vkladacka na pocit sucha

BKM, látkovanie , jednorázové ...

vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod Norika » 20 Júl 2011, 15:38

nechcem sa vzdat latkoviek, ale chcela by som ich vylepsit...diteraz sme pouzivali take ake su, bez vkladaciek...jedine stay dry vkladacky som mala original do FLIP, a vkladacka v Itti Bitti...vedeli by ste mi poradit,ake vkladacky mam kupit,aby mal drobec naozaj zaruceny pocit sucha?? take zeby som ich davala do vsetkych plienok.... ktore su najlepsie....? mne sa viadia tie co mame do FLIP, ale ja potrebujem nieco,co sa vmesti do kazdej plienky,aj ked to tam ako original nepatri....a samozrejme aj cenovo dostupne, lebo mi ich treba cca 20 ks
kujem :-)
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Júl 2011, 19:57

Norika a FLIPky stay-dry vkladacky sa ti nezmestia do inych? Ja ich davam aj do obycajnych PULiek (mam Thirties Duowrap). Do coho ich potrebujes dat? My sme iba na stay-dry, lebo z prirodnin sa nam mala zaparuje, takze pouzivam iba FLIP a BG kapsovky.
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod Norika » 20 Júl 2011, 20:37

to by maly chytro precikal,keby som dala len do PUL....ja potrebujem nieco ako vkladacka navyse, napr do Baby Lucy plienok,tych mame vela,ale aj do kapsoviek,nieco v com bude suchy....a zas nakupit 20 BG, na to uz nemam money
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod luciole » 20 Júl 2011, 20:43

jaj, ja som si neuvedomila, nasej malej zatial v poho staci jedna FLIPka :mrgreen: tak to potom aj mna zaujima, cim sa da dobre dovypchavat, ked uz budeme aj my viac cikat ;)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod zfidorka » 20 Júl 2011, 21:01

norika - myslis nieco taketo: http://www.ekoplienky.sk/product/little ... 10-ks-509/
inak, flis vseobecne je stay dry, takze cenovo najvyhodnejsie je nastrihat flisovu deku, len ta nema atest pre deti do 3 rokov...
zfidorka
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 22 Mar 2011, 13:15

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod Norika » 20 Júl 2011, 21:11

tu deku z ikei som uz kukala, nemam ju ako kupit,a ma to moc nelaka...chce, poradit konkretne nejake vkladacky urcene pre tento ucel...kedze sa v tom nevyznam

maly furt trpi zapareninami...a to sme uz mesiac na jednorazovkach, nepomohlo,.....
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod Norika » 20 Júl 2011, 21:16

ano nieco take ako su tie LL....len neviem,aky je flis...mne by vyhovoval taky material ako maju tie BG do Flip.....to som bola normlne milo prekvapena, ked som pri prebalovani citila, ze to je fakt akoby suche :D
Obrázok užívateľa
Norika
 
Príspevky: 1601
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:52
Bydlisko: Kežmarok
Počet detí: 1
1. dieťa: Janíčko
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 3 dni

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Júl 2011, 22:33

Norika: veľmi jednoduchú radu ti dám :-) choď do metrážneho obchodu a tam predávajú taký istý flís (jemnučký) z akého sú tie stay-dry vkladačky čo ti hodila luciole link (little lamb). U nás v LV stojí m2 (široký 155 cm a 2x prehnutý) okolo 8 EUR, takže z toho budeš mať toľko vkladačiek hajajaaaaaj... ;) no a ešte lepšia výhoda... nastriháš si ich tak dlhé a hlavne tak široké ako sama potrebuješ... lebo tie little lamb.. sú úboho krátke a úzke.
jáááj a aby som nezabudla... to budú vlastne len stay-dry separačky.. čiže ich úlohou je držať riťku v suchu ale nesajú nič... inak v tom metrážnom budú mať aj obyčajný flís.. a ten je aj lacnejší a je to aj tak vždy najlacnejšia verzia... ako kupovať predražené.. (zbytočne prešpecializované) veci z e-shopu. :goodjob: látkovaniu zdar.
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Júl 2011, 22:37

alebo si potom objednaj cez stránku www.detivbavlnke.sk http://www.detivbavlnke.sk/product_deta ... raz&num=32 ten materiál aký je vo vnútri BG a uši si sama také vkladačky.. alebo ak sa ten materiál nepára... tak to možno bude stačiť len nastrihať... to neviem...
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod labutka » 20 Júl 2011, 23:13

Norika, tie little lamb robia mensi pocit sucha ako napr. Bum genius, je to taky jemny chlpaty flis. Vyhoda je, ze ho dobre znasaju aj babatka s citlivou pokozkou.
ale ak malemu nevadi obycko flis (ako ma bg alebo ib) tak vacsie sucho urobia tieto separacky www.latkovky.sk/produkt-detail/flisove- ... ienky-10ks . tie su dlhsie aj sirsie nez little lamb. pripadne naozaj posluzi aj nastrihana flisova deka; ked nemas po ruke Ikeu (tu spominame preto, ze tam je ta deka asi fakt najlacnejsia) tak ja som deku kupila v kauflande alebo kludne aj hociaka galanterka. Rozdiel je v tom, ze deky samozrejme nemaju potrebne atesty, tak je to na tebe, ako to risknes.
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 20 Júl 2011, 23:39

nuž s tými atestmi si dovolím trochu nesúhlasiť.... nakoľko základ je byť vždy dobre informovaní a začať treba tým, že sa v tom metrážnom obchode na tie atesty spýtaš. V takom metrážnom totižto predávajú aj detské deky už ako hotové výrobky a tie atesty majú. Od toho istého výrobcu potom kľudne môžu mať aj flís na metráž. U nás v LV je v obchode atestovaný flís. Dalo mi to síce zabrať kým som našla tento obchod.. a pár som ich teda pobehala... (písala som to už v inej téme, že všade na mňa vyvaľovali oči keď som pýtala atestovaný flís heh ale to boli ľudia čo nechceli vedieť čo pýtam a preto som bola aj tak odbavená :-( ) každopádne si myslím, že skúsiť mu dať na riťku flís, ktorý bude po ruke je menší risk ako veľa iných riskov... čo si s malým odskúšala... xixi
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: vkladacka na pocit sucha

Neprečítaný príspevokod simap » 23 Júl 2011, 18:44

Ja mám s tou dekou z Ikey dobrú skúsenosť. A dá sa kúpiť aj na nete napr. na mimibazári, ale vyjde cca 3 EUR...
simap
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 22 Mar 2011, 10:31


Späť na S plienkami a bez plienok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron