Dotazník o rodičovskej dovolenke

debata o všetkom a pre všetkých

Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod petrabezsvetra » 11 Feb 2015, 10:48

Ahojte, píšem blog venovaný rodičovskej dovolenke a chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka, v ktorom sa zaujímam o vaše pocity z rodičovskej dovolenky. Dotazník je úplne anonymný. Ďakujem všetkým, ktorí sa zapoja. :)

http://www.survio.com/survey/d/G4B6M5J9W9C9L3V5I
petrabezsvetra
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 11 Feb 2015, 10:45

Re: Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod artemis » 12 Feb 2015, 23:24

petrabezsvetra píše:Ahojte, píšem blog venovaný rodičovskej dovolenke a chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka, v ktorom sa zaujímam o vaše pocity z rodičovskej dovolenky. Dotazník je úplne anonymný. Ďakujem všetkým, ktorí sa zapoja. :)

http://www.survio.com/survey/d/G4B6M5J9W9C9L3V5I


Milá petrabezsvetra sice mna sa uz netyka, ale prekvapilo ma aky negativisticky dotaznik - to je teraz tak moderne ? ....preco sa tam napriklad nezmestila nejaka pozitivna otazka? Rodicovska "dovolenka" to nie su len same starosti, stres a negativa...
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod quaxi » 12 Feb 2015, 23:41

Normalne ma to zlakalo aby som pozrela :mrgreen: Mas svatu pravdu Artemis, same negativa a ak niekomu RD vyhovuje, tak to ani nema ako zapisat. Alebo tie otazky, kde treba usporiadat negativa - ked sa ma z toho niekolko veci vobec netyka, nemam ich ani ako vyhodit. Esteze uz nie som na tej strasnej RD 8-) A potom z toho prekvapivo vyjde, ze RD je pre rodicov hrozny stresujuci zazitok. Asi mamicky na blogu take nieco citaju radsej, ako clanok o tom ze si niekto rodicovsku uzival.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní

Re: Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod artemis » 13 Feb 2015, 01:18

Ten dotaznik je zjavne robeny za tym ucelom, ze niekto ma nejaku teoriu, predstavu ako nieco napise, nejaku pracu, resp. ide robit nejaky projekt, a dotaznik potrebuje na to, aby sa ta teoria akoze potvrdila. Nikoho nezaujimaju spokojni ludia, lebo tym nie je co predat, sluzbu poskytnut, nic z nich neni, preto ludia s problemami su pre nich vitani.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod petrabezsvetra » 13 Feb 2015, 17:57

Je v dotazíku možnosť zvoliť si "Rodičovskú si užívam. Nič viac k tomu nepotrebujem."

Dotazník slúži pre náš magazín www.3rokyprazdnin.sk, aby sme zistili, čo rodičov na rodičovskej trápi a aby sme vedeli pripraviť články, ktoré by riešili ich problémy. Takže áno, dotazník sa zameriava na problémy a negatívne stránky rodičovskej dovolenky.
petrabezsvetra
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 11 Feb 2015, 10:45

Re: Dotazník o rodičovskej dovolenke

Neprečítaný príspevokod artemis » 13 Feb 2015, 20:15

petrabezsvetra píše:Je v dotazíku možnosť zvoliť si "Rodičovskú si užívam. Nič viac k tomu nepotrebujem."

Dotazník slúži pre náš magazín http://www.3rokyprazdnin.sk, aby sme zistili, čo rodičov na rodičovskej trápi a aby sme vedeli pripraviť články, ktoré by riešili ich problémy. Takže áno, dotazník sa zameriava na problémy a negatívne stránky rodičovskej dovolenky.


Sak som aj pozrela a napisali ste tam: Ahoj, tento web vznikol preto, lebo podľa nášho prieskumu medzi slovenskými rodičmi uskutočného formou on-line dotazníka, je väčšina z nich na rodičovskej dovolenke frustrovaná. Co ine ked ste zamerne tak frustrujuci dotaznik urobili, co tam ludia mali napisat, ked ani inu moznost nemali? :mrgreen: Vela stastia.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron