KNIHY

debata o všetkom a pre všetkých

Re: KNIHY

Neprečítaný príspevokod manof » 07 Nov 2014, 21:48

Tak som sa s dovolením autora pustil do prekladu knihy:

Dr. Andrew J. Wakefield:
„Bezcitná bezohľadnosť. Autizmus a očkovanie — pravda o jednej tragédii“
(„Callous Disregard. Autism and vaccines — the truth behind a tragedy“)


Tu je prvá časť:
"0. Venovanie. Poďakovanie. Predhovor. Predslov. Osoby a obsadenie. Prečo. Úvod"
http://www.slobodavockovani.sk/news/dr- ... enie-uvod/

Veselo šírte, pokiaľ možno aj s odkazom na pokec k financovaniu:
http://www.slobodavockovani.sk/news/slo ... akefielda/
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: KNIHY

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 18 Nov 2014, 00:41

odporucanie od Renaty Krausovej (sefredaktorka casopisu dieta) na jednu velmi dobru knihu.
Renáta Krausová
15 novembra o 21:58
Odporúčam vám do pozornosti knižnú novinku od morálneho teológa, bioetika ThDr. René Baláka, PhD., Mysterium vitae – Život človeka v rukách človeka. Okrem iných tém, ktorým sa autor v knihe venuje, vás dozaista zaujme aj viac ako 70-stranová kapitola Povinná vakcinácia. Knihu si môžete objednať prostredníctvom http://www.theologiamoralis.info, keď napíšete na mail uvedený na stránke.
Doktora Baláka možno poznáte aj z besedy o očkovaní, ktorú sme organizovali minulý rok koncom roka. Teším sa, že pán doktor súhlasil so sériou rozhovorov pre náš časopis. Prvý z nich vyjde v decembri.

Nieco z diskusie:
Renáta Krausová To by ma naozaj mrzelo, tá séria rozhovorov je fakt dobrá. Doktor Balák má čo povedať a je hodne kritický. Hovorili sme aj o tom, že štát obral rodinu o jej kompetencie, o tom, či je Slovensko kresťanský štát, o pôrodoch, sexuálnej výchove, odoberaní detí, očkovaní...
15 novembra o 22:42 · Upravené · Už sa mi to nepáči · 12

Kat Ren BOMBA !!! NARAMNE SA TESIM! Balak ma u mna obrovsky respekt -ten clovek to ma v hlave tak pokope ako malokto. Poznam ho z diskusie, ktoru som pred tri a pol rokom organizovala u nas na fakulte. Potom samozrejme som sledovala aj jeho dalsiu cinnost. Bol...Viac
15 novembra o 23:49 · Upravené · Páči sa mi to · 3

Renáta Krausová Kat Ren, tú besedu som mala možnosť počuť. A poviem len jedno - keď na mňa najviac útočili, vždy som si ju vypočula. Veľmi ma slová pána doktora vždy posilnili. Preto som bola rada, že pán doktor súhlasil aj s rozhovorom.
15 novembra o 23:54 · Upravené · Páči sa mi to · 7

Kat Ren Presne. Z jeho poznatkov, slov, vystupovania ide pokoj. Poriadok. Vie, co robi, vie, co hovori. Vie velmi vela.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron