Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

debata o všetkom a pre všetkých

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 08 Máj 2013, 09:03

lulu píše:...veď to je úplne choré, čo sa deje...po svete behajú kriminálnici a nič sa im nestane, ja si nedám zaočkovať dieťa, len preto, lebo chcem aby bolo zravé a oni mi ho akože odoberú, že sa nestarám, to čo je za politiku? celé zle to je....fuj
len by sa ku mne niekto priblížil, že mi vezme deti, budem ako šelma, čo si ich chráni :evil:
Človek má kopec svojich starostí a ešte k tomu aby som riešila nejaké hnusné úrady, kam sme sa to dostali?


Výborne, že si na to už prišla.
Prakticky komplet celá politika na Slovensku je padnutá na hlavu a zvrhlá až zvrátená a to prakticky od prevratu v r. 1989.
Predtým bolo samozrejme tiež veľa zvrhlostí, zvráteností a neviem čoho, ale ani zďaleka nie v tej miere ako po r. 1989.
A to nie som vôbec sympatizantom komunistov. Práve naopak - keď poviem "komunista" alebo "červený" alebo "súdruh", myslím to ako nadávku.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 08 Máj 2013, 09:05

bodovan píše:kupis garzonku za par korun a papierovo tam budete mat trvaly pobyt. to nie je tak velmi financne narocne. my s tym tazko nieco spravime. jedine verejne obesit a lyncovat kreatury zo Smeru. a prave to ich stve, ze chceme byt zdravi, ze sa nimi nechceme dat mrzacit a nebudu moct tahat z nas peniaze za ich tzv. liecbu

Tak toto je veľmi výstižné:
Ich vytáča to, že sa nechceme nechať nimi ovládať, nechceme sa dať zotročiť.
A o tom to celé je, o ničom inom.
Kolektívna imunita a verejné zdravie je len fraška, divadielko, falošná zástierka za účelom podmanenia si širokých más, zotročenia národa.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod lulu » 08 Máj 2013, 10:52

manof píše:Môžeš skúsiť ukecať lekára/lekárku k čisto fiktívnemu očkovaniu.
Tento systém a drvivá väčšina ľudí v ňom je brutálne skorumpovaná alebo prinajmenšom skorumpovateľná, takže toto by malo byť schodnou cestou. Ide len o to, či dokážeš ponúknuť zaujímavú čiastku.


....lenže my už sme hlásení na RUVZ...dieťa má rok, to akože teraz začneme s fiktívnym očkovaním? Oni maju svoje očkovacie kalendáre, neviem, či to spravia teraz dodatočne, aj keď by to bolo akože. Dá sa to? Myslím, že lekári sa slepo držia svojich tabuliek.
Len či to bude vôbec možné u mojej pediatričky, možno by bolo vhodné hľadať iného lekára:-(
lulu
 
Príspevky: 352
Registrovaný: 22 Máj 2012, 11:45
Počet detí: 2
1. dieťa: princeznička
2. dieťa: bzučinka
Rokov: 11 rokov, 11 mesiacov, 15 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod artemis » 08 Máj 2013, 10:57

manof píše:[ Tak toto je veľmi výstižné:
Ich vytáča to, že sa nechceme nechať nimi ovládať, nechceme sa dať zotročiť.
A o tom to celé je, o ničom inom.


Áno, je však jeden "malý problém": je nás málo. Snáď 1000 ľudí - možno ďalších 5000 inteligentov, ktorí by to podporili.

Problém je v národe. Sme národ, ktorý susedovi závidí nové auto strednej kategórie, na ktoré sa namakal, no zároveň národ skláňa sa a pochlebuje zoči voči ľuďom, ktorí fičia na luxusných limuzínach, ktoré získali zlodejstvom a korupciou, a čaká na odrobninky A píšem "zoči voči" preto - pretože anonymne a v internetových diskusiách to vyzerá inak - všetci len nadávajú - ale keď sa naskytne v reálnom živote príležitosť, participujú s ľahkosťou svedomia.
Slovensko je demoralizované.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod lulu » 08 Máj 2013, 11:15

artemis píše: je nás málo. Snáď 1000 ľudí


iba? myslela som, že neočkujúcich rodičov je viac ako len 1000:-(

...dajme tomu, že zákon prejde a deti budú hlásené na sociálku,tak čo ptoom? normálne ho akože nasilu zoberú zo šťasnej spokojnej rodiny, nasilu mu natlačia kadejaké vakcíny do tela a potom čo s ním? to predsa nemôžu urobiť, nejak to nedokážem pochopiť a spracovať takú ...ani neviem nájsť správny termín na to....strašne som vytočená :evil:
to je neskutočné, neuveriteľné, nemám slov...
lulu
 
Príspevky: 352
Registrovaný: 22 Máj 2012, 11:45
Počet detí: 2
1. dieťa: princeznička
2. dieťa: bzučinka
Rokov: 11 rokov, 11 mesiacov, 15 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 08 Máj 2013, 11:44

lulu píše:....lenže my už sme hlásení na RUVZ...dieťa má rok, to akože teraz začneme s fiktívnym očkovaním? Oni maju svoje očkovacie kalendáre, neviem, či to spravia teraz dodatočne, aj keď by to bolo akože. Dá sa to? Myslím, že lekári sa slepo držia svojich tabuliek.
Len či to bude vôbec možné u mojej pediatričky, možno by bolo vhodné hľadať iného lekára:-(

Ja som Ti už dávnejšie hovoril, aby si si našla pediatra mimo dosah RÚVZ TT.
Nedala si na moje slová a vidíš to!

Každopádne však lekári nie sú jednoliata masa a všeličo sa dá, keď sa chce.
Možno by nebolo zle začať si hľadať kamarátky medzi lekárkami a možno časom narazíš na nejakú pre Teba schodnú pediatričku, ktorá možno nebude schodná pre iných, ale ako kamarátka...

Ako hovoria Rusi: "Не имей 100 рублей, a имей 100 друзей!"

Určité šťastie v nešťastí spočíva v tom, že lekári sú spravidla rovnako nespokojní so súčasným stavom ako pacienti, len z iných dôvodov.
Lojalita zdravotníckeho personálu voči Systému je veľmi blízko bodu mrazu a vzájomná súdržnosť lekárskeho stavu sa čoraz viac rozpadá.
To je pre nás plus a treba to čo najlepšie využiť.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 08 Máj 2013, 11:48

artemis píše:Áno, je však jeden "malý problém": je nás málo. Snáď 1000 ľudí - možno ďalších 5000 inteligentov, ktorí by to podporili.

Problém je v národe. Sme národ, ktorý susedovi závidí nové auto strednej kategórie, na ktoré sa namakal, no zároveň národ skláňa sa a pochlebuje zoči voči ľuďom, ktorí fičia na luxusných limuzínach, ktoré získali zlodejstvom a korupciou, a čaká na odrobninky A píšem "zoči voči" preto - pretože anonymne a v internetových diskusiách to vyzerá inak - všetci len nadávajú - ale keď sa naskytne v reálnom živote príležitosť, participujú s ľahkosťou svedomia.
Slovensko je demoralizované.


V princípe súhlasím, ale nepoužil by som slovo "všetci". Keď už, tak "väčšina".
A tá väčšina sa každými dňom zmenšuje. A zmenšuje sa tak rýchlo, že sú z toho naši vakci-demagógovia ukrutne nervózni... čoraz nervóznejší.
Ako sa hovorí: "Zdochýňajúca kobyla najviac kope."
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 08 Máj 2013, 11:54

lulu píše:iba? myslela som, že neočkujúcich rodičov je viac ako len 1000:-(

...dajme tomu, že zákon prejde a deti budú hlásené na sociálku,tak čo ptoom? normálne ho akože nasilu zoberú zo šťasnej spokojnej rodiny, nasilu mu natlačia kadejaké vakcíny do tela a potom čo s ním? to predsa nemôžu urobiť, nejak to nedokážem pochopiť a spracovať takú ...ani neviem nájsť správny termín na to....strašne som vytočená :evil:
to je neskutočné, neuveriteľné, nemám slov...


Určite viac než 1000. Môj odhad je niekde medzi 10.000 a 20.000, ale možno to je aj nad 20.000, ťažko povedať.

Čisto podpisov pod petíciu je vyše 9.000 a nepodpísal sa ani zďaleka každý.
V adresári mám dobre cez 3.000 neočko-kontaktov a to ani zďaleka nie každý ma kontaktoval mailom, mnohí boli spokojní s odpoveďami na fórach, alebo sa obrátili na IURO alebo na nejakého homeopata, alebo im úplne stačilo to, čo si pasívne prečítali na webe a nikoho aktívne nekontaktovali.

Takže môj odhad - a vôbec si nemyslím, že by bol prehnane optimistický - je teda rozhodne 5-ciferný.
Otázkou však je, ako veľmi a aké množstvo z týchto ľudí je zastrašiteľných tou-či-onou sankciou.
Toto, zdá sa, naši súčasní vakci-mocipáni práve testujú.
A je na nás, aby sme im to nedovolili.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 15 Máj 2013, 06:53

Niektorí pediatri sú priam otrasní:
http://www.slobodavockovani.sk/news/lek ... stlivosti/
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 23 Máj 2013, 14:37

Video-upútavka na
Demonštráciu za slobodu v očkovaní
Košice, Hlavná ul., blízko Ústavného súdu SR, pred OD Tesco
streda 5. júna/lipňa/června 2013 od 16:30
http://www.youtube.com/watch?v=HVe8TG3QvvY

Šírte, kde môžte, o dušu spasenú!
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 31 Máj 2013, 13:57

Demonštrácia za slobodu v očkovaní
streda 5. júna 2013 (najbližšia streda)
od 16:30
Košice, Hlavná ul., pred OD Tesco
(blízko Ústavného súdu SR)
http://www.slobodavockovani.sk/news/dem ... 5-vi-2013/
http://www.youtube.com/watch?v=HVe8TG3QvvY
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 10 Jún 2013, 17:11

Dobry den, potrebovala by som radu. Mam dieta z anonymneho porodu, ktore som si ako novorodena brala z porodnice - momentalne ho mam doma este stale na zaklade predbezneho opatrenia (cakame na predosvojitelsky sud) a o dva tyzdne nam hrozi prve povinne ockovanie. Dieta ma a 3 a pol mesiaca. Ja by som sa mu rada vyhla, ale pokial ide o statne dieta (este nie je osvojene) je nejaka moznost alebo sanca vyhnut sa ockovaniu bez rizika, ze sa do toho obuje socialka a kolizny opatrovnik dietata a dieta mi odoberu? Mam pocit ze som v slepej ulicke a neviem ako z toho von.. dakujem velmi pekne
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod kinsi » 10 Jún 2013, 17:16

Pampeliška, ja by som zatiaľ "nevystrkovala rožky". Zatiaľ len očkovanie posúvaj, o odmietaní nič nevrav. Proste, keď budete mať ísť očkovať, ráno zavolaj, že ty máš strašnú chrípku a že pre istotu chceš očkovanie o 2-3t odložiť. Potom zavolaj zase pre zmenu, že malé má soplíky a aspoň to o mesiac-dva natiahneš...Lepšie ako nič, alebo ako riskovať, že by Ti malé mohli vziať :(
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 9 mesiacov, 13 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 4 mesiace, 8 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 10 Jún 2013, 17:32

dakujem kinsi ale uz som tak odmietla ked mal 3 mesiace.. dala nam ockovanie v dalsej poradni - ked bude mat 4.
Problem vidim hlavne v tom ze ide o anonymny porod, ja vobec netusim jeho kontraindikacie voci ockovaniu, nevieme nic o biologickych rodicoch (iba to, co uviedla jeho biologicka matka a to su tak strohe informacie ze z toho nevieme nic - napriklad ze jeden jeho surodenec ma zdravotne problemy - ale ake a co, to sa nedozvieme)
Pred dvoma tyzdnami malemu zistili zlateho stafylokoka vo vytere nosa, pripadne sa mozem vyhovorit na sopliky.
Lenze my nemame este ani predosvojitelsky sud a konecne osvojenie bude az 9 mesiacov po nom, co znamena ze tak po roku budeme my ako rodicia aj v rodnom liste a dieta nebude mat kolizneho opatrovnika. Ja sa bojim, ze rok to natahovat nedokazem.
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod kinsi » 10 Jún 2013, 19:25

No to máš pravdu, to sa týmto sposobom nepodarí :( Ale aj kratšie odsunutie je lepšie, ako nič, aspoň to rozložíš. Mne osobne sa zdá posunutie a rozloženie hexy v podstate ideál (aj keď my necháme dať hexu až po roku), ale jasné, je to vec názoru. Hlavne, že mmr už nebudeš musieť dať, to už bude tvoj :)
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 9 mesiacov, 13 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 4 mesiace, 8 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod Kandy » 10 Jún 2013, 23:33

pampeliska, ja by som aspon trvala na tom, aby sa pneumokoky a hexa neockovali naraz, ale s odstupom. Nasa pediatricka to tak robi z vlastnej iniciativy a myslim si, ze vie velmi dobre preco.
kinsi, no ak sa zacne nahlasovat neockovanie na socialku, tak uz si asi nikto nebude moct byt isty. :/
Kandy
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 16 Mar 2012, 10:34
Počet detí: 1
1. dieťa: Maťko
Rokov: 12 rokov, 9 mesiacov, 18 dní
2. dieťa: Jurko
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 3 dni

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 10 Jún 2013, 23:56

Kandy len ja si nemozem byt ista uz teraz, ja ho musim dat zaockovat, je to statne dieta, ma kolizneho opatrovnika a este nie je nezrusitelne osvojene :-( Mam z toho desny strach, poznam z okolia 2 pripady - jedno ockovanie zapricinilo meningitidu a dieta bolo do 24 hodin mrtve a druhe dostalo tak silnu cukrovku, ze mu musia vazit jedlo a inzulin pichat kazdu chvilku. Dieta ma teraz 2 roky a je to pochopitelne dozivotne. Samozrejme sa nepotvrdilo, ze to je po ockovani ale aka nahoda by to bola, ze to obidve deti "dostali" do par dni od ockovania?
Mne hrozi, ze ak odmietnem, tak dieta mi vezmu. A neurobim proti tomu nic. A horsie je, ze chceme adoptovat este jedno, ak sa mi toto dostane do papierov, ze som odmietla dat ockovat, sme odpisani :-(
Neriesitelna situacia. Na jednej strane som za to dieta plne zodpovedna, staram sa a zivim ho na vlastne naklady, aj ked by to mal urobit stat, mam zodpovednost za jeho zivot, zdravie a na druhej strane som pod kontrolou kolizneho opatrovnika a som nutena dat do neho pichat to svinstvo.
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod quaxi » 11 Jún 2013, 10:45

pampeliska, asi by som na tvojom mieste skusila sa porozpravat s lekarkou, normalne povedz, ze chces dat zaockovat, ale s ohladom na povod babatka a neznamu anamnezu sa bojis, ci nemoze mat nejake skryte kontraindikacie, a ci by neodporucila vo vasej situacii par mesiacov pockat. Zdorazni jej, ze ste v cistom, zdravom prostredi, nikam nepocestujete, s nikym rizikovym sa nestretavate, takze zatial snad nema sancu sa niekde nakazit. Ak to uhras na odporucenie lekara, mozete mat aspon par mesiacov odklad bez problemov s kuratorkou. Aj to, ze sa ockuje starsie babatko, vie znizit rizika.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 11 mesiacov, 18 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 13 rokov, 19 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 11 Jún 2013, 10:50

quaxi ved my ani nemozeme nikam cestovat... kym nemam rodny list s nasimi menami tak nesmiem opustit slovensko.. ani do hainburgu na nakup, pretoze keby sa nedajboze nieco stalo a socialka zisti, ze som opustila republiku, dieta mi okamzite odoberu a naveky zostavam s oznacenim "unos dietata za hranice" (to nezartujem) a ziadne dieta mi uz stat nezveri...
ja to skusim, aj ked tomu moc neverim...
dakujem vam
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod quaxi » 11 Jún 2013, 11:27

Este by bolo riesenie najst si lekarku ktorej nevadi neockovanie a bola by pripadne ochotna to nejako vziat na seba, ze docasne neodporuca. Ale takych je veeelmi malo :-( To cestovanie neviem preco, ale nasa lekarka vzdy hrozne riesila, a velmi ju ukludnilo ze nikam nechodime, vdaka tomu som bez problemov odlozila MMR o pol roka.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 11 mesiacov, 18 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 13 rokov, 19 dní

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 11 Jún 2013, 17:15

pampeliska píše:dakujem kinsi ale uz som tak odmietla ked mal 3 mesiace.. dala nam ockovanie v dalsej poradni - ked bude mat 4.
Problem vidim hlavne v tom ze ide o anonymny porod, ja vobec netusim jeho kontraindikacie voci ockovaniu, nevieme nic o biologickych rodicoch (iba to, co uviedla jeho biologicka matka a to su tak strohe informacie ze z toho nevieme nic - napriklad ze jeden jeho surodenec ma zdravotne problemy - ale ake a co, to sa nedozvieme)
Pred dvoma tyzdnami malemu zistili zlateho stafylokoka vo vytere nosa, pripadne sa mozem vyhovorit na sopliky.
Lenze my nemame este ani predosvojitelsky sud a konecne osvojenie bude az 9 mesiacov po nom, co znamena ze tak po roku budeme my ako rodicia aj v rodnom liste a dieta nebude mat kolizneho opatrovnika. Ja sa bojim, ze rok to natahovat nedokazem.


Povedz, že najprv poliečite zlatého stafylokoka a keď bude vyliečený, tak potom budete riešiť očkovanie.
Však to by malo byť úplne normálne.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 11 Jún 2013, 18:26

manof dakujem.. pokusim sa, ale ona mi povedala, ze to ma vacsina deticiek v jeho veku a nejak to neriesi.. len ze dlhsie bude mat soplik ... vlastne odkedy mu stafylokoka zistili sme tam ani neboli, len mi to oznamila cez telefon a povedala, ze netreba to riesit.. tak snad ju v poradni nejak presvedcim...
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 15 Jún 2013, 13:49

pampeliska píše:manof dakujem.. pokusim sa, ale ona mi povedala, ze to ma vacsina deticiek v jeho veku a nejak to neriesi.. len ze dlhsie bude mat soplik ... vlastne odkedy mu stafylokoka zistili sme tam ani neboli, len mi to oznamila cez telefon a povedala, ze netreba to riesit.. tak snad ju v poradni nejak presvedcim...

Pokiaľ Ti lekárka povedala, že zlatého stafylokoka netreba riešiť a napriek jeho prítomnosti v tele bábätka chce očkovať, dozrel čas na výmenu lekárky.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod pampeliska » 21 Jún 2013, 10:07

Dakujem vam.. vcera sme boli v poradni a tak nesmelo som skusila ci musime ockovat hned, ze su strasne horucavy a maly to velmi zle znasa - co je aj pravda, skoro mi neje, velmi vela mi spi a ked je hore, na moju velku radost sa chce len nosit a je umrncany a nervozny. Tak mi povedala ze nie je problem ze nie je az taky velky, ze kludne to mozeme posunut do dalsej poradne takze prvu davku dostane az 1. augusta to uz bude mat viac ako 5 mesiacov. A potom pozrela ze ved ma aj toho stafylokoka, tak ze to uz vobec nebudeme ockovat, vzala mu kontrolne stery a mame prist az v auguste. Takze este raz vdaka. Ja ho asi budem musiet dat zaockovat ale ako ste vraveli - cim neskor, tym lepsie pre neho.
pampeliska
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 10 Jún 2013, 17:06

Re: Právnická poradňa v súvislosti s očkovaním

Neprečítaný príspevokod manof » 21 Jún 2013, 16:57

pampeliska píše:Dakujem vam.. vcera sme boli v poradni a tak nesmelo som skusila ci musime ockovat hned, ze su strasne horucavy a maly to velmi zle znasa - co je aj pravda, skoro mi neje, velmi vela mi spi a ked je hore, na moju velku radost sa chce len nosit a je umrncany a nervozny. Tak mi povedala ze nie je problem ze nie je az taky velky, ze kludne to mozeme posunut do dalsej poradne takze prvu davku dostane az 1. augusta to uz bude mat viac ako 5 mesiacov. A potom pozrela ze ved ma aj toho stafylokoka, tak ze to uz vobec nebudeme ockovat, vzala mu kontrolne stery a mame prist az v auguste. Takze este raz vdaka. Ja ho asi budem musiet dat zaockovat ale ako ste vraveli - cim neskor, tym lepsie pre neho.

Nechápem - prečo by si MUSELA?
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron