Látkové plienky

BKM, látkovanie , jednorázové ...

Workshop o plienkach

Neprečítaný príspevokod labutka » 14 Jún 2011, 16:08

Leelo, plienkovy workshop, posledny pred prazdninami. Tentokrat to bude aj o bezplienkovani a trosku aj o noseni.
v pondelok, 20.6. o 10:00 v detskom klube vo Velkych Ulanoch, v spolupraci s laktacnou poradkynou Veronikou M. Blizsie info a kontakt je na www.latkovky.sk/prezentacie

Inak budem uz len v kamennej predajni, cez prazdniny je vacsina Materskych centier zatvorena; pripadne ak bude zaujem, vieme zorganizovat workshop priamo v predajni.
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 14 Jún 2011, 17:13

ja pridem, tesim sa :-) a staci ked som dala na FB ucast - musim aj mailom?
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod labutka » 15 Jún 2011, 08:38

Netreba aj mailom, len ak by si chcela vidiet nieco konkretne, resp. nieco si kupit, daj vediet. :)

akdarka píše:
> ja pridem, tesim sa :-) a staci ked som dala na FB ucast - musim aj mailom?
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 15 Jún 2011, 09:06

labutka, mozem uz teraz kupit pre drobca plavacie plienky ked ich pouzijeme v auguste? nakolko su "univerzalne" velkostne?
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod labutka » 16 Jún 2011, 07:54

Ahoj, vsetko sa da kupit dopredu. :-)
Na plavanie sa da vybrat zo znacky Imse vimse
www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-imse-vimse alebo Happy nappy
www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-happy-nappy . obidvoje sa pouzivaju samostatne, bez plienky. zadrzia cikanie aj kakanie.
Rozhodovala by som sa podla toho, kam pojdete plavat. Ak sa chystate do detskeho bazena, voda tam ma prijemnu teplotu, volila by som imse. Ak chcete ist k moru alebo jazeru, proste kde je sanca ze voda bude chladnejsia, ze dietatko bude sediet na kamenoch alebo piesku, volila by som happy nappy, tie su neoprenove.
Oboje maju velkosti podobne ako oblecenie alebo plienky - pozri aku aktualnu budete nosit v auguste vy, a podla toho sa rozhodni.
ak chces aby som ti nieco konkretne priniesla ukazat (nikto nehovori, ze si to musis aj kupit), napis mi pls do e-mailu.

akdarka píše:
> labutka, mozem uz teraz kupit pre drobca plavacie plienky ked ich pouzijeme
> v auguste? nakolko su "univerzalne" velkostne?
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod leelo » 17 Jún 2011, 00:03

labutka, diki pekne za info. este stale neviem, ci a kedy sa zjavim na sk, ale do ulan by som asi ajtak nesla. budem sama s malym, u nasich v ba, bez auta...
najdem si ta ja niekedy v predajni ;)
inak ani som nepisala ako bezplienkujeme - maly je nadsenejsi ako ja, nosi sa v tych plienkach ako pav. oblubena - modra bodkovana IB. len mne sa zda, ze ma v tom prilis velky zadocek a nezmestim ho do bodyniek a nohavic :D
Obrázok užívateľa
leelo
 
Príspevky: 344
Registrovaný: 22 Mar 2011, 15:20
Bydlisko: Mnichov, Nemecko
Počet detí: 2
1. dieťa: Benjamin
Rokov: 14 rokov, 5 mesiacov, 11 dní
2. dieťa: Hugo
Rokov: 12 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Podla nemeckeho casopisu Eltern 4/2012 usetri dojciaca zena domacemu rozpoctu zhruba 75 euro mesacne. tym, ze dojci. tak sem s peniazmi a idem nakupovat!

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod janka » 29 Jún 2011, 20:52

ahojte latkarky, chcela by som sa opytat na skusenosti s pulkami na patentky. Ja pouzivam take na suchy zips, no dost som z nich rozcarovana, lebo ten zips sa akosi rychlo zoderie a potom sa sam lahko otvara, mala si napriklad sadne a hned sa jej nohavicky rozopnu. Neviem, ci je to tym, ze ich casto periem, alebo je do nich prilis baculata alebo kde je problem. Tak som rozmyslala, ci by tie patentkove nedrzali lepsie, ze mozno by som skusila este kupit take (aj ked som dufala, ze sa mi uz skoro odplienkuje a dalsie nohavicky uz kupovat nebudem, no nevyzera to tak). Vie mi niekto poradit?
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 29 Jún 2011, 21:04

Janka, ja mam tieto http://www.latkovky.sk/produkt-detail/f ... -nohavicky, zatial som spokojna, ale mam iba 2 mesiace, mam aj flipky na suchy zips, zatial ok, uvidim, ci casom sa znocia viac ako patentkove, ale osobne mam radsej na suchy zips, kedze maly sa nechce nechat zabalit, tak na suchy zips mi to ide rychlejsie...
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod labutka » 29 Jún 2011, 21:59

[quote="janka"]ahojte latkarky, chcela by som sa opytat na skusenosti s pulkami na patentky. Ja pouzivam take na suchy zips, no dost som z nich rozcarovana, lebo ten zips sa akosi rychlo zoderie a potom sa sam lahko otvara, mala si napriklad sadne a hned sa jej nohavicky rozopnu. Neviem, ci je to tym, ze ich casto periem, alebo je do nich prilis baculata alebo kde je problem. Tak som rozmyslala, ci by tie patentkove nedrzali lepsie, ze mozno by som skusila este kupit take (aj ked som dufala, ze sa mi uz skoro odplienkuje a dalsie nohavicky uz kupovat nebudem, no nevyzera to tak). Vie mi niekto poradit?[/quote]
Janka, nemas nahodou znacku Baby Lucy? Na tych mi zacali odchadzat suche zipsy asi po 4mesiacoch pouzivania...
Najkvalitnejsie suchace ma tots bots www.latkovky.sk/produkt-detail/tots-bots-flexi-wrap tie mam po vyse roku pouzivania stale ako nove.
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod behulka » 29 Jún 2011, 22:23

Janka,
problem je v suchych zipsoch, niektore su kvalitne, ine menej. Patentky pri vacsom dietatku moze byt celkom problem zapnut. Napadlo ma, kupit si kus kvalitneho sucheho zipsu a presit to, staci i rovnym stehom. Na Sk sa da kupit uz i original plienkovy suchac, odhadom za 50 centov na nohavicky
http://detivbavlnke.sk/galan_suchy_zips ... galanteria
- tento pouzivame dva roky, aj sa par krat pral na 90 a funguje stale ako novy.
behulka
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 01 Jún 2011, 21:53

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod janka » 30 Jún 2011, 22:35

behulka, ti je super napad, vymenit len suche zipsy, vyskusam.
labutka nie, mam bummis super brite, skusala som aj par inych, ale tieto sa mi nejak zapacili. To clovek vsetky pri plienkovani jedneho dietata ani nema sancu odskusat, tolko je toho na trhu. Plienky ja pouzivam obycajne stvorce, takze tym su asi aj tie nohavicky mozno viac namahane nez pri modernych plienkach, lebo to prebalujem po kazdom zacikani. Vsak vyskusam presit tie zipsy, a ked ano to nepomoze a mala nebude stale odplienkovana, tak vyskusam nieco z tych, co ste mi poradili ty aj tamoulik. Dakujem vam.
janka
 
Príspevky: 668
Registrovaný: 22 Mar 2011, 23:05
Počet detí: 0

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod labutka » 03 Júl 2011, 10:06

Janka, ak mas plienky poskladane narovno, isla by som do weehugerov www.latkovky.sk/produkt-detail/weehuggers-na-patentky www.latkovky.sk/produkt-detail/weehuggers-na-suchy-zips alebo flipiek www.latkovky.sk/produkt-detail/flip-vrchne-nohavicky , oboje maju z vnutornej strany chlopne, pod ktore plienku zalozis, takze ostane na svojom mieste. chlopne su samozrejme z PULu, weehuger maju ich potiahnute zmesou bavlny+bambusu, flipky su polyesterove. Oboje sa daju zapinat bud na suchace alebo patentky.
respektive na leto by som isla do vlniakov, tieto su letne www.latkovky.sk/produkt-detail/loveybum ... ht-wool-sz
labutka
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Apr 2011, 19:15
Bydlisko: Belasá Bratislava
Počet detí: 1
1. dieťa: Malý Slovanista
Rokov: 15 rokov, 1 mesiac

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 03 Júl 2011, 14:43

aj my už látkujeme... :goodjob: vrelo odporúčam sledovať tieto stránky.. stále tam robia akcie... a keď vychytíte dobrú.. dá sa pekne ušetriť :twisted:
http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/Offers.html
http://www.fill-your-pants.com/
http://www.babykind.co.uk/specialoffers.htm

pokiaľ by ste niektorá objednávali dajte vedieť... ale poštovné nie je vysoké (podľa veľkosti objednávky)... takže sa dá utiahnúť aj jednej. Ja som na celej objednávke ušetrila cca. 90 EUR, takže spokojnosť. ;)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 07 Júl 2011, 08:35

dievcata, pouzivate ako stay-dry vrstvu deku Irma z Ikea? pocula som o tom ale este som neskusala...
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 07 Júl 2011, 09:10

akdarka, ja pouzivam vacsinou uz samotne plienky stay-dry (FLIPky vkladacky alebo BG kapsovky), ale ak davam prirodne, tak pouzivam tieto: http://www.latkoveplienky.sk/produkt-de ... y-ultradry alebo tieto http://www.latkovky.sk/produkt-detail/s ... ky-ll-10ks . No little lamb mam uplne nove, takze este ich nemam uplne odskusane, ze ako dobre funguju. Nad tou Irmou som rozmyslala aj ja, tusim to dost vela ludi pouziva, no my ju mame doma a pride mi strasne umela. Mam pocit, ze to na tom zadocku nemoze byt moc prijemne. Samozrejme aj tie ostatne su umeliny (okrem little lamb), ale ten material je ovela jemnejsi a prijemnejsi na dotyk. Zaroven deka nema atest pouzitia pre deti do 3 rokov, neviem, ci je to az take zavazne, lebo nepredpokladam, ze by bola nejako skodliva, to len tak pripominam, lebo materialy na plienkach by asi predsa len mali byt take specialne ;)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod akdarka » 07 Júl 2011, 10:05

luciole, ved to, ze ta irma je neprijemna na dotyk. mam tiez stay dry plienky BG, takze necham to tak a mozno kupit nieco z toho co si pridala. diky :-)
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 7 mesiacov, 5 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod tamoulik » 07 Júl 2011, 13:28

Ja pouzivam tieto separacky, plus tie little lamb, co pisala Luciole, na striedacku a som spokojna...http://www.latkovky.sk/produkt-detail/f ... ienky-10ks
Obrázok užívateľa
tamoulik
 
Príspevky: 497
Registrovaný: 22 Máj 2011, 22:05
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 3
1. dieťa: Tomáš
Rokov: 15 rokov, 4 mesiace, 5 dní
2. dieťa: Samuel
Rokov: 13 rokov, 1 mesiac, 6 dní
3. dieťa: Izabela
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
Môj status: On ne voit bien qu´avec le coeur, l´essentiel est invisible pour les yeux (A.de Saint Exupéry)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 10 Júl 2011, 07:59

ja používam Irma deku, (písala som to v téme Zaparený zadoček) Je to super vec. Malému to plne vyhovuje. Používam ju už vyše mesiaca hlavne do nočných bambusiek a do TB Easy Fit V2 ktorá je bambusová. Jedna deka stála 1 EUR. (mám 2) Z nej som nastrihala cca. 30 vkladačiek. (tak širokých ako sama potrebujem) a čo sa týka tej atestácie... :-) v meste som bola v 3 galantérkach a pýtala som si flís atestovaný pre deti... všade na mňa vytreštili oči, že také nemajú. Inak tá deka keď ju kúpite je na omak taká suchá, nepríjemná, ako keby škrípajúca.... ale hneď po 2 praniach je super... povolí trocha a je o 70% príjemnejšia ako keď je úplne nová a nepraná. Pôvodne som si chcela kúpiť tie separačky Little Lamb ale keď som si to prerátala.. (potrebujem min. 30 lebo na doma balím do štvorcov na novosklad čo som si vôbec nevedela predstaviť a teraz sa mi to tak zapáčilo aké je to jednoduché a rýchle a tam dávam tú Irmu aby bol malý v suchu) tak mi to vyšlo trochu predražené...za 30ks Little Lamb za vyše 16 EUR ... mám v IKEI 16ks diek a min. 480 vkladačiek. Ale... proti gustu žiadny dišputát...:-D
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 10 Júl 2011, 08:00

zle som sa vyjadrila v metrážnom obch. nie v galantérkach... :-)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 10 Júl 2011, 08:07

ozaj... aké rôzne plienky používate a s ktorými ste najviac a najmenej spokojné... čo dávate na noc a čo na deň... mimo domu?
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 10 Júl 2011, 10:03

gabika: ja davam na den BG FLIP so stay-dry vkladackami a ked ideme von BG kapsovky, alebo wonderoo V2 minky mam jednu :) A na noc tiez kapsovky, ale davam do nich BI bamboo two/prefold + original vkladacku. Zacali sme aj stvorcami, ale mala sa zaparuje zo vsetkeho mokreho, takze sme to zavrhli, tie FLIPky nam velmi vyhovuju. Niekedy sa vsak aj v stay-dry stane, ze ma nabeh na zapareninu, najma v noci, lebo to neprebalujeme, sice nekaka, ale pocikana byva niekedy riadne (a niekedy takmer vobec, je nevypocitatelna :D ), tak sme zacali davat jednorazovky Alana (ekoplienky z DM drogerie), aj v taske so sebou ju mavam pre vsetky pripady, ale ak ideme na dlhsie, beriem aj kapsovku normalne na prebalenie, to len keby nahodou bolo treba prebalit 2x ;)
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 10 Júl 2011, 13:29

aha a este, ze tie certifikovane latky sa daju kupit asi iba tu: http://detivbavlnke.sk/
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 11 Júl 2011, 21:33

luciole: my cez deň používame všetko... čo máme :-) čiže začnem BG kapsovkami, potom TB Easyfit, Itti Bitti, Wonderoo, Blueberry, no a keď všetko miniem :lol: tak štvorce. Na noc dávam TB Bamboozle Stretch. Teraz som kúpila Bum Hugger tak idem testovať a od kamošky mám požičanú Little Lamb bambusku na noc..
Mám aj jedny Flipky so stay dry. No a chcem si pošiť vkladačky z látok detivbavlnke. ufff... teda zatiaľ plán optimisticko - pasívny. :lol:
Ozaj koľko máš tých flipiek... (nohavičky + vkladky) a koľko máš vrchných pul nohavičiek... a máš aj vlniaky. Všade ich ospevuju... chcem to skúsiť len sa neviem rozhýbať. :-)
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod luciole » 11 Júl 2011, 22:12

gabika, u nas prirodniny nehrozia, mala sa zo vsetkeho co len trochu mokreho okamzite zapari, takze vlniaky tiez neriesime :) FLIPiek mame 4 nohavicky a 12 stay-dry vkladaciek, no tiez som rozmyslala nad tym sitim, lebo by sa nam veru este nejake zisli, aby som nestresovala, ze nemam oprate a zas najlacnejsie veru nie su :( Tots Bamboozle Stretch mame tiez 2ks, skusili sme, samozrejme zaparena vsade, aj na brusku, kedze tie cele nasiakaju, akurat ich planujem dat do bazaru. (BTW, tusi niekto, ako to je tu s tym bazarom? bude, ci nie?) Ine PULky mame 2 ks (Thirsties Duowrap) a ked uz nemam FLIPky, dam BI bamboo twofold alebo prefold a na to stay-dry separacku. Kapsovky mame 5ks. Stvorce pouzivame pod hlavicku, na pusu a tak, 5 ks vysokogramaznych z biobavlny MaM, co sme kupili pouzivame ako "plachtu"/letnu prikryvku do kocika a viacvrstvove popoliny pekne odpocivaju v sufliku :? tiez ich bud predam, alebo neskor pouzijem na dovypchatie pod nejaku stay dry vkladacku, ked bude drobec viac cikat.
Obrázok užívateľa
luciole
 
Príspevky: 875
Registrovaný: 28 Jún 2011, 12:53
Bydlisko: Bratislava
Počet detí: 2
1. dieťa: Hanka
Rokov: 13 rokov, 19 dní
2. dieťa: Grétka
Rokov: 9 rokov, 7 mesiacov, 24 dní
Môj status: dojčenie je jedna z najúžasnejších vecí na materstve a na svete vôbec :)

Re: Látkové plienky

Neprečítaný príspevokod gabika78 » 11 Júl 2011, 22:37

luciole: a skúšala si na noc Wonderoo, lebo ja som s nimi veľmi spokojná... riťka super v suchu a krásne savá vkladka. Ja mám iba jednu vkladku do Flip a tak som plánovala, že si na jej vzor pošijem vkladačky, ktoré budú mať z jednej strany suedcloth (či jak sa to píše :lol: ) Pretože novosklad u nás hrozí tak max. ešte 1 mesiac... a potom ho to už neobíde :D ale aj za to, že na rovno vkladačky budú rýchlejšie a pohodlnejšie. Inak z tých nočných mám ten BumHuger a ten má vo vnútri flís.. ešte som ju neskúšala.. sa chystám... tak by som ti povedala ako sme prežili lebo malý cvára ako cisterna.
Inak pozerám, že aj tvoja malá je taká fajná baculka. Náš malý váží už vyše 8 kilo.. :D
Obrázok užívateľa
gabika78
 
Príspevky: 448
Registrovaný: 15 Apr 2011, 13:54
Počet detí: 2
1. dieťa: Martinko
Rokov: 13 rokov, 15 dní
2. dieťa: Romanko
Rokov: 10 rokov, 6 mesiacov
Môj status: Najväčšia liečivá sila je LÁSKA

PredchádzajúciĎalší

Späť na S plienkami a bez plienok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron