Dojcenie a alkohol

debata o všetkom a pre všetkých

Re: Dojcenie a alkohol

Neprečítaný príspevokod janka » 19 Aug 2011, 23:48

JankaMich, tiez tak viem, ze nikotin je strasne svinstvo, pokial spis vedla dietata a zdrziavala si sa predtym v zafajcenej miestnosti, odporuca sa najprv to poriadne so seba splachnut, aj hlavu si umyt, kvoli SIDS, ktoreho riziko sa cigaretovym smradom velmi zvysuje. Takze ako pise Norika, ani otec fajciar by nemal spat blizko dietata.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Dojcenie a alkohol

Neprečítaný príspevokod Klemka » 20 Aug 2011, 08:05

Norika, pochopila si to dobre, pre dieťa je lepšie, ak jeho matka dojčí popri fajčení, než ak ho odstaví, lebo nedokáže prestať fajčiť.
JankaMich, preto sa odporúča pred spoločným spaní sa zbaviť cigaretového pachu sprchou.
Fajčenie všetko komplikuje, bohužiaľ, tam už nie sú dobré a lepšie riešenia, ale nič to nezmení na fakte, že medzi nami sú ľudia, ktorí fajčia...
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: Dojcenie a alkohol

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 21 Aug 2011, 00:30

Ako dobre, ze aj manzel je nefajciar. Uplne mi staci, ked si niekedy pred spanim cesnak a neotvori okno dokoran...:-)
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 5 mesiacov, 10 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 5 mesiacov, 3 dni
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac, 4 dni
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: Dojcenie a alkohol

Neprečítaný príspevokod babiola » 22 Jún 2012, 22:46

Baby ja som citala vyskum, kde sa potvrdilo, ze do mlieka sa dostane taka koncentracia alkoholu, aka je koncentracia v krvi. Teda obcas decko (vina), alebo radler urcite neuskodi.
babiola
 

Re: Dojcenie a alkohol

Neprečítaný príspevokod Klemka » 22 Jún 2012, 23:12

Podrobné vysvetlenie v tejto odpovedi http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=368
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron