juvilejná justícia

debata o všetkom a pre všetkých

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 28 Máj 2015, 10:10

Takze sa hlasim po nejakej dobe. Uz je to tu opat. Homolobby sa dostala i do skol a detskych casopisov co odoberaju v skole. Doniesla vcera ulohu ktoru mala urobit. Otazky: Kto je Conchita Wurst? (odpoved ma byt umelkyna) Ako sa vola skutocnym menom? (Tom Neuwirth) Co predstavuje? (umelecku postavu) Preco? (aby bojovala za mladych ludi, ktori su inaksi-Inakost etc.) Co je eurovizia? ( hudobna sutaz ktoru obdivuju miliony ludi) Co je motto eurovizie? (Buildings bridges) Co to znamena? (spajanie roznych krajin, kultur a reci).

Nemam uz silu na nejake protesty, v skole, akym srotom zhovaduju kulturu, co je to za dubiozne ucivo, velka paralela s komunistickou ideologiou vymyvania mozgov co si ja pamatam zo skoly...ako je to cele spolitizovane a ta homopropaganda k tomu. Je pravda, ze minuly rok Conchita Wurst podala skutocne najlepsi vykon a zasluzila ako spevak/spevacka vyhrat. Ale tym to mohlo skoncit, prist na radu dalsi, a uz interpret si robi alebo nerobi karieru mimo, podla uspechu ci neuspechu. Ale co sa okolo toho deje, aky humbuk, a aky nastroj to je na agresivne masirovanie mozgov sa mi uz hnusi. To totalne oblbovanie más nabera na obratkach. Posielaju tam do hladiska cele skolske autobusy aby zaplnili to hladisko + plno zrejme zaplatenych ludi ktori neunavne po cely cas mavaju europskymi zastavkami, hned dvoma troma v kazdej ruke, inak si to neviem vysvetlit, ze bezny clovek (okrem ohlupnuteho nezreleho ziaka ci odusevneneho homosexuala (lebo je uz zrejme ze ta sutaz je ich vlajkova lod) ze bezny clovek by to bol ochotny mavat pocas celeho predstavenia dobrovolne. Sak nech skusi niekto hodinu skakat a mavat zastavkami, normalny clovek za to samozrejme bude pytat peniaze.

Akurat nedavno ukazovali v nem.televizii, ze zase v horizonte rok, dva, idu pritvrdovat sexualnu vychovu, uz to maju aj pod palcom nejaki podnikatelia pod zastitou kupenych pritakavacich psychologov, pošili plyšove vysuvacie penisy aj s varlatami, rovnako ako aj plysove vaginy na zips, budu s tym obtazovat v skolskych a predskolskych zartiadeniach coraz mensie deti. Na akoze vyvazenie ukazali v kratkosti aj kritikov (zopar ustarostenych rodicov) ktorych hned uzemnili naslovovzati otitulovani "odbornici" a rodicov vysmiali, samozrejme, ironicky, + hodili do jedneho vreca s bigotnymi spiatocnickymi individuami. O tzv. Love autobusoch pre zakladne skoly, kde postavia bus pred skolu a deti v autobuse ucia na banany navliekat kondomy, to ani nehovorim, to uz je uplna samozrejmost.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 28 Máj 2015, 11:21

:evil:
Kamaratka ma deti v Rakusku za hranicami v malej dedinke, chodia tam denne zo Slovenska. Jedno z najlepsich veci sa jej pacilo, ze zacinali skolsky rok omsou v kostole.
Som velmi zvedava, ako na to budu reagovat prave taketo male konzervativne dediny. Asi si len brat priklad z Viedne, kde im na spravnu cestu svietia spravne LGBTI semafory.

Da sa samozrejme o tom hovorit vela s detmi, v zivote sa tomu nevyhnu, ale zasa nie s kazdym dietatom sa da, hlavne ked je uz raz v puberte.

Toto chce uz len silnu reakciu ludi z dola. I ked - ludia co s tym vedia robit, zmanipuluju cez media a politiku ludi tam, kam potrebuju. Staci dost penazi. Vid referendum SLovensko a teraz Irsko.

Takze ahoj v septembri na Narodnom pochode za zivot v Blave. Ja sa chystam.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 28 Máj 2015, 12:12

JankaMich píše::evil:
Kamaratka ma deti v Rakusku za hranicami v malej dedinke, chodia tam denne zo Slovenska. Jedno z najlepsich veci sa jej pacilo, ze zacinali skolsky rok omsou v kostole.
Som velmi zvedava, ako na to budu reagovat prave taketo male konzervativne dediny. Asi si len brat priklad z Viedne, kde im na spravnu cestu svietia spravne LGBTI semafory.

Da sa samozrejme o tom hovorit vela s detmi, v zivote sa tomu nevyhnu, ale zasa nie s kazdym dietatom sa da, hlavne ked je uz raz v puberte.

Toto chce uz len silnu reakciu ludi z dola. I ked - ludia co s tym vedia robit, zmanipuluju cez media a politiku ludi tam, kam potrebuju. Staci dost penazi. Vid referendum SLovensko a teraz Irsko.

Takze ahoj v septembri na Narodnom pochode za zivot v Blave. Ja sa chystam.


To Ti rovno mozem na to odpovedat. Tvoja kamaratka ma naivnu predstavu co sa tyka tohoto, ale to nie je na vycitku, tu naivnu predstavu ma vela ludi, maju to zidealizovane. Dediny su takisto "konzervativne" len v istych veciach, ale v tomto nie. Knazi sa snazia byt co najviac liberalni len aby si neodohnali veriacich. V zivote sa knaz neopovazi nieco karhat ci kritizovat konkretne tieto trendy, to by okamzite dostal vyhadzov. Hned by sa donho pustili a uz by bol nepohodlny... Tvoja kamaratka si neuvedomuje, ze to co sa deje v sucasnosti je neuveritelne dynamicka zmena, ateizmus vitazi na plnej ciare. To ze ludia su uz od nejakej generacie permanentne otupovani v zmysle nerozmyslam idem s davom - tak to aj tak vyzera, jednoducho ludia konzumuju bez reptania co sa im predklada. A momentalne sa im predklada konzumny sposob zivota ale az extremny. Ruka v ruke ide program spolkovych krajin v institucionalizovanej vychove - t.j. celodenne skolky, skoly, od rana do vecera. Len aby rodicia sa akoze mohli pracovne realizovat (a stat mohol kasirovat coraz vacsie dane). Neuveris, ale ludi absolutne nezaujima skutocnost, ze im dieta vychovava niekto iny, teda ten niekto iný je štát. Mozno to je uz druha generacia tychto rodicov, ktori uz boli ciastocne takto statom odchovani, a preto su tak otupeli. Ludia nemaju zaujem vychovavat deti, radi to prenechaju druhym. Siri sa trend, ze deti su mudrejsie a sikovnejsie od rodicov, tak co by sa aj rodicia od nich nepoucili, ze...zvratene...To ze idu deti do kostola nic nemeni na tom ze ich rodicia tam uz z 98 percent nejdu, lebo idu do roboty, alebo z vacsej casti nula zaujem. Mozem Ti povedat ze v tom kostole sedia s detmi akurat tak ja, zo dve mamicky a dve nejake babky. Je to velmi povrchne, deti nejavia o kostol zaujem, su radi ze tu hodinu nie je vyucovanie. Navyse kazdy rok pribuda deti moslemov a bez vyznania a ti jednoducho rano pridu priamo do skoly o hodinu neskor, kostol vynechaju, takze v kostole je stale menej a menej deti. To ze ludia predstieraju vieru, ze neslavia z hlbky srdca sviatky, ale ze su to vsetko skor z take ludove tradicie, ktorych zmysel ani nepoznaju....ani nevedia preco je volno. To iba Slovak vie uverit ze je to autenticke, po case na to dojde ze je to z ich strany len divadlo , pripadne to sluzi na spolocenske stretnutia urcitych obyvatelov, ktori si tym upevnuju a navzajom ukazuju postavenie v dedine, pestuju vztahy a pod.... O LGBTI semaforoch tiez viem skratka nevedia govermenty kam vyhadzovat peniaze. Nikto Ti zdola reagovat nebude, lebo ludia su pohodlni a zakukleni do seba a svojich problemov napr. z coho tie vsetky zivotne naklady zaplatit. Ludia su orientovani na zarabanie penazi a nie na rozmyslanie nie to este s vyhladom do buducnosti.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 22 Aug 2015, 02:26

Hoci to priamo nesuvisi s temou "pekne" to nadväzuje na predchadzajuce prispevky. Ucitelku v skolke vo Viedni prepustil zamestnavatel na zaklade toho ze informovala deti o krestanskom vyzname Vianoc. Na strane 4 vypocuvacieho protokolu s ucitelkou je jej vytykane: (v skolke)"...su v starostlivosti a opatere deti roznych nabozenstiev, a preto nabozenske obsahy tradicnych sviatkov sa maju vynechavat. Vy ste sa toho nedrzali, a detom v ramci celej skupiny objasnovali vyznam krestanskeho slavenia Vianoc." Podla protokolu odpovedala ucitelka: "Iba som odpovedala na otazky deti o Kristovi a o jeziskovi. Som krestanka, ale nie som ucitelka nabozenstva. "
Dovod prepustenia: (nedovolene) vyucovanie nabozenskych obsahov...nezodpovedajui vykon povolania...(cize nieco ako porusenie pracovnej discipliny)
Mestsky radca ktory ma na starosti skolky tvrdi, ze ide o nestastnu formulaciu...V clanku je naznacovane ze odpovede ucitelky na ine "banalne" otazky naznacuju ze nejde o nekomplikovanu kolegynu... Dalsi miestny politik sa ale vyjadril a kritizuje situaciu: "Je to otrasny vyvin v spolocnosti. Jet o uz cierne na bielom ako sa nasa kultura, nas obraz sveta uz od skolky potlaca. Odvratenie sa od dobrych a dolezitych hodnot na to uz ma Vieden davno (zabehany) system". Takze jankamich , ze pozdravujem Tvoju kamaratku v RAkusku, kolko este potrva kym sa niektori Slovaci zobudia z tej iluzie ze zapad nas vzor...

zdroj:
http://www.krone.at/Wien/Paedagogin_erk ... ory-468300
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 22 Aug 2015, 23:54

teraz som docitala i poslednu vetu - prave som pocas citania rozmyslala, ze jej to preposlem :) .

A potom sa uz vobec nemozeme divit, ze sa nikto nestavia proti migrantom- moslimom, ked sa na krestanstvo zabudlo...
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 21 Feb 2016, 18:52

Sem tam nakuknem a ako pozeram pred vyse polrokom som napisala posledny prispevok. Nejdem o juvenilnej justicii, ale ani nema zmysel zakladat novu temu lebo nie je primarna pre toto forum. Takze iba okrajovo skonstatovanie. Ak by som zaciatkom augusta 2015 pisala o tom aka katastrofalna situacia vyplynie v roku 2016 z nemeckej Willkommenspolitiky a tej baby co sefuje tomuto bordelu bez dveri, tak by moj nazor bol pokladany za extremny, xenofobny a co ja viem aky este. Dneska hocikto s priemernym iq musi vidiet, ze toto cele ide do zahuby Europy a do velkych socialnych nepokojov a upadku. Uz teraz masiruju ludom mozgy v Europe, ze hrozba terorizmu v eu tak ako sme ju poznali donedavna len z blizkeho vychodu bude beznou realitou aj tu, a sprostituovane spolocenske spicky a media na Zapade (tieto media ludia uz bezne nazyvaju Luegenpresse:klamarska tlac, alebo v Rakusku ORF nazyvaju Rotfunk(komancsky vysielac), to su javy ake sme my poznali za komunizmu, vsetci vedia, ze to co vysielaju v TV je nie pravda, ale musia sa tvarit, ze je) nam snazia sa vstepit, ze je to normalna situacia, na ktoru si musime jednoducho zvyknut, ze sa s tym nic neda robit. Nechcela som verit vlastnym usiam argumentacii Merkelovej tusim predvcerom, ked vykrikovala v bruselskom reichstagu ci kde to uz bolo, ze ked 5 milionovy Libanon prijal milion utecencov, tak neni mozne aby 500 milionova europa neprijala tiez milion imigrantov. Tam sme dospeli? Ze chceme skoncit ako Libanon? Podla jej logiky mame krasnu rezervu teda. Ta baba je tusim ochotna zobrat aj 100 milionov moslemov. Komunizmus bol slaby odvar toho, co teraz je. Za komunizmu cloveka zlikvidovali hned, poslali na Sibir, alebo obesili a bolo vybavene. Alebo clovek hned vedel na com je. Zakazali, zavreli, nedovolili to alebo tamto a hotovo. A co je toto? Pomala a bolestiva smrt nas europanov s krestanskymi korenmi a tu zahubu prinutili dokonca nám samým si ju financovat!
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 23 Feb 2016, 11:08

Najprv som citala od Orwella Zvieraciu Farmu. Rovni a rovnejsi.
Teraz je aktualnejsia jeho kniha:1984. Predvidave myslienky ako nikto - Velky brat ta vidi, newspeech (hovorit mozes len vybranym slovnikom, beznazorovo), sex bez lasky....

Mam zrovna kupenu od Aldousa Huxleyho Prekrasny novy svet, tiez z 30tych rokov predbiehajuci dobu . Komentar tu: http://www.martinus.sk/?uItem=222643

Odoberam mesacnik Zem a Vek (odporucam, kto chce normalny necenzurovany mesacnik) a citam internetovy dennik Hlavnespravy.sk . Fajn pozitiv je www.postoj.sk

Ale uplne najviac by som odporucila 2 knihy - Posledny exzorcista (od talianskeho knaza, co vykonava exzorcizmus). Na zaklade tejto knihy pochopite, ze Zlo naozaj existuje a ako sa vyskutuje vo svete a ze jedinu moc na nim ma Jezis. Uzasna kniha aj pre neveriaceho. Dalsou krasnou povzbudivou knihou je Dyka a kriz. Naozaj TOP knihy.
Treba vediet, ze Zlo ma velku moc a je ho cim dalej tym viac (o tom sa pise i v Biblii), ale kto veri v Jezisa, nema nad nim moc. Toto je dolezitejsie vediet ako vediet navliekat kondom :-(.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 24 Júl 2016, 03:07

No co k tomu dodat po case? Zijeme v este vacsom strachu. Sloboda cestovania? Na co mi je, ked cloveku hrozi, ze ho odstrelia? Pevne verim, ze tu europsku bezdetnu Obermamicku za to co vsetko sposobila raz postavia pred sud.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod artemis » 24 Júl 2016, 13:13

artemis píše:... Ruka v ruke ide program spolkovych krajin v institucionalizovanej vychove - t.j. celodenne skolky, skoly, od rana do vecera. Len aby rodicia sa akoze mohli pracovne realizovat (a stat mohol kasirovat coraz vacsie dane). Neuveris, ale ludi absolutne nezaujima skutocnost, ze im dieta vychovava niekto iny, teda ten niekto iný je štát. Mozno to je uz druha generacia tychto rodicov, ktori uz boli ciastocne takto statom odchovani, a preto su tak otupeli. Ludia nemaju zaujem vychovavat deti, radi to prenechaju druhym....


Tak este k tomuto sa vratim a citujem sama seba - lebo - po case sa ukazalo, ze to naozaj smeruje kam smeruje a dochadza na moje slova - takze, hura, uz je to verejne ta informacia, rakusky stat zaviedol osobitnu rocnu dan alebo odvod, nazvime to ako chceme, ktoru musi kazdy bankova institucia rocne odviest. Pre kazdu to cini 1 (slovom jedna) milarda eur rocne. Tieto peniaze stat vylucne pouzije na (vy)budovanie celodennych skol pre deti po celej krajine za ucelom institucionalizovanej kolektivistickej vychovy, a zarovon aby mohli obaja rodicia nerusenie do odpadnutia od rana do vecera pracovat a odvadzat dane, ktorych je cim viac treba, netreba mi opakovat na co, na realizovanie migracnej politiky. Takze praci cest s vyhladom do komunistickych zajtrajskov.
artemis
 
Príspevky: 815
Registrovaný: 16 Nov 2011, 15:58
Počet detí: 1

Re: juvilejná justícia

Neprečítaný príspevokod JankaMich » 26 Júl 2016, 23:22

Som si ista, ze vlada ziskala vela bodikov od beznej masy. Vau, kazdu bankovy instituciu (vsak to su ti darebaci) obrat o jednu miliardu pre bezny plebs. Krasa.

mam zrovna precitaneho od Huxleyho Prekrasny novy svet. To je presne ono. Uz len aby tieto deti odrodil stat.
JankaMich
 
Príspevky: 1614
Registrovaný: 14 Apr 2011, 00:42
Bydlisko: Drahovce (Piešťany)
Počet detí: 3
1. dieťa: Olinka
Rokov: 22 rokov, 4 mesiace, 19 dní
2. dieťa: Jajka
Rokov: 18 rokov, 4 mesiace, 12 dní
3. dieťa: Katuska
Rokov: 15 rokov, 13 dní
Môj status: ako poradkyňa pri dojčení rada pomáham využívať materský inštinkt

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron