otravné marketingové zásielky

debata o všetkom a pre všetkých

otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 19 Sep 2011, 22:55

V nemocnici som dostala Klinik Box, samozrejme vtedy som nevedela čo to je.. a do ruky mi strčili akúsi kartičku a, že mám ju vyplniť, inak box nedostanem. Samozrejme ulakomila som sa naň :twisted: . No a začali ma otravovať kadejakými vzorkami a telefonátmi. Pohár mi pretiekol minulý týždeň keď mi prišlo DVD od Nutricie, že ako sa starať o polročné dieťa. Chcela by som vedieť Váš názor. Nie je to náhodou porušovanie kódexu???... ako sa dá proti tomuto bojovať.. veľmi sa na to hnevám, že akú drzosť majú.
Inak volala som do spoločností, ktorá mi poslali zásielky je to Prosam, s.r.o. a Cortex.s.r.o. V jednej mi povedali, že súhlas so sprac. osob. informácií majú na základe toho papierika od Klinic boxu.. ale čo potom tá druhá spoločnosť odkiaľ má info. o mne ona???.. viete niekto o tom ako sa to zneužíva.
Stačí do každej spoločnosti napísať mail. že ruším súhlas so spracov. osob. informácií.
A ešte by som chcela poprosiť moju detskú doktorku, ktorá je za dojčenie a podporuje v tom maminky.. nech zachodí tie zaprášené obrázky od UM, čo jej visia v čakárni namiesto obrazov. Máte niekto aj s týmto skúsenosti, žiadali ste už o niečo takéto Vašu doktorku.. a vysvetlili ste jej, že porušuje kódex. S akým ohlasom ste sa stretli. :-)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 20 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Sep 2011, 07:13

gabika, dakujem za tuto temu, tiez uz rozmyslam, kam napisat, aby mi prestali posielat vsetko mozne. Na zaklade toho nestastneho (a uplne bezcenneho, ale to som tiez pri porode este netusila) "ruzoveho kufrika" mi volali dvaja poistovaci, kazdy z inej poistovne, poslali mi brozurku akoze o dojceni aj s kuponom na zlavu pri kupe umeleho mlieka, plienku pampers a teraz aj mne doslo to DVD, vola sa tusim Navsteva detskej poradne, nepozerala som ho este. Okrem toho mi chodi kopa mailov s reklamami na umele mlieko, vyzivy, vodu, pampers zlavovy kupon a neviem uz ani co, vzdy to hned mazem. Takze myslim, ze tie osobne udaje poskytuju vsade mozne, mozno vsetkym "zmluvnym partnerom", netusim veru ani ja, ako bol naformulovany ten suhlas, vobec som to vtedy neriesila.
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 24 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 29 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Sep 2011, 07:18

A u lekarky ja zrejme nepochodim, ona dojcenie nepodporuje, chcela, aby som prikrmovala uz od 4.mesiaca, vybavila ma kopou brozuriek od vyrobcov umeleho mlieka akoze o prikrmoch, receptoch na ne a "spravnej vyzive ked uz dojcenie nie je mozne". Plus som pocula, co vravela maminke predo mnou, ktora sa stazovala, ze jej maly strasne pribera (mohol mat tak pol roka), tak jej odporucila davat iba prikrm a uz nedojcit, takze mi az vlasy dupkom vstavali.
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 24 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 29 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Sep 2011, 08:52

luciole: no zistila som, že do tej Prosam, s.r.o. treba napísať mail tejto slečne: katarina.polakova@prosam.sk, niečo v tom zmysle, že rušíš súhlas so sparc. osob. údajov a do tej druhej ešte zisťujem... už som tam volala.. ale slečna sa zakoktala.. a odporučila ma zavolať o pol hodku. Asi si niečo potrebuje vymyslieť :D
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 20 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Sep 2011, 09:32

no.. chcela som sem napísať postup ako zrušiť aj druhú spoločnosť ale ani neviem aký je postup.. lebo si ma pohadzovali z Nutrície do Cortexu ako horúci zemiak.. a vyhovárali sa jeden na druhého, že to nie u nich v databáze ma vedia zrušiť. Posledný telefonát bol s pani z Cortexu, ktorá mi sľúbila, že ma vymaže z databázy.
V Nutrícií mi zase panika povedala, že to nemajú celé dotiahnuté... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 20 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod Ludka » 20 Sep 2011, 10:33

pre porusovanie kodexu treba tieto veci hlasit na www.provita.sk cim viac vas bude tym lepsie.
Obrázok užívateľa
Ludka
 
Príspevky: 298
Registrovaný: 22 Mar 2011, 00:06
Bydlisko: Košice
Počet detí: 3
1. dieťa: 8
2. dieťa: 3
3. dieťa: 14 dní
Môj status: ...aby dojčené dieťa bolo normou...

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod miriam » 20 Sep 2011, 13:12

Gabika, presne toto napalilo aj mna, je to neuveritelne zneuzivanie udajov ziskanych v porodnici a porusovanie kodexu ako vysite. Ja som sa obratila na MUDr. Vicianovu z Provity, napisala mi vtedy, ze ma velku radost, ze je mamickam neprijemne dostavat taketo reklamy a ze moj list precita na Narodnom vybore pre podporu dojcenia..Samozrejme toho jednotlivec vela neurobi, ak sa chce vzburit proti firmam objednavajucim si tieto nasilne reklamy..Ale mohlo by este pomoct napisat staznost priamo na Ministerstvo zdravotnictva. A mozno cim viac by tych staznosti bolo, tym lepsie.
Mne osobne dokonca svojho casu prisli v obalke aj vzorky umeleho mlieka a mliecnej kase, to DVD, co spominas, mi tiez prislo..Je to uz ozaj privela, tento sposob reklamy je az prilis agresivny..Drzim palce, ked si sa rozhodla, ze s tym skusis nieco urobit, mne to po dlhom case riadne zvysilo tlak, ked som si spomenula, ako mi to v casoch, ked mal moj maly 3-4 mesiace posielali...
miriam
 
Príspevky: 251
Registrovaný: 23 Mar 2011, 11:18
Počet detí: 2
1. dieťa: *1
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 9 dní
2. dieťa: *2
Rokov: 12 rokov, 7 mesiacov, 7 dní
3. dieťa: *3
Rokov: 9 rokov, 11 mesiacov, 20 dní

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Sep 2011, 13:37

Akurát mi došiel mail z Prosamu, tak som klikla, že nechcem, aby mi ďalej zasielali veci...uvidíme, čo to spraví
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 24 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 29 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 20 Sep 2011, 15:53

MNe to chodilo pri prvom synovi, to DVD je niekde zapadnute prachom, vzorky som vyhadzovala. Pri druhom som si klinik BOx nevzala ani od gynekologa ani v porodnici to uz nedavali, ani sa nic nevypisovalo, co ma prijemne prekvapilo, takze teraz uz nikto neotravuje.
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 5 mesiacov, 10 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace, 11 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Sep 2011, 16:08

to bola asi nahoda, ze to v porodnici nedavali, ved ja som rodila 2 tyzdne po tebe na Antolskej a dostala som. Ale u gyn., ku kt. chodim nedavali ten fialovy, ci aky je ten druhy
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 24 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 29 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 20 Sep 2011, 16:17

Luciole, v Ruzinove davali take oranzove tasky, netrebalo nic vypisovat, boli tam reklamne letaky a vzorky, ale len plienok a utierok, ziadne cumliky, UM a pod. A casopisy...
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 5 mesiacov, 10 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace, 11 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Sep 2011, 16:54

Luciole: čo ti odpísali?... mne, že ma vymažú a dajú vedieť. :-)

na tú Provitu určite napíšem.. a na to ministerstvo.. to zdravotníctva treba napísať?.. aj by som ale netrúfam si, nakoľko 6 mesiacov doma a MD (materská demencia) :mrgreen: spôsobili, že moja slovná zásoba je na úrovni 10 ročného dieťaťa a neviem sa vykoktať... hehehehe
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 20 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 21 Sep 2011, 00:12

Mame doktorku, co sama dojcila 4 roky, ale napriek tomu chvilu trvalo, kym som ju spracovala na vyhodenie. Musela o tom nejaky cas porozmyslat a potom suhlasila. Momentalne mam u nej v cakarni nastenku a ziadne reklamy na UM:-).
Odporucam dat precitat doktorke tento clanok: http://dojcenie.wordpress.com/2010/05/1 ... ych-vyziv/. S tou nastenkou mozte skusit aj vy, na tychto strankach i na strankach Mamily najdete toho vela, co staci len vytlacit. AK by ste potrebovali plagat, co je na Mamile, skuste poziadat na kontaktnej adrese.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 5 mesiacov, 24 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 5 mesiacov, 17 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac, 18 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod shira » 23 Sep 2011, 16:12

fíha, aká doktorka :goodjob: mna kufrík potešil, mali sme tam litrový domestos a krémy na riťku, čo mi vydržali poriadne dlho :) časopis mama a ja, tuším, tomu neprikladám veľkú váhu, kopec letákov, tie vyhadzujem, mna reklama neoslovuje, viem že ide o peniaze, nie o všeobecné dobro. cd čo prišlo bolo hrozné, to ma dvíhalo zo stoličky. plagáty v čakárňach mi veľmi vadia, sú strašne nevkusné. samé zdravotnícke zariadenia vyzerajú otrasne, ešte sú olepené len preto, že doktor dostane plagáty. radšej by mohli vymalovať a dať tam obrázok s nejakou umeleckou hodnotou. olepiť si čakáreň plagátmi mi príde pod úroveň...nič v zlom. spústa nezmyslov... všetci výrobcovia um, lieky od výmyslu sveta.. skôr by sa hodila poučná nástenka naozaj k veci, ktorá by dojčenie postavila ako samozrejmú a nenahraditeľnú súčasť vzťahu medzi matkou a dieťaťom. Bežne sa vyskytuje len jeden ošklbaný papierik A4 na stene s názvom prečo dojčiť, ktorý hovorí, že mm je najvhodnejšou potravou - je ako klišé, ktoré nikto neberie vážne, už len doplniť vetu- ked dojčenie nie je možné, je tu pre vás um, ktoré sa úplne úžasným spôsobom približuje zloženiu mm.. ako v porodnici kde boli body BFHI a pomaly každý druhý porušený... úplne sa zabúda na to, že dojčenie nie je zďaleka len o potrave a preto sa to celé nejak podceňuje.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 4 mesiace, 10 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod luciole » 06 Okt 2011, 08:26

mail som už nedostala dlhšie žiaden, teda odvtedy, čo som klikla, že nechcem dostávať, zato včera mi došla od nutrilonu vzorka mliečnej kaše a "poučná brožúrka" s názvom "Podporujte zdravie svojho dieťaťa" samozrejme umelým mliekom :evil:
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 24 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 29 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod simap » 07 Okt 2011, 21:26

Baby, veru, a stále sú tam nové a nové plagátiky s UM.... je to fakt smutné. Ja som zase počula tel. mojej doktorky, ked som bola v ambulancii, ako radila novopečenej mamičke - ked sa jej zdá, že má málo mlieka, nech kúpi sunar, dokrmí malé a že mlieko sa jej rozbehne... No bolo mi na zaplakanie, že toto radí lekárka...
Namiesto tých plagátikov by tam mali mať informácie o dojčení a kontakty na poradkyne dojčenia....
simap
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 22 Mar 2011, 10:31

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 08 Okt 2011, 00:50

U nas v meste som dala plagatiky a kontakty vsetkym pediatrov, ale veru, nemaju ich vsetci. Priority su uplne inde...
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 5 mesiacov, 24 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 5 mesiacov, 17 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac, 18 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 01 Dec 2011, 18:51

NO dnes som u mojej pediatricky ostala zaskocena a znechutena, na prebalovacom pultiku boli od Hipp reklamne vzorky mlieka nielen pokracovacie, ale aj jednotkove. Takze si kazdy moze vziat, chcela som to vyhodit do kosa, manzel mi to nedovolil :(
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 5 mesiacov, 10 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace, 11 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod shira » 01 Dec 2011, 19:42

tak toto je už vrchol! mne vadí aj to, ked mi do zubnej ambulancie nosia letáky a vzorky pást a vôd. podľa mna je to pod úroveň, týmto sposobom si zaplácať čakáreň. ja to všetko vyhadzujem. my nie sme žiadna reklamná plocha! čudujem sa tým pediatrom, ako keby im to bolo fakt jedno! vytáča ma napríklad aj to, že snaha o štýlovú kaviareň, a v lete vytiahnu slnečníky coca-cola. no grc.. akoby tým dali najavo- nemáme na vlastné slnečníky :twisted:
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 4 mesiace, 10 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod carodejnica » 21 Dec 2012, 14:52

Ahojte, dnes mi prišla z Hippu vzorka pokračovacieho UM, nestíham to tu čítať, kde všade mám napísať okrem provita.sk?
Obrázok užívateľa
carodejnica
 
Príspevky: 584
Registrovaný: 22 Mar 2011, 17:37
Počet detí: 2
1. dieťa: Naďa
Rokov: 14 rokov, 10 mesiacov, 8 dní
2. dieťa: Matej
Rokov: 11 rokov, 8 mesiacov, 20 dní
Môj status: "Človek sa neutopí preto, lebo sa ponorí, ale preto, lebo zostane pod vodou."
Paolo Coelho

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 21 Dec 2012, 17:30

Azda uz len Hippu samotnemu
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 5 mesiacov, 24 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 5 mesiacov, 17 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac, 18 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod kinsi » 21 Dec 2012, 18:12

Super, ja som si klinik box tiež vzala, takže sa mám na čo tešiť :(
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 9 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 4 mesiace, 22 dní

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod Klemka » 21 Dec 2012, 18:48

Aj na Provitu a Hippu môžeš napísať, že toto nie je etické a že si praješ byť vylúčená z ich mailing listu, pretože chceš dojčiť.
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod shira » 22 Dec 2012, 16:49

kinsi píše:Super, ja som si klinik box tiež vzala, takže sa mám na čo tešiť :(

aj ja som si vzala a prišiel mi raz jeden nutrilon v malom sáčku, jedna pamperska a jedno cd takže nič hrozne otravné.. nepísala som nikam..
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 4 mesiace, 10 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 10 mesiacov, 2 dni
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: otravné marketingové zásielky

Neprečítaný príspevokod quaxi » 22 Dec 2012, 17:28

Mne ten papier strcili, ze nech im vypisem, aby mali na mna v nemocke kontakt, mali sme sa totiz este vratit na ockovanie TBC, tak mi mali zavolat termin. Vsetko narychlo, v chaose, tiez som si nevsimla co to je. Ale babybox sme mali dobry - avent via krabicka (na domace jogurty idealna), velka flasa domestosu, kopa kremov, aj nejake vzorky UM alebo kase, male ponozky, detska vyzivka, dojcenska voda... uz si ani nepamatam co vsetko. Prisli mi potom asi 3 zasielky a hotovo, takze ma to nijako neobtazuje. Ja by som skor povedala, ze tuto formu propagacie by bolo dobre vyuzit na sirenie lepsich info o kojeni, nejaku propagaciu poradkyn - len asi je to dost drahe, pochybujem ze by si to Mamila mohla dovolit.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 16 rokov, 3 dni
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 2 dni

Ďalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia