Ako diskutovať

pomôžte nám napraviť nedostatky, tešíme sa každému dobrému nápadu a pripomienke

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 08 Máj 2011, 13:04

BBCodes su html kody ktore sa ti vpisu do stravy na upravu textu, ja mam ties Firefox a nova karta je v kazdom prehliadaci, IE, Firefox, Opera aj Chrome.
V zlozke SPravi na odoslanie je to do chvile kym to osoba ktorej si spravu posielala neotvori, to ci uz to cita alebo nie je na nej :D do odoslanych sa ti to presunie az po otvoreni spravy druhou stranou.
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod akdarka » 10 Máj 2011, 13:28

murtagh, prosim Ta co su to za spamove "diskusie"? da sa s tym nieco robit?
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 25 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 10 Máj 2011, 14:22

akdarka myslis tie temy pisane po anglicky a hebrejsky?? no urcite da, len ako som pisal. toto neni moje forum ale forum annag a ako si to ona nastavila tak to ma, ja by som bol za to aby prispievat mohli iba registrovany, tym padom by sa dali udelovat bany na ip adresy z ktorych tie spamy chodia. musi rozhodnut ona, aj mne to trosku prekaza, len rano som vymazal 6 takychto spamov...
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod akdarka » 10 Máj 2011, 14:44

ano, myslim tie. no jednoznacne to treba nastavit ako navrhujes Ty! to by mala annag povolit si myslim...
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 25 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 10 Máj 2011, 15:48

pockajme radsej kym sem pride a napise co a ako, na mail mi uz asi mesiac neodpisala, neviem ako je to s SS tu na fore, ale nebola tu od 7.5.2011...som jej pisal co by som tu este ja zmenil no neodpisala
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 10 Máj 2011, 20:35

tiez ma tie spamove prispevky hnevaju, som za, aby len registrovani uzivatelia mohli prispievat. Annag ze tu bola 7.5.? Nie nahodou 7.4.? Uz davno nic nenapisala. A vobec, nevie niekto, co s nou je? Ani tu sa neukazuje, ani na svoj blog uz davno nic nenapisala... Ma vela roboty kvoli mamile?
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 10 Máj 2011, 20:58

Posledná návšteva:
07 Máj 2011, 08:19

a co mi naposledy pisala tak ze ma nejake rodinne problemy tak neviem, hadam nic vazne...
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod akdarka » 10 Máj 2011, 21:12

aj leelo dlho nebola, neviete niekto ci je ok?
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 25 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 10 Máj 2011, 23:06

oj, tak to ma mrzi, dufam, ze sa problemy rychlo pominu. Tiez som myslela aj na leelo, ci to tu zabalila ci co. Dufam teda tiez, ze je v poriadku.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 11 Máj 2011, 12:04

nastavil som to teda aby len mohli citat a nemohli pisat, hadam to pomoze trosku...a nebudem musiet mazat 20 prispevkov denne :D
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 12 Máj 2011, 20:23

nejak malo ludi tu chodi :-( preco? nepaci sa vam to tu?
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod kinsi » 12 Máj 2011, 21:36

Murtagh, musím Ti napísať, že si urobil nádherný dizajn prvej stránky. Fakt je krásna. A gratulujem ;)
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 13 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 8 dní

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod carodejnica » 12 Máj 2011, 21:56

Murtagh píše:
> nejak malo ludi tu chodi :-( preco? nepaci sa vam to tu?

No, hádam sa to tu rozbehne, ale MK urobil konkurenciu http://www.modrykonik.sk/forum/kategori ... a-poradna/ .... ;)
Obrázok užívateľa
carodejnica
 
Príspevky: 584
Registrovaný: 22 Mar 2011, 17:37
Počet detí: 2
1. dieťa: Naďa
Rokov: 14 rokov, 8 mesiacov, 23 dní
2. dieťa: Matej
Rokov: 11 rokov, 7 mesiacov, 6 dní
Môj status: "Človek sa neutopí preto, lebo sa ponorí, ale preto, lebo zostane pod vodou."
Paolo Coelho

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 12 Máj 2011, 22:24

carodejnica píše:
> Murtagh píše:
> > nejak malo ludi tu chodi :-( preco? nepaci sa vam to tu?
>
> No, hádam sa to tu rozbehne, ale MK urobil konkurenciu
> http://www.modrykonik.sk/forum/kategori ... a-poradna/ .... ;)

Hmmm, tak to je drsne... Je to tazke, toto je nove forum, dufam tiez, ze sa to tu rozbehne. Vecna skoda, ze annag teraz nestiha, podla mna ona by sem svojou pritomnostou pritiahla velmi vela mamiciek.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 12 Máj 2011, 22:31

Ty kokso, a "Dakujeme annag" premenovali na "Vsetko o dojceni", to akoze co je za napad?
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 12 Máj 2011, 22:43

logo spravila Norika, za to podakujte jej :-) ja som upravil uz len vsetko ostatne :D

carodejnica: konkurencia sme pre nich skorej my. oni su dlhsie na scene, toto forum je nove a vela ludi s MK odislo sem...

janka: tak mozme len dufat ze sa sem coskoro annag vrati, pisaval som s nou cez gmail, je tam dost casto online no neviem ci nema cas ci co ale neodpisuje mi vobec, ani na mail ani do chatu.

pisal som annag este navrch zeby som vytvoril osobitnu skupinu "Poradkyne" ktore by mali specificku farbu aby sa to trosku odlisovalo od ostatnych beznych uzivatelou. no len som odpoved este nedostal tak sa pytam tu ci by ste chceli aby to tak bolo alebo to je dobre takto ako to je, pripadne co by ste tu vsetko chceli pripadne zmenili.

ak vas MK stve, mozme ho skusit hacknut :D :D :D
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 12 Máj 2011, 23:02

S tymi poradkynami, aby boli odlisene farebne, suhlasim! Sama som nad tym rozmyslala, ze by to bolo fajn, keby to bolo takto na prvy pohlad jasne, len som bola leniva to sem navrhnut :-| Ale malo by ist len o certifikovane poradkyne mamily (vid Norikina skusenost s nejakou poradkynou, kdesi to tu spominala, ako ta poradkyna potom nezvladla svoje vlastne dojcenie). Pripadne by bolo este fajn, keby tu mali tie poradkyne aj niekde linky na svoje stranky, ak ich maju, ako Klemka dala svoju niekde do prispevku, tak ze by boli povedzme v profile alebo tak.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 12 Máj 2011, 23:07

janka píše:
> S tymi poradkynami, aby boli odlisene farebne, suhlasim! Sama som nad tym
> rozmyslala, ze by to bolo fajn, keby to bolo takto na prvy pohlad jasne,
> len som bola leniva to sem navrhnut :-| Ale malo by ist len o
> certifikovane poradkyne mamily (vid Norikina skusenost s nejakou
> poradkynou, kdesi to tu spominala, ako ta poradkyna potom nezvladla svoje
> vlastne dojcenie). Pripadne by bolo este fajn, keby tu mali tie poradkyne
> aj niekde linky na svoje stranky, ak ich maju, ako Klemka dala svoju niekde
> do prispevku, tak ze by boli povedzme v profile alebo tak.

jj len certifikovane poradkyne. tak som to myslel :D a ja som na to myslel skorej :-P
a linky som navrhoval annag hore vedla loga, a sak je miesto aj v profile na to myslim... a kazda si moze vytvorit svoju vlastnu temu kde moze napisat info, sak nato som to vytvoril, mozte tam pisat adresi, pridavat fotky, videa, web stranky, telefonne cisla, co len chcete....to je vase sukromne miestecko :)
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod akdarka » 13 Máj 2011, 13:57

ja sa napr. cudujem, ze mamilacke poradkyne sa nestiahli vsetky z MK...teda asi len strapco zostala a na nej postavili tu poradnu.
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 25 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod janka » 13 Máj 2011, 20:31

strapco je mamilacka poradkyna? Jednoznacne ta poradna stoji na nej. Aj ked ta elinka27 sa tiez pasuje za odbornicku na dojcenie, prave som tam namatkovo nazrela a kdesi tam pise, ze dieta, co papa prikrmy, vek cosi cez jeden rok, sa uz "nedojci tak casto" :P Pomoooc, tak to moja jedenapol rocna Miska je stale s dojcenim na urovni novorodenca, ba este aj horsie.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod carodejnica » 13 Máj 2011, 20:48

To osobitné označenie certifikovaných poradkýň je super nápad... 8-)

No, tiež mi to tam na tom MK príde také čudné - bez annag to nie je ono... No však uvidíme... No a dúfam, že sa tu konečne aj ukáže. My sme boli s annag dohodnuté, že spíšem niečo ako "Kódex" tohoto fóra, hodila som jej to do SS a zatiaľ sa mi neozvala, pevne verím, že jej problémy (ak teda nejaké má a preto tu nechodí) sa vyriešia a že nejde o nič mimoriadne vážne... :?
Obrázok užívateľa
carodejnica
 
Príspevky: 584
Registrovaný: 22 Mar 2011, 17:37
Počet detí: 2
1. dieťa: Naďa
Rokov: 14 rokov, 8 mesiacov, 23 dní
2. dieťa: Matej
Rokov: 11 rokov, 7 mesiacov, 6 dní
Môj status: "Človek sa neutopí preto, lebo sa ponorí, ale preto, lebo zostane pod vodou."
Paolo Coelho

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod akdarka » 14 Máj 2011, 09:34

janka, tak viem, ze strapco je mamilacka poradkyna. no zvlastne, ze nie je mamila jednotna v tejto otazke :? ta baba s nickom elinka chodila na toto forum a annag aj klemka jej vela radili lebo mavala mykozy atd. aj tu na fore zakladala temy sa mi zda.

dufam, ze annag a leelo sa ukazu a ze su OK! ved leelo cakala babatko, snad je vsetko v poriadku :)

annag a klemka davaju vela citu, empatie a odbornosti do svojich rad a to sa podla mna neda naucit ale to musi byt v cloveku + vela rokov skusenosti ;)
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 25 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod miriam » 14 Máj 2011, 10:19

ak mozem prispiet svoj skromny nazor :), tak toto forum sa s MK porovnavat neda. ako take konkurenciu jednoducho nema. ak sa chcem nieco dozvediet, tu najdem rady, ktore koresponduju s mojimi predstavami o dojceni, vychove a zivote s babatkom. na MK som neni ani len registrovana a vyhladavanie skusenosti, ci rad ohladom niakeho konkretneho problemu, bolo pre mna na MK vzdy len stratou casu. v skratke, vela vela vela prispevkov typy jedna pani povedala na maaalinko toho, co ma hlavu a patu. samozrejme, tema dakujeme annag bola obrovska vynimka. takze bez nej je to len obycajna tlacharen pre ludi roznych nazorov a pohladov na vec..na menej skusene maminy to moze potom posobit matuco..
miriam
 
Príspevky: 251
Registrovaný: 23 Mar 2011, 11:18
Počet detí: 2
1. dieťa: *1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 24 dní
2. dieťa: *2
Rokov: 12 rokov, 5 mesiacov, 22 dní
3. dieťa: *3
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 6 dní

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod Murtagh » 14 Máj 2011, 20:11

Mk je ako politika, 10 ludi a 100 nazorov :D aspon podla toho co pisete
Murtagh
Administrátor
 
Príspevky: 110
Registrovaný: 25 Mar 2011, 21:39
Počet detí: 0
Môj status: Pokúsim sa pomôcť annag aby tu mala všetko čo potrebuje...

Re: Ako diskutovať

Neprečítaný príspevokod leelo » 15 Máj 2011, 10:50

ahojte, zaujimava debata sa tu rozbehla a este zaujimavejsie veci sa dozvedam. bola som teraz dlhsie na SK, takze na mk vobec nebol cas, ale sem som si kazdy den chodila kontrolovat sukromnu a moderatorsku postu. to len poznamka, ze mi mozete hocikedy napisat. aj ked nestiham prispievat do fora, som tu ;)

na mk som annag temu citala naposledy asi v aprili a prave tam z toho nejake "odbornicky" urobili kulnicku na drivi odami na cumel. tak som si povedala, ze snad je aj skoda, ze tema nesie meno annag. mnoho mamiciek totiz netusi, ze annag odisla a stale ju tam hladaju. takto to bude zretelnejsie a pridu za nou sem.
ta laktacna poradna ma teda dost prekvapila, otvorili temy a urobili strukturu velmi podobnu tejto, co vytvorila annag. aj mna by zaujimalo, nakolko je Mamila vo svojom postoji jednotna a ci teda prislo k nejakej ciastocnej dohode s mk. asi by sme mali na to otvorit temu vo volnej diskusii a mamilacky povedia, ak vedia :)

este by som vas chcela poprosit: pri zakladani novych tem vzdy myslite na to, ze si tu vytvarame svoju vlastnu "knowledge-base", ktora ma byt vyhladatelna aj v buducnosti a prehladna pre vsetkych uzivatelov, hoci aj niekoho, kto je tu 1.den. snazte sa, prosim, vzdy prehodnotit nazvy ako Co jej je? Pomozte mi prosim! - ja to vzdy zmenim, ale cim viac tem bude pribudat, tym viac mi toho moze uniknut. na mnohe temy reaguje annag ci klemka, ci ina poradkyna Mamily velmi obsiahlymi a hodnotnymi prispevkami, ktore sa potom napr. o par tyzdnov tazsie hladaju, ked ma tema nejednoznacny nazov. dakujem za pochopenie :goodjob: peknu nedelu!
Obrázok užívateľa
leelo
 
Príspevky: 344
Registrovaný: 22 Mar 2011, 15:20
Bydlisko: Mnichov, Nemecko
Počet detí: 2
1. dieťa: Benjamin
Rokov: 14 rokov, 5 mesiacov, 2 dni
2. dieťa: Hugo
Rokov: 12 rokov, 5 mesiacov, 20 dní
Môj status: Podla nemeckeho casopisu Eltern 4/2012 usetri dojciaca zena domacemu rozpoctu zhruba 75 euro mesacne. tym, ze dojci. tak sem s peniazmi a idem nakupovat!

PredchádzajúciĎalší

Späť na Otázky a nápady pre fórum

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron