Pomozte mi s prikrmami :(

diskusia o tom, kedy , ako a čím začať prikrmovať a potrebe tekutín bábätiek

Re: Pomozte mi s prikrmami :(

Neprečítaný príspevokod kubana » 24 Jún 2011, 12:01

a este mi napadlo, mozem malemu dat pohanku so zeleninkou a maskom na obed? nie je to prilis? lebo citam ze obilniny skor na veceru, ale chcela som vyskusat nejaku zmenu po ryzi a zemiaciku tak som zvolila pohanku a mixla to na kasicku
kubana
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 08 Jún 2011, 13:42
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 24 dní

Re: Pomozte mi s prikrmami :(

Neprečítaný príspevokod akdarka » 25 Jún 2011, 09:54

kubana, chlebik som zacala davat s tenuckou vrstvou original masla.
obed - ja som zvykla tiez zahustit zeleninu napr. s kukur.polentou, takze s pohankou nic nepokazis :-)
akdarka
 
Príspevky: 935
Registrovaný: 22 Mar 2011, 06:36
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 8 mesiacov, 20 dní
Môj status: "Stratené je len to, čoho sa sami vzdáme."

Re: Pomozte mi s prikrmami :(

Neprečítaný príspevokod Andrea » 25 Jún 2011, 13:29

Mne sa osvedcilo zo zaciatku davat uvarenu zeleninu vkuse - to znamena do ruky uvarenu mrkvu a to si cuckal a odkusaval. Vzdy mal mrkvu v ruke a popritom som mu davala polievku - zeleninu iba pretlacenu vidlickou, maso nakrajane na drobnucko, ziadne mixovanie. Je pravda, ze zo zaciatku ho drhlo, ale vedel si s tym poradit bez problemov, a myslim, ze prave tym sa naucil celkom rychlo pekne zut. A doteraz papa radsej to co sam drzi v ruke ako to co mu davam lyzickou. Teraz ked je vacsi, tak mu uz sem tam dam aj kupovane prikrmy, tie mu ale velmi nechutia, takze len ozaj vynimocne.

A kubana, davas aj cestoviny? To je u nas velmi vdacne jedlo.
Andrea
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 04 Apr 2011, 11:26
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 9 mesiacov, 16 dní

Re: Pomozte mi s prikrmami :(

Neprečítaný príspevokod kubana » 03 Júl 2011, 19:03

Andrea, cestoviny som dala zatial len raz, lebo mam dost velke kusky tak to musim posekat ... ale tiez so zeleninkou a zltkom.
kubana
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 08 Jún 2011, 13:42
Počet detí: 1
Rokov: 13 rokov, 6 mesiacov, 24 dní

Predchádzajúci

Späť na Zavádzanie príkrmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť