Fit Lopta

debata o všetkom a pre všetkých

Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod Norika » 16 Jún 2011, 21:17

Ahojte, chcela by som si kupit tuto vecicku, ale neviem aku?? Vedeli by ste mi poradit, ktora je dobra, z akej stranky napriklad objednat??

a napr ci poznate aj nejake cviky, pre mamicky a pre babatka?
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod katka » 17 Jún 2011, 14:25

Norika my mame doma asi 5 fit lopt roznych velkosti - od malej 30cm s usami az po mega velku 80cm. Dcerka je totiz maniacka na skakanie, skace vzdy a vsade: rano, vecer,pri telke, pri obede,pri pocitaci.. Ja mam asi 168cm a najlepsie my vyhovuje 55 az 60cm lopta. Kupila som si ju v obchode so sportovymi potrebami (nejaka cyklopredajna to tusim bola,) ale mame aj obycajnu lacnu loptu z Tesca a nebadam nejaky velky rozdiel v kvalite. Mozno hrubka tej gumy je insia ale v zatial teda drzia vsetky dobre, ci boli lacnejsie alebo drahsie.
S deckami od malicka cvicim tak ze ich davam na brusko a prevalujem na nej alebo aj na chrbatik a gulat jemne. O uspavani skakanim na fit lopte ani nejdem pisat....to by bolo na roman.
katka
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 02 Apr 2011, 19:17
Počet detí: 2
1. dieťa: zelenoocko
Rokov: 20 rokov, 24 dní
2. dieťa: modroocko
Rokov: 13 rokov, 10 mesiacov, 9 dní
Môj status: Ja si tady sednu a uz se ani nehnu!

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 18 Jún 2011, 22:52

Ahoj Norika.... my máme obyčajnú fit loptu z Tesca a je super... prvá nám pošla hehe ale chyba som bola ja.. lebo som ju nechala zagúlať sa k zapnutému ohrievaču a tak som počula z izby iba jej tiché a plačlivé ššššš... keď nás chudinka opúšťala... nech odpočíva v pokoji... spravila dobrú službu xixixiix náhradníčka je tiež z Tesca stojí okolo 9 EUR a je dobrá. Sem tam ju asi treba dofúknúť ale pri tých kilách v našej rodine čo na nej skáče sa ani nečudujem... :-)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod Bibiq » 19 Jún 2011, 03:40

Ahoj Norika,aj my mame fit loptu z tesca,ziadna znackova,ale sluzi znackovo...mame ju v poradi druhu a maly 45kg na nej robi take veci,ze sa divin,ze lopta este zije...teraz ju najvrac vyuzivam ja na skackanie s malinkou,ked uspavame...nenahraditelna...v robote mam stolicku,kedze sedavam aj 10hod,ktora simuluje sed na lopte SPINALIS.
Keby bola lacnejsib kupim aj domou,ale staci nam lopta,ma 60cm priemer a je fajn,ze nezavadzia.Mne je doma na nezaplatenie,od hrania snou,cez uspavanie a trosku aj posilovanie tym padom az po vykladanie si noh pri telke...
Obrázok užívateľa
Bibiq
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 22 Máj 2011, 19:59
Bydlisko: doteraz Krompachy-odteraz Bratislava-Dubravka
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 22 rokov, 2 mesiace, 2 dni
2. dieťa: Melánia
Rokov: 12 rokov, 10 mesiacov, 26 dní
Môj status: NEVZDAVAT SA!

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod shira » 20 Jún 2011, 21:06

bibiq aj ja som rozmýšľala nad stoličkou spinalis do roboty. takže vydržíš na nej v pohode tak dlho sedieť? máš s ňou dobré skúsenosti?
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod Bibiq » 21 Jún 2011, 00:03

Shira,mam ju v praci 2 roky.,chrbtica zo sedenia ma nikdy nebolela ani pred takze neviem 100%ne porovnat,ale robila som denne 10-12 hod a v pohodke som obsedela aj v tehu...nemenila by som za inu stolicku...je sice draha,ale podla mna stoji za to investovat...teraz si ju pozicala kolegyna co mava bolesti chrbtice,a vravela,ze podstatne menej ju boli aj krcna chrbtica ako pradd tym...
Obrázok užívateľa
Bibiq
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 22 Máj 2011, 19:59
Bydlisko: doteraz Krompachy-odteraz Bratislava-Dubravka
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 22 rokov, 2 mesiace, 2 dni
2. dieťa: Melánia
Rokov: 12 rokov, 10 mesiacov, 26 dní
Môj status: NEVZDAVAT SA!

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod Norika » 27 Jún 2011, 19:02

Kúpili sme loptu v cyklosporre a hneď na prvý krát mi na nej zaspal ;)
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod shira » 27 Jún 2011, 20:44

bibiq dakujem, ja mám takú stoličku ako konské sedlo, tiež je velmi drahá... v tehotenstve som mala pocit, že sa mi rozsype panva na nej ale inak je dobrá; ale budem potrebovať ešte jednu, tak rozmýšľam. aj na fit lopte som sedávala v tehotenstve, jednu som mala doma jednu v robote, ale viac-menej iba čo zaberali miesto, tá v robote tam ešte straší, domácu som už sfúkla... zatiaľ malého bezpečne uspávam na prsníku :dojcenie:
norika, super :D tak sa oplatilo. musím to aj ja vyskúšať, ked budem na návšteve u našich, tam sa tiež jedna lopta pohadzuje.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Fit Lopta

Neprečítaný príspevokod Norika » 27 Jún 2011, 21:47

my tiez samozrejme zaspavame len na prsniku , a ani to nechcem menit, radsej sa potrapim , a vystriedam niekolko krat strany, leboteraz , ked uz lozi, nevydrzi a hned lezie po mne, ataha si z oboch, tak trocha bojujeme :D,....chcem to vyuzit hlavne vtedy, ak viem, ze je napapany, a chcem ho nosit....ale je pravda, ze dnes malo spal cez den, tak uz ho fakt skolilo :D 2x sme sa zahojdali a zaspal
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron