krúžky a dieťa v "školkarskom" veku

debata o všetkom a pre všetkých

krúžky a dieťa v "školkarskom" veku

Neprečítaný príspevokod kinsi » 03 Okt 2013, 14:24

Aké máte skúsenosti s krúžkami u 3-4ročných detí? My sme začali s tanečnou a plávaním. Malej sa zatiaľ obe veĺmi páčia (plávanie má s rodičom, tanečná bez) a keďže som doma a tak malú do školky dávať nemusím, zvažujem, že by sme ešte nejaký krúžok pridali. Čo sa Vám osvedčilo? Ďakujem
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 22 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 17 dní

Re: krúžky a dieťa v "školkarskom" veku

Neprečítaný príspevokod quaxi » 03 Okt 2013, 14:54

Ked nechodi do skolky, tak je pre nu prinosom ak sa obcas dostane do kolektivu a moze aj viackrat tyzdenne. Ci uz to bude na kruzku, v MC, alebo inde, je dost jedno. Hlavne nech ju to bavi a paci sa jej tam. Ci mas byt na kruzku aj ty, musis sama odhadnut z toho, ako ju poznas.
Nas chodieval 3rocny na keramiku (svokra chodila na dospelacku a raz ho tam nahodou vzala, velmi sa mu zapacilo, tak ho uz bravala so sebou) - to mal rad, ze sa moze patlat s hlinenou plastelinou :-) 4rocny chodil na pohybovy kruzok - chodi sice do skolky, ale zdalo sa mi ze tam sa malo hybu a v zime ci dazdi sa mi hodilo, ked mal 2x do tyzdna hodinu na poriadne vybehanie. Tam byval bezomna v skupinke 5-8 chlapcov rovnakeho veku (4-6r). Teraz ma ZUS a sport - oboje si uz sam vybral. Rozmyslala som aj nad plavanim, ale je to prilis drahe, tak mozno neskor.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron