ako začať chudnúť počas dojčenia

debata o všetkom a pre všetkých

ako začať chudnúť počas dojčenia

Neprečítaný príspevokod Dotty74 » 12 Nov 2014, 23:12

ahojte baby, počas tehotenstva som neskutočne pribrala a nemôžem to zhodiť, každý ma utešoval, že počas dojčenia budem chudnúť, ale na mňa to neplatí :-D... takže sa chcem poradiť ako na to, nechcem držať drastické diéty, aby to neuškodilo mlieku ani bábätku, takže prosím o rad týkajúce sa skôr zdravej diétnejšej stravy, uvítam dobré recepty, ale tipy ako na to zdravšie variť ;-)
Obrázok užívateľa
Dotty74
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 23 Sep 2014, 14:35

Re: ako začať chudnúť počas dojčenia

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 13 Nov 2014, 00:21

Kedze si si prave kupila nosic, odporucam dokupit k nemu bundu alebo nieco na prekrytie dietatka teraz na zimu a jednoducho uplne vymenit kocik za nosic. Dostanes sa do formy aj bez diet a drastickych cviceni - staci naozaj stale chodit s babatkom. A skvele to bude pre obe... :love:

Pre mna bolo horsie to obdobie po skonceni nosenia - 2-3 rocne dietatko nas este potrebuje, ale velku rychlost pri nom clovek nevyvinie...
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: ako začať chudnúť počas dojčenia

Neprečítaný príspevokod kinsi » 13 Nov 2014, 12:28

Inac, presne suhlasim.Ked si naučis vsetky denne spania v nosiči budeš ako ľaňka a pritom možeš jesť čo chceš :) Hlavne, ak mas babo ako moj syn, že spi len kym chodim...a tak kym sa mala napriklad zastavi zbierat listy, ja kruzim okolo stromu, aby sa nezobudil...to je vydaj ako spinning :) maly ma už 15kg
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 22 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 17 dní

Re: ako začať chudnúť počas dojčenia

Neprečítaný príspevokod quaxi » 13 Nov 2014, 22:22

Ja to nevidim tak optimisticky ako ostatne :mrgreen: pri oboch detoch som schudla az po odstaveni. Uplne bez ohladu na pohyb, stravu, frekvenciu kojenia. Nastastie u mna islo iba o zopar kil a zmizli do mesiaca po odstaveni. Ale v okoli mam vela zien, ktore schudli az po odstaveni, praveze taku stastnu, co by pri kojeni chudla, poznam iba jednu a ta ma zvysenu cinnost stitnej zlazy, takze chudne zo vsetkeho.
Skus porozmyslat ci nemas nejaky zlozvyk, napr. pitie sladkych napojov, prejedanie ci mlsanie kratko predtym ako ides spat, vypekanie kolacikov, pamlsky ku telke, prilis caste jedenie peciva, prilis velke porcie... Niekedy staci zmenit jednu "drobnost" a chudnutie sa nastartuje.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní

Re: ako začať chudnúť počas dojčenia

Neprečítaný príspevokod eriwap » 13 Dec 2014, 15:25

Ahoj, tiež som toho moc od pôrodu nezhodila len dojčením. Mne pomohlo kombinácia: Detox od Mačingovej a cvičenia od Jillian Michaels. Zišli mi dole 4 kg, no hlavne som sa cítila "pri sile". To som robila na jar. Momentálne zase uvažujem o tom, no až po sviatkoch :D
eriwap
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 01 Júl 2014, 15:52
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Adamko
Rokov: 11 rokov, 2 mesiace, 26 dní


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron