podprsenka na dojčenie

témy ako sa pripraviť na dojčenie a život s bábätkom a kde získať správne informácie

Re: podprsenka na dojčenie

Neprečítaný príspevokod luciole » 28 Jún 2012, 07:22

ja mam velke prsia stale (teda stale vacsie, ako pred tehu/dojcenim) a kosticove som nikdy zvlast neoblubovala, vystuzene uz vobec nie, lebo prsia opticky vzdy este zvacsovali a mne bohate stacilo mojich 75D,takze ja som s dojciacimi maximalne spokojna a nosim ich stale, aj este dlho planujem 8-)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 20 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 25 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: podprsenka na dojčenie

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 28 Jún 2012, 08:14

Ja som najprv nosime dojciace, ked sa nadprodukcia upravila, tak som presla na povodne pred dojcenim, kedze dojcim zvrchu a tak aj vytahujem, ale odkedy som precitala Dobu Jedovu a o podprsenkach s kosticami, tak som znova presla na dojciace bez kostic.
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 6 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 7 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 28 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: podprsenka na dojčenie

Neprečítaný príspevokod Norika » 28 Jún 2012, 09:31

[quote="tamoulik"]Ja som najprv nosime dojciace, ked sa nadprodukcia upravila, tak som presla na povodne pred dojcenim, kedze dojcim zvrchu a tak aj vytahujem, ale odkedy som precitala Dobu Jedovu a o podprsenkach s kosticami, tak som znova presla na dojciace bez kostic.[/qmna uz tiez kostice moc nelakaju...pred tehu som taketo podprsenky zavrhovala....teraz som si zvykla :D
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 4 dni

Re: podprsenka na dojčenie

Neprečítaný príspevokod Kandy » 28 Jún 2012, 10:12

Ja nosím najradšej športové podprsenky. Mám aj nejaké kojacie, len má to nebaví rozopínať. Do podprseniek s pred dojčenia sa nenapracem ani náhodou. To bude srandy, keď dodojčím a spľasnú mi prsia. :mrgreen:
Kandy
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 16 Mar 2012, 10:34
Počet detí: 1
1. dieťa: Maťko
Rokov: 12 rokov, 8 mesiacov, 28 dní
2. dieťa: Jurko
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 13 dní

Predchádzajúci

Späť na Význam dojčenia, príprava na dojčenie , poradenstvo pri dojčení

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron