hemoroidy

debata o všetkom a pre všetkých

hemoroidy

Neprečítaný príspevokod cibina » 14 Nov 2012, 13:42

Dobry den, chcela by som poprosit o radu - kamaratke sa tesne po porode objavili hemoroidy aj s krvacanim. Cipky Faktu nie su testovane na podavanie dojciacim matkam. Myslite, ze sa mozu podat? Ake mate skusenosti? Dakujem velmi pekne.
cibina
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 14 Nov 2012, 13:38

Re: hemoroidy

Neprečítaný príspevokod Klemka » 14 Nov 2012, 18:25

Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: hemoroidy

Neprečítaný príspevokod Klemka » 14 Nov 2012, 18:26

To, že na príbalovom letáku je uvedené, že prípravok nebol testovaný na dojčiacich ženách neznamená, že o jeho bezpečnosti neexistuje dostatok informácií. Tento prípravok naozaj nie je vôbec žiadny problém (ako väčšina liekov).
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: hemoroidy

Neprečítaný príspevokod cibina » 15 Nov 2012, 15:18

Ďakujem veľmi pekne :)
cibina
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 14 Nov 2012, 13:38

Re: hemoroidy

Neprečítaný príspevokod ala277 » 19 Nov 2012, 22:21

Mimochodem , hemo ma pritel a tipla bych ze ost, skucel tu ze umira :D , odvar z dubove kury :D pomohl lip nez masticky z lekarny. A to si dal obklad jen asi 3krat.
ala277
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 26 Nov 2011, 04:23

Re: hemoroidy

Neprečítaný príspevokod magdal » 19 Nov 2012, 22:57

cibina píše:Dobry den, chcela by som poprosit o radu - kamaratke sa tesne po porode objavili hemoroidy aj s krvacanim. Cipky Faktu nie su testovane na podavanie dojciacim matkam. Myslite, ze sa mozu podat? Ake mate skusenosti? Dakujem velmi pekne.


viem čo sú to hemoroidy, po pôrodoch som používala avenoc krém alebo čipky, sprchovala som sa, vhodný je vit. E, dostať voľne v lekárni, je to olej v tobolke, dá sa naniesť na vatu a natrieť priamo na hemoroidy ak sú vonkajšie. Nezaškodí aj užívať. Potom vit. C . Toto sú zákl.vitamíny, kt. pôsobia na žily, keďže hemoroidy sú vlastne krčové žily... určite nezaškodí jesť viacej pohánky, kt. obsahujú rutin...3,vec , kt. vplýva na žily. Inak trpezlivosť, viem aké je to bolestivé... A určite nezaškodia sedacie kúpele z dubovej kôry
Obrázok užívateľa
magdal
 
Príspevky: 203
Registrovaný: 16 Nov 2011, 21:29
Počet detí: 0
1. dieťa: prve
2. dieťa: druhe
3. dieťa: tretie
Môj status: *rozmýšľať srdcom a cítiť rozumom *


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť