ockovanie

debata o všetkom a pre všetkých

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 10 Júl 2012, 16:26

Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod TIA » 10 Júl 2012, 19:54

Zahlasovane, clanok je to vyborny :goodjob:
TIA
 
Príspevky: 422
Registrovaný: 07 Aug 2011, 22:12
Počet detí: 1

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 10 Júl 2012, 20:03

TIA píše:Zahlasovane, clanok je to vyborny :goodjob:


Ďakujem za pochvalu.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod ala1234 » 18 Júl 2012, 18:46

Dobrý deň, aj nám sa stalo že dieťa po úžastnej 6-kombinácii hexa vakcíny, sa zastavilo vo vývoji, a skoro pridalo k autistickým deťom!!!
Prosím nevzdávajte sa ak sa Vám čosi také stane a nepočúvajte iba lekárov, nič nie je nenávratné a nemožné, skúste všetky alternatívne možnosti , tradičnú čínsku medicínu, a úpravu energetických dráh magnetickou biorezonanciou, verte že tieto deti majú blízko k anjelom a možno nás majú priviesť na inú cestu akou ideme, pýtajte sa a hladajte na nete, odpovede a ľudia ktorí Vám pomôžu sa Vám ukážu, verte ale že to nieje konečné a že telo má úžastnu schopnost samoregenerácie a samoliečenia, keď sa mu zlepšia podmienky, nám zistili skenerom kopec premnožených mikroorganizmov- papilomavírusy, herpetické, TOGA .. alebo ako to nazvať a kludne prave vďaka očkovaniu sa to mohlo spustiť a premnožiť mimo normu a robilo to zle v Nervovom systéme toho maleho človeka...úpravou energetických dráh a liečbou NES preparátmi /bioinformačné /nám príznaky ustupujú, konečne začíname rozprávať a ideme cestou k úplnému uzdraveniu, i keď aj ja som sa musela naučiť že nieje on na vine ani ja , odpustiť si že sa nám to stalo, dať si do hlavy že je dobrý chlapček,..a to ide zase za pomoci anjelov...proste a dostanete...
ala1234
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18 Júl 2012, 18:34

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod ala1234 » 18 Júl 2012, 18:49

Ešte jedna vec, ďalšie očkovanie isto odmietneme, a to tak že podpíšeme nesúhlas s očkovacou látkou, čo je aj pravda, očkovanie v princípe neodmietame, ale ten hnus čo je teraz na trhu, a že ani nieje iný na výber,alebo len určité choroby a nie tie všetky.. a malo by to byť ok.
ala1234
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18 Júl 2012, 18:34

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 22 Júl 2012, 09:32

Pri príležitosti práve prebiehajúceho strašenia osýpkami sme pripravili prehľadný zoznam článkov o osýpkach pre tých, čo nechcú sadnúť na lep farmaceutickému biznisu:
http://www.slobodavockovani.sk/clanky/temy/osypky/
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod Marika » 23 Júl 2012, 10:11

No. Tak vám som teda prišla z poradne na 5 mesiacov. "Viete, my vás tu nebudeme znásilňovať, ale je to škoda." Rozhodla som sa neočkovať. Preto taká reakcia. "Takže budete stále upozorňovaný z RUVZ." Potom mi dr. hovorila, ako minule tam bola jedna mamička s dieťaťom maličkým, ktorého ukusil pes. Pes bol očkovaný na besnotu, ale mamička chcela, aby sa dieťa ešte preočkovalo na tetanus, aj ked očkované na tetanus bolo. Tak by som si to mala popremýšľať. A ako tak premýšľam, tak o očkovaní aj dr. vie figu. Však, ked bolo očkované na tetanus, tak načo preočkovanie. Ak by malo dostať tetanus z pohryznutia, tak by muselo byť pohryzené dosť hnusne. A to tak, že by to malo hlboko a málo otvorené, čo u psa nepredpokladám.Ale dajme tomu, že to tak bolo a nedalo sa to poriadne vyčistiť.Dieťa jačalo od šoku a bolesti a nedalo si to vyčistiť poriadne, lebo ho to štípalo. To je len teória.Ale keď bolo očkované, tak načo potom ešte raz očkovať?
Marika
 
Príspevky: 133
Registrovaný: 21 Máj 2012, 20:35
Počet detí: 4
1. dieťa: Dominik-15r
2. dieťa: Miriam-14r
3. dieťa: Lucinka uz v nebi
4. dieťa: Michaela
Rokov: 12 rokov, 2 mesiace, 8 dní
Môj status: ...byť sám sebou a nebyť sám...

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 23 Júl 2012, 13:26

Marika píše:No. Tak vám som teda prišla z poradne na 5 mesiacov. "Viete, my vás tu nebudeme znásilňovať, ale je to škoda." Rozhodla som sa neočkovať. Preto taká reakcia. "Takže budete stále upozorňovaný z RUVZ." Potom mi dr. hovorila, ako minule tam bola jedna mamička s dieťaťom maličkým, ktorého ukusil pes. Pes bol očkovaný na besnotu, ale mamička chcela, aby sa dieťa ešte preočkovalo na tetanus, aj ked očkované na tetanus bolo. Tak by som si to mala popremýšľať. A ako tak premýšľam, tak o očkovaní aj dr. vie figu. Však, ked bolo očkované na tetanus, tak načo preočkovanie. Ak by malo dostať tetanus z pohryznutia, tak by muselo byť pohryzené dosť hnusne. A to tak, že by to malo hlboko a málo otvorené, čo u psa nepredpokladám.Ale dajme tomu, že to tak bolo a nedalo sa to poriadne vyčistiť.Dieťa jačalo od šoku a bolesti a nedalo si to vyčistiť poriadne, lebo ho to štípalo. To je len teória.Ale keď bolo očkované, tak načo potom ešte raz očkovať?


Správny postreh. Je to taká paradoxná nedôvera v predchádzajúce očkovanie zmiešaná s dôverou v súčasné očkovanie.
Ale nedáva to logiku, lebo ak neverím, že to predchádzajúce očkovanie zabralo, tak potom kde beriem vieru, že to súčasné zaberie?
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod artemis » 23 Júl 2012, 17:07

Na vieru že to zaberie mohlo stačiť nejaké injekčné placebo
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 25 Júl 2012, 23:06

ala1234 píše:Dobrý deň, aj nám sa stalo že dieťa po úžastnej 6-kombinácii hexa vakcíny, sa zastavilo vo vývoji, a skoro pridalo k autistickým deťom!!!
Prosím nevzdávajte sa ak sa Vám čosi také stane a nepočúvajte iba lekárov, nič nie je nenávratné a nemožné, skúste všetky alternatívne možnosti , tradičnú čínsku medicínu, a úpravu energetických dráh magnetickou biorezonanciou, verte že tieto deti majú blízko k anjelom a možno nás majú priviesť na inú cestu akou ideme, pýtajte sa a hladajte na nete, odpovede a ľudia ktorí Vám pomôžu sa Vám ukážu, verte ale že to nieje konečné a že telo má úžastnu schopnost samoregenerácie a samoliečenia, keď sa mu zlepšia podmienky, nám zistili skenerom kopec premnožených mikroorganizmov- papilomavírusy, herpetické, TOGA .. alebo ako to nazvať a kludne prave vďaka očkovaniu sa to mohlo spustiť a premnožiť mimo normu a robilo to zle v Nervovom systéme toho maleho človeka...úpravou energetických dráh a liečbou NES preparátmi /bioinformačné /nám príznaky ustupujú, konečne začíname rozprávať a ideme cestou k úplnému uzdraveniu, i keď aj ja som sa musela naučiť že nieje on na vine ani ja , odpustiť si že sa nám to stalo, dať si do hlavy že je dobrý chlapček,..a to ide zase za pomoci anjelov...proste a dostanete...


čo sú NES preparáti?
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 14 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 30 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 26 Júl 2012, 02:32

gabika78 píše:
čo sú NES preparáti?

http://www.medicor.wbl.sk/NES-terapia.html
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod Marika » 27 Júl 2012, 18:47

Ahojte. Mám otázku. Čo povedať tým, ked mi kážu očkovať, lebo napr. osýpkový vírus (pri bežnom prekonaní osýpok) sa uloží do miechy a v dospelosti vyvoláva pásový opar.Viem napr. že vírus kiahní je ten istý ako herpes na perách. A ešte, ak nedávam očkovať, dieťa bude mať na 100% danú chorobu? A ako rozpoznať osýpky od iných vyrážok. Treba jesť výživnú stravu. Ale vitaminy ADEK sú rozpustné v tukoch a nevylučujú sa močom rýchlo ako pri iných vitamínoch. Nehrozí potom hypervitaminoza? Dnes má človek väčšinou málo vit ale pre istotu sa pýtam.
Marika
 
Príspevky: 133
Registrovaný: 21 Máj 2012, 20:35
Počet detí: 4
1. dieťa: Dominik-15r
2. dieťa: Miriam-14r
3. dieťa: Lucinka uz v nebi
4. dieťa: Michaela
Rokov: 12 rokov, 2 mesiace, 8 dní
Môj status: ...byť sám sebou a nebyť sám...

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod Marika » 27 Júl 2012, 18:54

Alebo ešte. Minule som tu čítala ako škodí paralen pri teplote. Kto má s tým nejaké skúsenosti. Moje deti, ja tiež, máme pri nízkej teplote strašné bolesti hlavy. Ak je teplota 38,5 a viac tak už sa to dá vydržať bez tabletky :) .Ako tú teplotu naraz zvýšiť :roll: ? A ibuprofen tiež veľmi škodí. Všertky lieky škodia, ale niekedy sa naozaj nedá tomu vyhnúť. Zatiaľ naše bábätko (5mes)je neočkované a chvála Pánu Bohu ešte nebolo choré. Štatisticky je z našej rodiny najzdravšie. Suseda má presne také isté staré dieťa a už sa trápi s chorobami, žiaľ.
Marika
 
Príspevky: 133
Registrovaný: 21 Máj 2012, 20:35
Počet detí: 4
1. dieťa: Dominik-15r
2. dieťa: Miriam-14r
3. dieťa: Lucinka uz v nebi
4. dieťa: Michaela
Rokov: 12 rokov, 2 mesiace, 8 dní
Môj status: ...byť sám sebou a nebyť sám...

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 27 Júl 2012, 23:18

Marika píše:Ahojte. Mám otázku. Čo povedať tým, ked mi kážu očkovať, lebo napr. osýpkový vírus (pri bežnom prekonaní osýpok) sa uloží do miechy a v dospelosti vyvoláva pásový opar.Viem napr. že vírus kiahní je ten istý ako herpes na perách. A ešte, ak nedávam očkovať, dieťa bude mať na 100% danú chorobu? A ako rozpoznať osýpky od iných vyrážok. Treba jesť výživnú stravu. Ale vitaminy ADEK sú rozpustné v tukoch a nevylučujú sa močom rýchlo ako pri iných vitamínoch. Nehrozí potom hypervitaminoza? Dnes má človek väčšinou málo vit ale pre istotu sa pýtam.


To je popletené piate cez deviate. Osýpkový vírus sa môže uložiť v mozgu veľmi výnimočne pri tzv. SSPE - subakútnej sklerotizujúcej panencefalitíde. Je to vzácna a nebezpečná komplikácia osýpok (ale aj očkovania proti osýpkam), ku ktorej dochádza výrazne častejšie v prvom roku života než kedy inokedy. To znamená že plošné očkovanie, vďaka ktorému dnešné matky už poväčšinou neprekonali osýpky a ich očkovaním vytvorené protilátky sú už tiež fuč, nemajú aké protilátky preniesť na bábo a to potom môže dostať osýpky vo veku, kedy ich ešte nezvláda dosť dobre. Takže SSPE je de facto NÁSLEDOK plošného očkovania. Bližšie viď tu:
http://www.slobodavockovani.sk/news/dr- ... i-paradox/

Z osýpkového vírusu ale nevzniká pásový opar. To je nezmysel. Pásový opar vzniká z vírusu ovčích kiahní - varicella zoster resp. herpes zoster. Keď niekto prekoná ovčie kiahne (resp. je proti nim zaočkovaný), tak sa vírus po prekonaní ochorenia "skryje" až do času, kedy protilátky poklesnú pod určitú úroveň (čo by sa nemohlo stať, keby sa človek opakovane stretával s deťmi chorými na ovčie kiahne), a potom "vylezie" a spôsobí pásový opar.

Herpes (opar) na perách nie je spôsobený vírusom ovčích kiahní (herpes zoster) ale príbuzným a predsa iným vírusom herpes simplex. Takže ovčie kiahne s herpesmi na perách nesúvisia.

Ak nedáš očkovať, tak by bolo práveže veľmi vhodné, aby dieťa danú chorobu malo v detskom veku, kedy je prekonanie osýpok i kiahní brnkačka. Ale treba dôrazne upozorniť, že netreba podľahnúť pokušeniu zrážať horúčku (zvyšuje to úmrtnosť 5x) a pri osýpkach je potrebná megadávka vitamínu A (znižuje to úmrtnosť 7x).

Tvoja osobná skúsenosť (očkované vs. neočkované dieťa) hovorí za všetko. Nenechaj sa zblbnúť.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 27 Júl 2012, 23:21

Marika píše:Alebo ešte. Minule som tu čítala ako škodí paralen pri teplote. Kto má s tým nejaké skúsenosti. Moje deti, ja tiež, máme pri nízkej teplote strašné bolesti hlavy. Ak je teplota 38,5 a viac tak už sa to dá vydržať bez tabletky :) .Ako tú teplotu naraz zvýšiť :roll: ? A ibuprofen tiež veľmi škodí. Všertky lieky škodia, ale niekedy sa naozaj nedá tomu vyhnúť. Zatiaľ naše bábätko (5mes)je neočkované a chvála Pánu Bohu ešte nebolo choré. Štatisticky je z našej rodiny najzdravšie. Suseda má presne také isté staré dieťa a už sa trápi s chorobami, žiaľ.


Nuž, máš na výber: poškodenie mozgu (paralen), krvácanie žalúdka (ibuprofen), alebo bolesti hlavy?
U mňa je voľba úplne jasná.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 27 Júl 2012, 23:29

Marika píše:Ahojte. Mám otázku. Čo povedať tým, ked mi kážu očkovať, lebo napr. osýpkový vírus (pri bežnom prekonaní osýpok) sa uloží do miechy a v dospelosti vyvoláva pásový opar.Viem napr. že vírus kiahní je ten istý ako herpes na perách. A ešte, ak nedávam očkovať, dieťa bude mať na 100% danú chorobu? A ako rozpoznať osýpky od iných vyrážok. Treba jesť výživnú stravu. Ale vitaminy ADEK sú rozpustné v tukoch a nevylučujú sa močom rýchlo ako pri iných vitamínoch. Nehrozí potom hypervitaminoza? Dnes má človek väčšinou málo vit ale pre istotu sa pýtam.


No a hypervitaminóza Ti NEHROZÍ
- u vitamínu A ak ho máš z mrkvy (kde nie je vitamín A, ale provitamín A, z ktorého sa zoberie len toľko, koľko telo potrebuje)
- u vitamínu D zo slnka - telo si vytvorí len toľko, koľko potrebuje
- u vitamínu K z potravy - je prakticky nemožné sa predávkovať, to by musela byť krajne nepravdepodobná diéta, aby si sa predávkovala K-čkom z potravín
- podobne vitamín E, ak neješ systematicky potraviny, kde je umelo pridávaný, alebo priamo multivitamíny.

Ja osobne som - ak sa to dá - za vitamíny v ich pôvodnej podobe, lebo potom sú sprevádzané ďalšími látkami, ktoré majú blahodarný účinok (napr. bioflavonoidy) a niektoré z nich tiež zabraňujú predávkovaniu. Rozhodne neodporúčam umelé multivitamínové prípravky, tehotenské vitamíny a podobné gebuziny, kde tie vitamíny častokrát sú vo vyslovene nevhodných pomeroch a naozaj môže hroziť predávkovanie u niektorých, u iných zase ich nedostatok.

Osýpky si vygoogli. Tých popisov je veľa, vrátane obrázkov.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 01 Aug 2012, 01:40

Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod Marika » 03 Aug 2012, 19:37

:P dakujem za odpoved. Mimochodom, suseda s takým starým dieťaťom ako ja (5 mes), kt. je očkované, sa borí s chorobami, najnovšie je to nábeh na astmu. V rodine ju nemajú. Keby som len pred 10 rokmi vedela čo teraz, ale nemala som net a strach z chorob áno. Pritom sú to celkom bežné choroby, napr. kiahne sa ešte povinne neočkujú a ani z tejto choroby strach nemám.Ale ak by ju zaradili k očkovaciemu kalendáru, už vidím ako by strašili ľudí z tejto choroby.Aj ked netvrdím, že komplikácie byť nemôžu.
Marika
 
Príspevky: 133
Registrovaný: 21 Máj 2012, 20:35
Počet detí: 4
1. dieťa: Dominik-15r
2. dieťa: Miriam-14r
3. dieťa: Lucinka uz v nebi
4. dieťa: Michaela
Rokov: 12 rokov, 2 mesiace, 8 dní
Môj status: ...byť sám sebou a nebyť sám...

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod mahatma » 11 Aug 2012, 06:57

Moji starší synovia boli očkovaní - až do veku cca 12 rokov, lebo ich mamička - moja bývalá manželka trvala na očkovaní... až do komplikácií po očkovaní proti TBC, kde im miesto očkovania na pleci cca mesiac hnisalo a bolelo tak, že mali teploty a bolelo ich to tak, nemohli spávať. Odvtedy na žiadnom očkovaní neboli...
Dcérka sa narodila doma, nie je očkovaná a ešte nebola chorá. Narodila sa maličká - 2,41 kg, ale dnes je rovnako veľká ako rovnako staré deti a na rozdiel od svojich vrstovníčiek nemala žiadne "detské choroby" o ktorých lekári tvrdia že to je normálnemať ich. Normálne a prirodzené je byť zdravý.
Vo svojej praxi som sa stretol s deťmi poškodenými očkovaním, ale lekár tvrdia, že napr.veľmi silná reakcia na druhý deň po očkovaní s očkovaním nesúvisí... Obracajú sa na mňa rodičia detí ktorým očkovanie poškodilo imunitný systém, pečeň, štítnu žľazu...
Vždy sa dá zdravotný aj psychický stav aspoň zlepšiť, často sa dá dieťatko úplne vyliečiť z týchto problémov. Viem poradiť aj pomôcť s mnohými problémami - či už s prevenciou, bežnými zdravotnými, ale mám dobré výsledky aj s detoxikácou po vakcinácii, s liečbou alergií, kožných problémov... o zdravie detí sa treba starať, o každé inak. Rovnako ako sme my dospelý každý iný, tak isto aj detičky potrebujú individuálny prístup.
viac na www.mahatma.sk
mahatma
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11 Aug 2012, 06:34

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 11 Aug 2012, 07:08

mahatma píše:viac na http://www.mahatma.sk

Blahoželám k ukážkovo zdravej dcérke a rád by som vedel, kde na tej stránke je niečo viac, lebo som tam o očkovaní nič nenašiel.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod mahatma » 11 Aug 2012, 07:34

Ďakujem, dcérka je také milé zvedavé slniečko. Na stránke je viac o tom, kto a kde vie poradiť, prípadne pomôcť pri prevencii, chorobe, ale v aj prípade problémov po očkovaní. Samotnému očkovaniu ako téme sa na stránke nevenujem, o očkovaní je na webe dosť informácií.
mahatma
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11 Aug 2012, 06:34

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 11 Aug 2012, 07:50

mahatma píše:Ďakujem, dcérka je také milé zvedavé slniečko. Na stránke je viac o tom, kto a kde vie poradiť, prípadne pomôcť pri prevencii, chorobe, ale v aj prípade problémov po očkovaní. Samotnému očkovaniu ako téme sa na stránke nevenujem, o očkovaní je na webe dosť informácií.


Myslel som tým, že som tam nenašiel žiadnu zmienku o očkovaní, tzn. ani to, že viete pomôcť pri riešení nežiaducich účinkov očkovania. Ak to tam niekde je, tak kde presne?
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod mahatma » 11 Aug 2012, 07:57

Máte pravdu, priamo napísané to tam nie je. Zameriavame sa na osvetu, prevenciu aj poradenstvo, prípadne pomoc pri akýchkoľvek zdravotných problémoch.
mahatma
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11 Aug 2012, 06:34

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod manof » 11 Aug 2012, 08:17

mahatma píše:Máte pravdu, priamo napísané to tam nie je. Zameriavame sa na osvetu, prevenciu aj poradenstvo, prípadne pomoc pri akýchkoľvek zdravotných problémoch.


Bolo by dobre to tam napísať, aby ľudia vedeli, že aj v tomto ohľade im viete pomôcť.
Obrázok užívateľa
manof
 
Príspevky: 1220
Registrovaný: 18 Okt 2011, 22:25
Bydlisko: Žilina
Počet detí: 3
1. dieťa: nindžago - 11 r.
2. dieťa: slniečko - 6 r.
3. dieťa: mamomila - 4 r.
Môj status: Slobodne o očkovaní, za slobodnú voľbu v očkovaní!

Re: ockovanie

Neprečítaný príspevokod mahatma » 11 Aug 2012, 08:36

ďakujem za radu, doplním to...
mahatma
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11 Aug 2012, 06:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron