema, ale podla ciastocnych to na na astmu vizera na 90%. Trosku ma to zaskocilo, cakala som, ze bude len klasicky alergik.
Dakujem vam za vsetky cenne informacie. :) :) :) :) :)
Chystame sa na dovolenku do Alp na tyzden, myslite, ze je to vhodne. Boli sme na dov. v Chorvatsku, kde druhy den dostal Andrejko horucky a po 3 dnoch sme sa vratili domov.
krakulka
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22 Mar 2011, 11:04
Bydlisko: Skalica
Počet detí: 1
1. dieťa: Andrej
Rokov: 14 rokov, 1 mesiac, 11 dní

Re: Astma - zivot s atmatikom - dieta od 1r.

Neprečítaný príspevokod etnicka » 29 Jún 2011, 23:31

Ahoj krakulka, moj manzel je astmatik a vyliecil sa, ked sme sa prestahovali z mesta na vidiek a zacal pracovat doma na farme. Treba sa snazit maximalne znizit stres, pri babatku nosit ho v satke skin to skin, reagovat na vsetky jeho potreby, dojcit co najviac, snazit sa, aby sa co najviac smialo, aby bolo stale v pohode.
Obrázok užívateľa
etnicka
 
Príspevky: 326
Registrovaný: 23 Mar 2011, 00:23
Bydlisko: Sazdice
Počet detí: 1
Rokov: 15 rokov
Môj status: Kazdy si vytvara svoju realitu

Re: Astma - zivot s atmatikom - dieta od 1r.

Neprečítaný príspevokod kinsi » 30 Jún 2011, 15:23

Ja len k tým alpám, myslím, že to by malo malému vyhovovať, čisté prostredie, prechádzky. A trochu mimo témy - kam idete? I my zvažujeme podobnú destináciu.
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 23 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 18 dní

Re: Astma - zivot s atmatikom - dieta od 1r.

Neprečítaný príspevokod krakulka » 01 Júl 2011, 16:47

Ahoj Kinsi, Andrejko je nas maly-velky smejo. Vela takych deticiek nepoznam. ;-) Nesatkujeme sa, uz je trosku velky, on strasne rad beha a uteka mi odvsadial. :D My byvame v malom meste Skalica - mozno poznas. Vzduch je to fajn, byvame na dome. U Andrejka je trosku problem aj s imunitou. Podla krvnych testov nema ziadnu. :-( Tie Alpy nam ani dr. teraz neodporuca. Bude lepsie, ked sa Andrejko trosku dolieci, budeme mat vsetky vysledky a potom mozeme niekam ist. Inak chceli sme ist so znamymi do Korutanska: http://www.zajazdy.sk/65557/148155/1223 ... erBy=price . Andrejko dojceny je stale. Sam si vypyta cici.
Uz musim koncit, neskor ti napisem.
krakulka
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22 Mar 2011, 11:04
Bydlisko: Skalica
Počet detí: 1
1. dieťa: Andrej
Rokov: 14 rokov, 1 mesiac, 11 dní


Späť na Rast a zdravie bábätka

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron