zvraci po prikrmech

diskusia o tom, kedy , ako a čím začať prikrmovať a potrebe tekutín bábätiek

zvraci po prikrmech

Neprečítaný príspevokod ala277 » 14 Feb 2012, 23:40

Potrebuju radu, protoze uz vubec nevim co delat. male bude za tyden 6 mesicu,tak moc jsem se tesila na prikrmy,protoze uz 3 mesice bojkotujeme,ale asi si moc nepomuzu. Chodim 2krat tydne do skoly a stane se,ze se mi malou nepodari vubec nakrmit apresto musim odejit. Asi pred 2 tydny jsme zacali s avocadem. Papala pekne, nejspis i dost, kdyz jsem se vratila ze skoly, sla na prso, pila,usnula a tak za hodinu se vzbudila a desne zvracela. Asi 6krat. Zvracela hlavne moje mleko a trosku prikrmu. Prikrm potom druhy den vykakala. To jsme si myslela, ze ji pritel precpal, neohral mleko atd. Jenze pak se to stejne opakovalo i me, po asi 2 malych lzickach, potom to stejne po 2 lzickach brokolice/ A dnes po mrkvi, ta byla uz koupena. Vzdy zvraci hlavne vsechno mleko co potom vypije. Musim rict, ze je to kolikrat az za dost hodin. A ten prikrm pak je v plince.. Vubec nevim co stim, nejlepsi asi pockat, nedavat ji to, jenzee ona kolikrat tak dlouho nema vubec nic , kdyz musim do skoly a vubecc se mi ji nepodari nakrmit...Mam uz i strach , abych ji nejak neublizila.
ala277
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 26 Nov 2011, 04:23

Re: zvraci po prikrmech

Neprečítaný príspevokod Klemka » 15 Feb 2012, 18:39

Ala, z pozície poradkyne pri dojčení sa k tomuto neodvažujem vyjadriť... toto pravdepodobne spadá do kompetencie lekára.
Klemka
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: 22 Mar 2011, 09:46
Počet detí: 1

Re: zvraci po prikrmech

Neprečítaný príspevokod Anna » 16 Feb 2012, 09:14

Ja si tiež myslím, že pôjde o gastroproblém, zvracia po niekoľ. hodinách po prijatí jedla...ono to môže byť fakt hocičo od nič, cez poruchy vstrebávania až nejakú mech. prekážku...takže návšteva lekára je nutná.
Anna
 
Príspevky: 389
Registrovaný: 23 Sep 2011, 21:50
Počet detí: 1
1. dieťa: Martin
Rokov: 13 rokov, 9 mesiacov, 2 dni


Späť na Zavádzanie príkrmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron