Látkové plienky

BKM, látkovanie , jednorázové ...

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 01 Sep 2011, 11:06

LUCIOLE, krasna je mala modelka a la dalmatinik :-)
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 27 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 01 Sep 2011, 11:44

dakujeme ;)

Gabika a na kolko ich bezne peries? lebo ja periem plienky na 60, ale tu pisu, ze 60 sa da, ale odporucaju len 40
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 01 Sep 2011, 21:44

všetko periem na 60 -tke a zatiaľ klop klop v pohode. Iba jedna plienka sa mi pototo ale nie Baba+Boo ale tá od BumDeal tak tú som dala sušiť na slnko a pul sa rozišiel .... hm :roll: ale iné plienky od BumDeal mi zatiaľ držia.
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 02 Sep 2011, 07:45

aaa sledujes nove vzory, co pribudaju? 8-)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 02 Sep 2011, 12:17

Gabika, kuki sem na TotsBots plienky v UK Tescu: http://direct.tesco.com/q/R.210-9093.aspx
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 03 Sep 2011, 13:31

Ďakujem.... vidíš to ma nenapadlo.. si to takto pozrieť. No čo skúšali ste už plienku? :D
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 05 Sep 2011, 09:14

ani mne to nenapadlo, to mi ta kamoska poslala, ked som ju posielala do Tesca kuknut cenu plienky :mrgreen:

skusali sme zatial raz, dnes dame opat...strasne bojujem s tym zapinanim :? uvidim, ako to pojde dnes...a mali sme ju asi 3 hodky, povrch suchy, ale vkladky uz riadne mokre, tak neviem, ci by este nieco nasali, kazdopadne tak nejako som aj cakala, ved menej casto neprebalujem, jedine v noci, ale to sme zatial stale na jednorazovke, kym neobjavim nieco supersave ;)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 05 Sep 2011, 10:17

super... takže testujete :-) Ja mením plienku cca. po 2 - 3 hodinách, ale väčšinou po 2. Ak ideme niekam von tak zvyknem k 1 vkladačke pridať ešte jednu Little Lamb bambusovú vkladačku, ktoré som kúpila 10ks za 11 EUR. Neviem si ich vynachváliť, viem si s nimi zvýšiť savosť ako potrebujem a sú tenké, takže nemá balík na riťke. :-)) Na noc používam Tots Bots a do toho Ikea deku, BumHugger a najobľúbenejšia plienka je nočná bambuska od Katky Cárskej. Do nej tiež dávam Ikea deku. Super savé... hm... no ja by som si skúsila dať ušiť Katka Cárskej bambusovú kapsovú plienku ale vo vnútri suedecloth a do vnútra Prefold ten je super savý aspoň u nás. :-)). Od tohto savejšiu kombináciu si neviem predstaviť. Katka má super prácičku. Krásne vzory a hlavne perfektný strih.

A čo sa týka tých patentiek, ja si myslím, že sa vybehajú... no nie sú o nič horšie ako tie čo mám na Wonderoo. Tú keď niekedy idem rozopnúť tak už len čakám kedy vytrhnem patentky. :-)))
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 05 Sep 2011, 13:53

Ak by niekto chcel, rada by som predala tri plienky Ecobu http://www.latkovky.sk/produkt-detail/ecobu, mam modru, zelenu a zirafovu + jednu vkladacku navyse, maly ich mal mozno zo 4-5x, malemu akosi nesedia, okolo pasa ledva zapne, kedze je dost tucko, vyhoda je, ze sa tam bambusova vlozka vklada na suchy zips, takze stacia zobrat jedny nohavicky a k tomu 2-3 bambusky a isla som na cely den von. Ale kedze ich ledva zapnem cez brucho, tak ich skoro nepouzivam, iba ked mam vsetko naozaj spinave, pripadne vymenim za Wonderoos V2 Minky alebo Tots Bots Easyfit, tie mu sedia najlepsie. Cena dohodou.
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 27 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 28 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 18 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 05 Sep 2011, 20:20

tamoulik: a koľko váži malý príp. koľko má obvod pásu aby som vedel, že či by to bolo môjmu... lebo rada skúšam nové veci... a príp. vedela by som si potom také vkladky do tých nohavičiek ušiť sama... ???


ozaj idem objednávať z tejto stránky... tak ak by ste niekto niečo chceli... hláste sa.. :-)))
http://www.babaandboo.com/
http://www.babaandboo.com/reusable_napp ... ppies_shop
koncom týždňa by som objednala. 8-)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 05 Sep 2011, 20:33

gabika, ty maniacka, ved ti len teraz dosli objednane a zase ides dalsie kupovat??? :P

inak, dnes som zapla plienku bez problemov, tak neviem, co som mala predvcerom...asi som stala v nejakej geopatogennej zone pri prebalovani, alebo co :mrgreen:

este raz operiem, vyskusam, ale som velmi naklonena zaobstarat si este tak zo 2 + tie bambusove vkladacky vyskusam a este kuknem, co maju... kazdopadne tuto ti nevraciam, takze minimalne jednu budem objednavat :D
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 05 Sep 2011, 20:40

Gabika, maly vazi 10,5kg, obvod pasa neviem, zajtra mozem odmerat, teraz uz spi...prip ak chces, mozem ti kludne jednu dat na skusku a ked sa ti nebude pacit, tak mi len vratis. Ja uz moc objednavat nemozem, MM ma v zuboch aj tie co uz mam...ja ked dokupujem, tak obcas jednu, ked idem okolo obchodu Latkovky a on si nevsimne, ze jedna pribudla :)
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 27 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 28 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 18 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 05 Sep 2011, 22:16

ale de... to nejdem teraz objednávať pre nás.. ja už mám tiež jasný zákaz... objednávam aj pre všetky kamošky... najnovšie som nakazila ďalšiu.. skúsila štvorce a teraz si skúsi zobrať tú sadu 10 plienok z Baba+Boo. Objednávam to.. ja.. aby si baby nemuseli zriaďovať PayPal.

Inak takto vyzerala naša posledná objednávka... 4 baby 40 plienok :-))) (mne už z tých plienok fakt šibe :mrgreen: , len keby to nešlo tak do peňazí ... kúrnik šopa)
Prílohy
IMG_1905.JPG
(35.64 KiB) 447 krát
IMG_1898.JPG
(35.13 KiB) 447 krát
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod lenkaa » 06 Sep 2011, 13:35

Gabika78 ty si uz mozes urobit aj kamenny obchod :D Inak dakujem za tip.Dneska som objednala u tej Katky 2 bambusove plienocky a vlniaciky :love: Jedny vlniaciky mam, ale uz nam zacinaju byt malinke. Nevies aka je cakacia doba?
lenkaa
 
Príspevky: 340
Registrovaný: 11 Aug 2011, 11:59
Počet detí: 1
1. dieťa: syncek prvorodený
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 15 dní

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 07 Sep 2011, 12:26

gabika, az teraz som si vsimla, ze sa da platit iba PayPal-om a to sa mi fakt nechce si zakladat ucet kvoli par plienkam...tak som ta chcela poprosit, ze by som sa pridala do objednavky, ale prave som zistila, ze vsetko, co som chcela maju vypredane :cry: :cry: :cry: aj vzory plienok, aj tie bambusove vkladacky, to je hruza :( Myslis, ze este budes dalsie objednavat niekedy? Lebo som jej pisala, ze ci uz je to nenavratne prec este ked zmizli moje vyhliadnute kruzkove a srdieckove plienky, to mi odpisala, ze nie, ze cca o 3-4 tyzdne budu zase na sklade, tak hadam aj vkladacky zas budu, ale ktovie kedy :(
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 08 Sep 2011, 16:43

inak aha, aj tu maju baba&boo (standardne predrazene): http://www.nili.sk/product.php?id_product=34

nie, ze by som ten obchod poznala, ale zobrazil sa mi ako reklama na nejakej stranke s fotkou prave tychto plienociek, tak som hned kukla, ze tie predsa poznam :D
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 08 Sep 2011, 22:22

lenkaa... no to je asi individuálne... nám to trvalo troška dlhšie.. kým sme sladili požiadavky... a v tedy aj čakala na dodávku látok. Tak len pekne v napätí čakaj :-)) stojí to za to.
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 08 Sep 2011, 22:26

luciole: uvidíme.. ale možno aj hej.. pre mňa už na 100% nie.. ale pre kamošky. Inak čo sa týka toho PayPalu... je to perfektná vec... nedám za nič.. a môžeš tým platiť.. skoro všade. Je to bezpečné.. a zriadenie nie je zložité. Trvá to len chvíľku.. ak by si chcela môžem ti napísať do súkromnej správy postup. :-)) Dúfam, že o chvíľu to bude aj u nás rozšírené.
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 11 Sep 2011, 10:31

Test Baba&Boo - pokračovanie:

Tak sme mali na sebe dalmatínika už niekoľkokrát. Dávam ju vždy, keď sa chystám prať, aby potom bola hneď zas čistá a mohla som ju dať opäť malej :D Musím povedať, že sa mi páči stále viac a som definitívne rozhodnutá objednať si ešte ďalšie hneď, ako doplnia vzory, ktoré mám vyhliadnuté a vkladačky. Tieto mikrovláknové super schnú, ale nenasajú veľa, tak chcem skúsiť bambusové, aký v tom bude rozdiel. Sledujem stránku každý deň, no zatiaľ nič, tak keď sa objavia, dám vedieť, že idem objednávať, ak by sa chcel prípadne niekto pridať. Inak pribudli nejaké nové vzory, ale mňa nejako zvlášť neoslovili, no každý má iný vkus, tak spravte kuk ;)

Ten jeden deň, čo mi nešla plienočka zapnúť bol naozaj nejaký výnimočný, odvtedy opäť bez problémov a stále platí, že super sedí. 8-)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 10 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 15 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 11 Sep 2011, 10:58

luciole, ja by som potom objednala...

gabika, nahodou si take capacky co tam maju neobjednavala? ci su porovnatelne s liliputi...
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 27 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 11 Sep 2011, 21:14

akdarka: objednávala... nafotím a pošlem foto. S Liliputi to neviem porovnať lebo ich nemám.. ale kamarátka miška11 má aj Liliputi.. tak sa jej spýtam a omrknem ich... kedže sme susedky :goodjob:
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 11 Sep 2011, 21:28

Super, si poklad ;-) tak pockam na vyjadrenie od mišky
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 27 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 11 Sep 2011, 21:29

luciole: keď boli plienky nové tak sa to stalo aj mne, že sa mi ťahšie zapínala. Ale potom som s tým nemala problémy... zato na Wonderoo sa mi to stáva stále. :mrgreen: heh.
tie bambusové vkladačky som neobjednávala z ich stránky ale z tejto stránky.. (s kamoškou sme testovali aj tieto plienky.. nič moc... ona je spokojná s tymi Papose ale mne sa jedna plienka tá BumDeal úplne rozpadla :evil: )
http://bumdealnappies.co.uk/products-pa ... ack-of-10/ je to dobrá cena... jedna bambusová Little Lamb vkladačka veľkosť 2 za 1 libru (1,15 EUR) . U nás stojí táto vkladačka 1,99.
jáááj a ešte jedna vec.. videli ste tie pekné čiapky?? http://www.babaandboo.com/hats_shop
Inak ak budete objednávať tak dajte vedieť... po novom sme 5 báb čo látkujeme, takže sa popýtam.. (kvôli lepšiemu poštovnému :-)). Ja som ešte stále neobjednala... neboli financie... ale zajtra by som to už chcela zbúchať.
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov, 22 dní
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod shira » 14 Sep 2011, 20:33

no tak ja som objednala z druhej ruky plienočky, viacero druhov, farieb, kusov..neviem, uvidím ako sa mi to osvedčí, do nových som nebola ochotná zatiaľ investovať. som zvedavá :o
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 27 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 18 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod shira » 14 Sep 2011, 20:36

jaj a tie čiapky sú nádherné.. no len to by si Tomáško dal dole za pár sekúnd, u nás funguje len kukla :mrgreen:
Obrázok užívateľa
shira
 
Príspevky: 1916
Registrovaný: 22 Mar 2011, 21:55
Bydlisko: NM
Počet detí: 2
1. dieťa: Tomáško
Rokov: 13 rokov, 3 mesiace, 27 dní
2. dieťa: Lukáško
Rokov: 9 rokov, 9 mesiacov, 18 dní
Môj status: Čo vyžaruješ, to priťahuješ :-)

PredchádzajúciĎalší

Späť na S plienkami a bez plienok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron