Pôstne obdobie

debata o všetkom a pre všetkých

Re: Pôstne obdobie

Neprečítaný príspevokod Mamamima » 24 Apr 2014, 22:18

quaxi píše:Vydrzalaaaaa :-D
Vysledok -5kg a 2 pracovne ponuky :-)



:goodjob: Gratulujem Quaxi, vracias sa k modelingu?

Na ciastocny uvazok, ako si chcela? Od sept?

U mna sa to tak dako crta, hodne sa tym zapodievam posledne tyzdne.
Mamamima
 
Príspevky: 499
Registrovaný: 03 Jún 2012, 23:02
Počet detí: 3
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 8 dní
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace
Rokov: 13 rokov, 2 mesiace

Re: Pôstne obdobie

Neprečítaný príspevokod quaxi » 25 Apr 2014, 09:39

Hehehe ja a modeling, to by veru neslo dokopy :-) Pracovne ponuky som musela obe odmietnut (jedna moc daleko a nastup hned, druha nezvladnutelny prac. cas - 2x tyzdenne by bolo treba robit podla americkeho, do 24h vecer), ale dost ma potesilo, ze som obstala na pohovore spomedzi tolkych ludi, vobec som to necakala po takej dobe na RD. Vlastne som na oba pohovory sla len tak, ze teraz aj tak este nechcem pracovat, tak nech mam cerstve sksuenosti z pohovorov, aby som vedela na co sa pripravit, ked to uz budem brat vazne. Takze ma dost povzbudilo, ze za cca mesiac systematickeho studia som si stihla do velkej miery oprasit vedomosti. Silne pochybujem, ze najdem pracu od septembra, pretoze v juli budeme na dedine na konci sveta, odtial asi pohovory neporiesim, v auguste ideme s muzom asi na cely mesiac pracovne do zahranicia, tak zase nic... Zatial budem rada, ak to bude este tento rok. Rozmyslam aj nad podnikanim, ale to by chcelo nejake peniaze co nam nikto nepozicia a nejake vedomosti ktore mam v tom smere nulove :-D Takze tam su minimalne sance, asi to zostane len v rovine snivania.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 11 mesiacov, 18 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 13 rokov, 19 dní

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron