Ucime dieta plavat

debata o všetkom a pre všetkých

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod Mamamima » 20 Júl 2013, 23:43

Mirkaska,
prepac, mali sme narocne tyzdne, nedostala som sa skor k odpovedi.
Kupovali sme ich on-line, ale uz neviem, na akej konkretnej stranke, snad Amazon.de.
Nove originalne Cherek´s rukavniky stoja okolo 25 euro. Tie nizke ceny, to boli v ramci drazby na Ebay.
Zltozelene su pre zaciatocnikov , male babata. Tie sme pouzivali len kratku dobu na babatkovskom plavani, snad do roka.
Inak sme potom vsetky nase deti vybavili tymi cervenozltymi. Od cca 1 roka to mali a nase deti su skor male.
Preto som prekvapena, ked Shira pisala, ze Tomaskovi boli tie zltozelene velke....???Ale mozno som to zle rozumela.
Vyhoda spociva v tom, ze vzduch v tom kruhu je i pod ramienkom dietata a to ho drzi na vode. Skusala som nasim navliect aj take klasicke, co maju 2 vzduchove vankuse, jeden akoby pred a druhy za ramienkom, ale deti neboli na vode tak stabilne a naklanali sa tvarou dopredu, do vody.
Ak mas problem najst predajcu na SVK a rozhodnes sa si to objednat z dakej nemeckej stranky, ktora nema dodavkovu sluzbu na SVK, alebo bude velmi vysoke postovne, tak Ti to mozem objednat a potom poslat.
Mamamima
 
Príspevky: 499
Registrovaný: 03 Jún 2012, 23:02
Počet detí: 3
Rokov: 15 rokov, 9 mesiacov, 17 dní
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 9 dní
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 9 dní

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod shira » 21 Júl 2013, 10:05

shira píše:my v kurze tiež požívame tie rukávniky - sú to vlastne také malé kolesá okolo každej ruky, také žltozelené.. fakt sú veľmi dobré. ale my sme ešte malí, tak tieto rukávy sa tam využívajú tak na cca 5-10 min. plávanie aby sa posilnili chrbtové svaly, tým že bábo/dieťa sa snaží držať hlavu nad vodou a kope nohami, aby doplávalo k hračke.. je to pre ne náročné fyzicky, tak si dobre pocvičia..

nepísala som nič také, že nám boli veľké :lol: ;) iba v súvislosti s časom plávania s rukávnikmi, že na kurze (s malými detičkami)nám ich dávali len na určitý čas, aby sa učili kopať nohami a posilnili chrbticu.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod Mamamima » 21 Júl 2013, 13:35

Prepac Shira,

ved prave tomu som nrozumela.
Dik za vysvetlenie.
Mamamima
 
Príspevky: 499
Registrovaný: 03 Jún 2012, 23:02
Počet detí: 3
Rokov: 15 rokov, 9 mesiacov, 17 dní
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 9 dní
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 9 dní

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod Mirkaska » 02 Aug 2013, 22:25

Mamamina, dakujem , ani ja som tu dlho nebola . ešte si ich pozriem a dam ti vedieť. dakujem veľmi pekne za ochotu.Mirka
Mirkaska
 
Príspevky: 258
Registrovaný: 20 Apr 2011, 11:30
Bydlisko: Brezno
Počet detí: 0
1. dieťa: Ema Mária
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 21 dní
2. dieťa: Filip
Rokov: 10 rokov, 1 mesiac, 23 dní

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod kinsi » 03 Okt 2013, 14:37

Začali sme chodiť na kurz plávania pre deti 2,5-6ročné. Mali dve varianty - s rodičom a bez, my sme dali s rodičom. Malej sa strašne páči a po 3 razoch normálne vidieť pokroky - vobec jej už nevadí ponárať hlavu, vie zadržať dych. sama s radosťou skáče (v rukávikoch) do velkého bazéna, má 18kg, rukáviky také mini, čiže sa vždy normálne zanorí a bez problémov. Už sa ma nedrží ako kliešť v pohode sa možem venovať malému, čo je super, lebo konečne možeme spolu doobeda sami (ja a deti) chodiť na plaváreň :)
kinsi
 
Príspevky: 806
Registrovaný: 04 Apr 2011, 16:05
Počet detí: 2
1. dieťa: Kristínka
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 22 dní
2. dieťa: Matúško
Rokov: 11 rokov, 3 mesiace, 17 dní

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod quaxi » 28 Jan 2014, 15:51

Syna sme teraz od zaciatku roka prihlasili na plavecky kurz. Na kurzy beru priblizne od 4r, ked uz deti spolupracuju a su schopne aj robit co sa od nich ziada. Zatial sme velmi spokojni, synovi sa to paci, bavi ho to a uz aj robi pokroky. Trochu som sa bala studenej vody, on je sice otuzily, ale kvoli dcere chodime vzdy do teplej, ale zatial nebol problem, stale sa hybe, tak mu ani nedojde ze je voda chladnejsia. Doteraz sa ucil len tak, ze robil co ho bavilo, a slusne sa s tym naucil, dali ho hned ku starsim detom, co tam uz chodili. Som zvedava, ako to bude s dcerou, ona totiz postupuje uplne inac, bavia ju ine veci a hlavne je strasne bojazliva a opatrna.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod shira » 28 Jan 2014, 18:52

quaxi, ty si vtedy kde, ked majú lekciu? možeš odísť alebo tam sedíš? náš má v sept. 3 a 3/4 roka, neviem či nás vezmú do kurzu od 4. kurz do 3 rokov sme v podstate ukončili, máme možnosť chodiť ešte do konca školského roka ale ja už sa na to necítim... takže absolvujem ešte posledných pár lekcií a bude velká pauza.
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Ucime dieta plavat

Neprečítaný príspevokod quaxi » 28 Jan 2014, 22:23

My to mame asi 4min. peso od domu, takze mozem ist zatial aj domov. Ale ja to vacsinou vyuzivam na prechadzku, lebo na to inokedy nebyva prilezitost. Samozrejme iba ak manzel stihne prist domov a strazit dceru. Kvoli tomu som aj dala termin 18.30, to je sice na jeho pomery velmi skoro, ale vacsinou sa mu uz podari odist z prace. Ked mam pri sebe aj dceru, tak sa motkame po okoli. Tu maju pisane oficialne od 4r ale beru aj trochu mensie deti - vacsinou to asi bude tak, ze rozhoduju individualne, podla toho ci dieta vie spolupracovat.
quaxi
 
Príspevky: 840
Registrovaný: 08 Dec 2011, 11:48
Počet detí: 2
1. dieťa: Zbojnik
Rokov: 15 rokov, 10 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Potvorka
Rokov: 12 rokov, 11 mesiacov, 27 dní

Predchádzajúci

Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron