9 dní o tom

témy ako sa pripraviť na dojčenie a život s bábätkom a kde získať správne informácie

9 dní o tom

Neprečítaný príspevokod miskap » 06 Okt 2011, 21:57

Milé mamičky a tehuľky. Rada by som Vám dala do pozornosti krásnu akciu venovanú tehotenstvu, materstvu a vzťahu matky, otca a dieťaťa 9 dní o tom, ktorá bude prebiehať v Banskej Bystrici, v dňoch 17. až 25. októbra. Môžete sa zúčastniť niekoľkých prednášok a diskusií o pôrode, tehotenstve, dojčení, lekársky vedený pôrod verzus prirodzený pôrod, pocity dieťatka v brušku, jeho vnímanie, atď. Podrobný program môžem zaslať mailom, príp. ho nájdete na vebe Mesto rodiny.
miskap
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:53
Bydlisko: Banská Bystrica
Počet detí: 2
Môj status: Vedieť všetko nie je v našich silách, treba vedieť, kde pomoc hľadať...

Re: 9 dní o tom

Neprečítaný príspevokod leelo » 07 Okt 2011, 07:19

miska, ak mas moznost, tak sem smelo pripoj program ako prilohu, takisto link, prosim ta. dakujem. znie to velmi zaujimavo, dalo by sa to spojit s peknym jesennym vyletikom, hned by som sla :)
Obrázok užívateľa
leelo
 
Príspevky: 344
Registrovaný: 22 Mar 2011, 15:20
Bydlisko: Mnichov, Nemecko
Počet detí: 2
1. dieťa: Benjamin
Rokov: 14 rokov, 5 mesiacov, 11 dní
2. dieťa: Hugo
Rokov: 12 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Podla nemeckeho casopisu Eltern 4/2012 usetri dojciaca zena domacemu rozpoctu zhruba 75 euro mesacne. tym, ze dojci. tak sem s peniazmi a idem nakupovat!

Re: 9 dní o tom

Neprečítaný príspevokod miskap » 08 Okt 2011, 13:51

miskap
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:53
Bydlisko: Banská Bystrica
Počet detí: 2
Môj status: Vedieť všetko nie je v našich silách, treba vedieť, kde pomoc hľadať...


Späť na Význam dojčenia, príprava na dojčenie , poradenstvo pri dojčení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron