Baby - led weaning

diskusia o tom, kedy , ako a čím začať prikrmovať a potrebe tekutín bábätiek

Re: Baby - led weaning

Neprečítaný príspevokod Kandy » 26 Aug 2012, 22:52

U nás Maťka tiež zo začiatku z kúskov napínalo na vracanie. Aj sa na začiatku párkrát pogrckal. Ale zabehnúť mu tuším nezabehlo. Vždy mu tie kúsky ostali na koreni jazyka a nevedel ich prehltnúť. No ale nechcel papať ani kašičky, takže mi nič iné neostávalo, len čakať, kým sa naučí s tými kúskami pracovať. Myslím, že v ôsmich mesiacoch mu už nerobilo nič problémy a najradšej mal hrášok. :)
Kandy
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 16 Mar 2012, 10:34
Počet detí: 1
1. dieťa: Maťko
Rokov: 12 rokov, 8 mesiacov, 27 dní
2. dieťa: Jurko
Rokov: 9 rokov, 8 mesiacov, 12 dní

Re: Baby - led weaning

Neprečítaný príspevokod Zuzina » 27 Aug 2012, 14:21

Super, takze nie je to nic "ojedinele".. diky za skusenosti, uvidime, ako to pojde, stale sme v stadiu priprav a cakame na spravnu chvilu a mrazime urodu na zimu ;)
Zuzina
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 29 Jún 2012, 21:41
Bydlisko: Šaľa
Počet detí: 1
1. dieťa: Nina
Rokov: 12 rokov, 1 mesiac

Re: Baby - led weaning

Neprečítaný príspevokod jjjulia » 30 Aug 2012, 17:29

aj mojho drobca napinalo a dost casto sa akoby dusil. ked niekto prisiel k nam na navstevu a videli maleho pri jedeni, zhrozene sa pozerali,ze co mu to robim :mrgreen: ale kasicky a lyzickovanie dlho odmietal uplne. Celkovo papal len velmi malo a stale nie je velky jedak.ale vzdy ho skor nalakam na kusky, ked sa moze krmit sam, je to zabavnejsie. ale polievocky uz akceptuje aj ked mu davam lyzickou...
tak vseobecne ale po nejakom tom case by som povedala, ze baby led weaning je super, ale netreba to brat uplne vazne. ja som sa dost trapila,ze maly nepapal tak ukazkovo ako tie deticky na videach,ale v podstate spatne vidim, ze to boli zbytocne obavy. kazde babo je ine. a najdolezitejsie je asi byt v pohodicke:) hoci niekedy aj s kasickami :D
jjjulia
 
Príspevky: 155
Registrovaný: 04 Nov 2011, 12:22
Bydlisko: dacov, okres sabinov
Počet detí: 1
1. dieťa: Jonasko
Rokov: 12 rokov, 8 mesiacov, 9 dní
Môj status: pády na bicykli sú súčasťou toho, ako sa naučiť bicyklovať...

Predchádzajúci

Späť na Zavádzanie príkrmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron