Stránka 1 z 1

prieskum pôrodnej starostlivosti

Neprečítaný príspevokNapísal: 23 Apr 2014, 10:58
od JankaMich
Pridate sa do prieskumu? Vid dotaznik
http://www.zenskekruhy.sk/napisali-sme/ ... t-dotaznik

Toto je k tomu napisane:
Ženské kruhy sa zapojili do prieskumu pôrodnej starostlivosti v európskych krajinách, ktorého cieľom je identifikovať oblasti s najlepšou starostlivosťou o rodiace ženy v Európe. Zabezpečili sme preklad do slovenčiny. Budeme rady, ak si nájdete približne 10 minút a vyplníte dotazník.

Sme skupina približne 100 akademikov, pôrodných asistentiek, lekárov, tvorcov politík a zdravotníckych špecialistov. Pracujeme na rozsiahlom celoeurópskom prieskume financovanom zo zdrojov EÚ a naším cieľom je nájsť najlepšie postupy v oblasti starostlivosti o ženu počas pôrodu v rámci celej Európy.

Cieľom prieskumu je získať názory a skúsenosti žien s pôrodnou starostlivosťou z rôznych európskych krajín. Na základe týchto informácií chce naša výskumná skupina (COST Action IS0907) identifikovať oblasti s najlepšou starostlivosťou o rodiace ženy v Európe.

Ak by ste nám chceli pomôcť, prosíme, zapojte sa do tohto krátkeho prieskumu. Dotazník obsahuje maximálne 20 otázok a jeho vyplnenie by Vám malo zabrať menej ako 10 minút. Nemusíte odpovedať na všetky otázky a Vaše odpovede budú anonymné. Vypĺňanie dotazníka môžete kedykoľvek jednoducho prerušiť zatvorením okna prehliadača. Keďže údaje zbierame anonymne, po odoslaní ich už nebude možné vziať späť.

O výsledky prieskumu sa podelíme so širokou verejnosťou. Prvé informácie budú dostupné on-line od 01/04/2014 a budeme ich pravidelne aktualizovať. Môžete si ich priebežne prehliadať tu (www.iresearch4birth.eu).

Ďakujeme za Váš čas strávený pri vypĺňaní tohto dotazníka – každá odpoveď je dôležitá!