kurzy a deti

témy ako sa pripraviť na dojčenie a život s bábätkom a kde získať správne informácie

kurzy a deti

Neprečítaný príspevokod Norika » 10 Apr 2011, 11:25

ahojte,chcem sa opytat ako to chodi na takom kurze pre buduce laktacne poradkyne, ked mam male dieta??? idem na kurz a maly ma len polroka, je iba dojceny, kde ho budem mohla krmit?? kde bude mohol spat?? :?:
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 4 dni

Re: kurzy a deti

Neprečítaný príspevokod Klemka » 11 Apr 2011, 09:12

Norika, neviem presne, ako to bude v Ziline, ale v Trnave a v Bratislave to bolo tak, ze jednak pocitame s tym, ze buduce poradkyne maju vlastne deticky, casto male, ktore ich potrebuju a cela koncepcia dojcenia je o priputani sa k matke, takze by bolo dost nelogicke, aby sme na kurzy chceli od ucastnicok, aby ich deti trpeli bez nich doma same, prave naopak - deti su vitane, mozes si babetko kludne dojcit priamo v prednaskarni, aj ho tam uspavat, napr. nosenim v satke, inak v TT a v BA bol aj detsky kutik, myslim, ze aj v ZA bude, urcite bude aj prebalovaci pult a nejaky priestor, kde sa bude napr. dat chodit s kocikom, keby manzel uspaval dieta v kociku, skratka bude tam priestor pre normalne fungovanie s dietatom. V Trnave sa deticky hrali na koberci priamo pri prednasatelkach, bolo to velmi mile. Takze bez obav, s trochou hluku sa pocita :lol:
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: kurzy a deti

Neprečítaný príspevokod Norika » 11 Apr 2011, 09:23

no on sa sam este nevyhra :-D nto je jasne, aj som vedela ze je detsky kutik.len som si to nevedela predstavit.....vezmem satku,snad mi nejaka mamicka pomoze ho tam uviazat do kolisky, ja ti moc newem
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 4 dni

Re: kurzy a deti

Neprečítaný príspevokod etnicka » 01 Máj 2011, 17:40

Norika, neboj, to zvladnete :). Ked som bola na prvom kurze, moj syncek mal 9 mesiacov. Mala som ho v mei tai, super sme to zvladli. Aj bezplienkovanie nam fungovalo bez problemov ;).
Obrázok užívateľa
etnicka
 
Príspevky: 326
Registrovaný: 23 Mar 2011, 00:23
Bydlisko: Sazdice
Počet detí: 1
Rokov: 15 rokov
Môj status: Kazdy si vytvara svoju realitu

Re: kurzy a deti

Neprečítaný príspevokod Norika » 01 Máj 2011, 19:47

jaj uz mame kurz za sebou, nebolo to take hrozne, bol aj pri mne, aj manzel ho bavil,ale horsie to bolo po kurze, prvy den sme cestovali pol hodiny ku znamym,aby sme mohli prestat, a v nedeku zas 2 a pol hodiny domov.....maly bol taky unaveny, ze strasne plakal, ale strasne, dokazala som mu dat llen cistu plienku a ani poobliekat,len chytro uspat :( na to mam zle spomienky ......
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 4 dni


Späť na Význam dojčenia, príprava na dojčenie , poradenstvo pri dojčení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron